Keystone logo
Avustralya

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Avustralya 2023

kurum sayısı: 270
  • Camperdown, Avustralya

  Üniversite eğitiminize çevrimiçi olarak başlamak için hazırlanın. Kılavuzlardan çalışma alanınızı kurmaya, çevrimiçi kulüplere ve programlara kadar, siz evden okurken sosyal, desteklenmiş ve Üniversite topluluğuyla bağlantıda kalmak için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.

  • Camperdown, Avustralya

  Neredeyse 170 yıldır geleneklere meydan okuyoruz Toplum liderleri üreterek ve toplumumuza her düzeyde hizmet edebilmeleri için çalışanlarımızı liderlik nitelikleriyle donatarak hayatları iyileştiriyoruz.

  • New York, Amerika Birleşik Devletleri
  • London, Birleşik Krallık
  • + 5 daha fazla

  Orijinal Grafik Tasarım Eğitim Kampı. Shillington ile çevrimiçi olarak veya New York, Londra, Manchester, Sidney, Melbourne veya Brisbane'deki kampüste eğitim alın. Tecrübe gerekmez. Tasarım eğitimine yönelik yenilikçi yaklaşımımız, öğrencilerin tam zamanlı olarak sadece 3 ayda veya yarı zamanlı olarak 9 ayda harika, ödüllü sonuçlar elde etmesi anlamına gelir. Yetenekli öğretmenler, tasarım teorisi, tipografi ve paketlemeden mobil uygulama tasarımına ve kullanıcı deneyimine (UX) kadar öğreneceğiniz gerçek ve alakalı becerilerle sevdiğiniz şeyi yapmaya daha fazla zaman ayırmanızı sağlar. Yaratıcı kariyerinizi başlatmaya hazır, en iyi çalışmalarınızı sergileyen gösterişli bir portföyle mezun olun.

  • Joondalup, Avustralya
  • Mount Lawley, Avustralya
  • + 1 daha fazla

  Edith Cowan Üniversitesi, öğretimimizin kalitesi ve öğrenci deneyimi konusunda olağanüstü bir üne sahiptir. ECU'da dürüstlük, saygı, rasyonel sorgulama, kişisel mükemmellik ve cesaret değerlerimiz bize rehberlik ediyor. Avustralya'daki en iyi öğrenci deneyimlerinden birini sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu, mezunlarımızın, diğer öğrencilerin, öğretim kalitesi, beceri geliştirme ve öğrenci desteği gibi konularda bize yüksek puan verdiği anlamına gelir. Burada okumaya karar verirseniz gerçekten takdir edeceğiniz şeyler. 30.000'den fazla öğrencisi ile uluslararası öğrenciler, 100'den fazla farklı ülkeden gelen öğrenci nüfusunun %18'inden fazlasını oluşturmaktadır.

  • Sydney, Avustralya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Brisbane, Avustralya
  • Kelvin Grove, Avustralya

  QUT, küresel bir görünüme sahip genç bir üniversitedir. Hırslıyız ve geleceğe odaklı bir sürüşle yeni zorlukların üstesinden gelmeye hazırız. Mezunlarımızı yarının ve geleceğin kariyerlerine hazırlayan pratik uygulamalı öğrenme yoluyla öğrencilerimizi gerçek dünya ile bağlamaya çalışıyoruz.

  • Surry Hills, Avustralya

  Müzik ve Sahne Sanatları Akademisi (AMPA), Avustralya'nın önde gelen üçüncü derece performans sanatları eğitimi sağlayıcılarından biridir. 20 yılı aşkın bir süredir genç sanatçıları eğiten ve ilham veren AMPA, çağdaş, caz ve klasik müzik, dans performansı (modern, bale, caz, çağdaş ve hip hop dahil olmak üzere sahne sanatları üzerine odaklanan lisans ve yüksek lisans derecelerinde en yüksek kaliteyi sağlamaya kararlıdır. ), müzikal tiyatro, beste/müzik prodüksiyonu ve sanat yönetimi.

  • Perth, Avustralya
  • Melbourne, Avustralya
  • + 1 daha fazla

  Engineering Institute of Technology'nin (EIT) temel amacı, olağanüstü bir uygulamalı mühendislik ve teknoloji eğitimi sağlamaktır; Diplomalardan Yüksek Lisans Derecelerine kadar. Endüstride kapsamlı gerçek mühendislik deneyimine sahip en iyi mühendislik öğretim görevlileri ve eğitmenleri dünyanın dört bir yanından seçilmiştir. Öğrenme, yüz yüze sınıfların yanı sıra senkronize, çevrimiçi (e-Öğrenim) teknolojilerle kazanılır.

  • Prahran, Avustralya

  Ducere Global Business School, gerçek bir kariyer etkisi olan dereceler tasarlamak ve sunmak için üniversite-işletme işbirliklerinde tanınmış bir liderdir. Programlarımızın güncel, ilgili ve sektörle bağlantılı olmasını sağlamak için 4 kıtadaki büyük üniversiteler, küresel şirketler, devlet daireleri ve STK'ların yanı sıra AACSB, Clinton Vakfı, Birleşmiş Milletler ve çeşitli küresel odaların üyesi olarak ortaklık yapıyoruz. . Hem iş hem de hayırseverlik misyonumuz var. Ducere, Ducere Vakfı'nın 27 Afrika ülkesindeki faaliyetlerini milyonlarca dolar değerinde finanse etti ve destekledi.

  • Mitcham, Avustralya

  Yetişkin Eğitimi Koleji 2009 yılında Kayıtlı Eğitim Organizasyonu (RTO) olarak kuruldu ve sonuç odaklı, benzersiz destek ve esnekliğe sahip pratik eğitim çözümlerine olan bağlılığımız sayesinde, son yıllarda binlerce yaşamda gerçek bir fark yaratıyoruz. 10 yıl. College for Adult Learning'deki vizyonumuz, öğrenciler için gerçek sonuçlar yaratmaya odaklanmıştır. Özel öğrenme yolculukları, ilgi çekici ve sektörle ilgili kurs içeriği, ekstra çalışma kaynakları ve araçları aracılığıyla öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya kararlıyız. Deneyimli profesyonellerden sınırsız mentorluk ve destek alın. Fark yaratmaya inanıyoruz.

  • Melbourne, Avustralya

  Avustralya'nın önde gelen Mesleki Eğitim ve Öğretim (VET) enstitülerinden biri olan RGIT Australia'ya hoş geldiniz. RGIT Avustralya'da öğrencilerimiz önceliğimizdir ve başarılarından gurur duyuyoruz. Temel hedefimiz, öğrencilere tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlayan bir ortam sağlamaktır.

  • Melbourne, Avustralya

  Brighton Institute Of Technology (BIT) yönetimi ve personeli, tüm yeni ve geri dönen öğrencilere çok sıcak bir karşılama sunmak istiyor. BIT bilgi ve becerileri ile öğrencilerin işgücü veya girmek sağlamak ulusal olarak tanınan ve tam akredite kursları çok çeşitli sunar Pathways ileri eğitim için.

  • Ipswich, Avustralya

  Ashley Institute of Training (ASH) RTO 20749, ulusal olarak tanınan eğitim ve nitelikleri sunmak için onaylanmış bir Kayıtlı Eğitim Kuruluşu'dur.

  • Kangaroo Point, Avustralya

  Shafston, 25 yıldır faaliyet gösteriyor ve öğrencileri hem İngilizce hem de Mesleki Kurslarda eğitiyor. 1996'da kurulduğundan bu yana 100'den fazla ülkeden Shafston'da 120.000'den fazla öğrenci eğitim gördü. Okul, Ryugaku Journal tarafından 2013, 2014 ve 2019 yıllarında Avustralya'daki 1 numaralı İngilizce okulu olarak derecelendirilmek de dahil olmak üzere çok sayıda ödül aldı.

  • Croydon, Avustralya

  SMBC'nin akademik müfredatı, ilham edilmiş Tanrı Sözü olan İncil'e dayalıdır ve buna doymuştur. SMBC'de okumak size İncil, teolojisi ve yaşamın tüm yönlerine uygulanması hakkında derin ve sistematik bir anlayış sağlayacaktır.