Keystone logo
Avustralya

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Avustralya 2023

kurum sayısı: 273
  • Camperdown, Avustralya

  Üniversite eğitiminize çevrimiçi olarak başlamak için hazırlanın. Kılavuzlardan çalışma alanınızı kurmaya, çevrimiçi kulüplere ve programlara kadar, siz evden okurken sosyal, desteklenmiş ve Üniversite topluluğuyla bağlantıda kalmak için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.

  • Camperdown, Avustralya

  Neredeyse 170 yıldır geleneklere meydan okuyoruz Toplumun liderleri yetiştirerek ve insanlarımızı liderlik nitelikleriyle donatarak toplumlarımıza her düzeyde hizmet edebilmeleri için hayatları daha iyi hale getiriyoruz.

  • Melbourne, Avustralya

  La Trobe Üniversitesi'nde size yeni durumlara nasıl adapte olacağınızı, başkalarıyla nasıl bağlantı kuracağınızı ve liderliği nasıl üstleneceğinizi öğretiyoruz - sizi lider olarak tanımlayan güçlü beceriler. Burada öğretim kadrosu kendini mükemmelliğe adamıştır. Kariyerinizi ilerletmek için bilgi ve beceri kazanırken esnek bir formatta öğreneceksiniz.

  • New York, Amerika Birleşik Devletleri
  • London, Birleşik Krallık
  • + 5 daha fazla

  Orijinal Grafik Tasarım Eğitim Kampı. Shillington ile çevrimiçi veya New York, Londra, Manchester, Sidney, Melbourne veya Brisbane'deki kampüste eğitim alın. Deneyime gerek yok. Tasarım eğitimine yönelik yenilikçi yaklaşımımız, öğrencilerin yalnızca 3 ayda tam zamanlı veya 9 ayda yarı zamanlı olarak harika, ödüllü sonuçlar elde etmeleri anlamına gelir. Yetenekli öğretmenler, öğreneceğiniz gerçek ve alakalı becerilerle sevdiğiniz şeyleri yapmaya daha fazla zaman ayırmanızı sağlar - tasarım teorisi, tipografi ve paketlemeden mobil uygulama tasarımına ve kullanıcı deneyimine (UX). Yaratıcı kariyerinize başlamaya hazır, en iyi çalışmanızı sergileyen şık bir portföyle mezun olun.

  • Joondalup, Avustralya
  • Mount Lawley, Avustralya
  • + 1 daha fazla

  Edith Cowan Üniversitesi, öğretimimizin kalitesi ve öğrenci deneyimi konusunda olağanüstü bir üne sahiptir. ECU'da dürüstlük, saygı, rasyonel sorgulama, kişisel mükemmellik ve cesaret değerlerimiz bize rehberlik ediyor. Avustralya'daki en iyi öğrenci deneyimlerinden birini sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu, mezunlarımızın, diğer öğrencilerin, öğretim kalitesi, beceri geliştirme ve öğrenci desteği gibi konularda bize yüksek puan verdiği anlamına gelir. Burada okumaya karar verirseniz gerçekten takdir edeceğiniz şeyler. 30.000'den fazla öğrencisi ile uluslararası öğrenciler, 100'den fazla farklı ülkeden gelen öğrenci nüfusunun %18'inden fazlasını oluşturmaktadır.

  • Sydney, Avustralya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Brisbane, Avustralya
  • Kelvin Grove, Avustralya

  QUT, dünya görüşü ve gerçek dünyaya odaklanan büyük bir Avustralya üniversitesidir. Ülkenin en hızlı büyüyen araştırma üniversitelerinden birisiyiz ve kurslarımız yoğun talep görüyor. Mezunlarımız, son altı yılda bunlardan beşi verilen sekiz Rodos Bilgini içermektedir.

  • Surry Hills, Avustralya

  Müzik ve Sahne Sanatları Akademisi (AMPA), Avustralya'nın önde gelen üçüncü derece performans sanatları eğitimi sağlayıcılarından biridir. 20 yılı aşkın bir süredir genç sanatçıları eğiten ve ilham veren AMPA, çağdaş, caz ve klasik müzik, dans performansı (modern, bale, caz, çağdaş ve hip hop dahil olmak üzere sahne sanatları üzerine odaklanan lisans ve yüksek lisans derecelerinde en yüksek kaliteyi sağlamaya kararlıdır. ), müzikal tiyatro, beste/müzik prodüksiyonu ve sanat yönetimi.

  • Swansea, Birleşik Krallık
  • Melbourne, Avustralya
  • + 2 daha fazla

  Dünyanın en yenilikçi çevrimiçi dereceleri, tamamen endüstrinin istediği ve ihtiyaç duyduğu istihdam edilebilirlik becerilerine adanmıştır. Ducere öğrencilerinin% 44'ünden fazlası mezun olmadan önce maaş zammı veya terfi aldı. Başkanlar, Başbakanlar, milyarderler, hayırseverler, Fortune 500 CEO'ları, Nobel Barış Ödülü Sahipleri ve daha fazlası dahil olmak üzere 250'den fazla dünya liderinden oluşan küresel bir fakülteden içgörüler edinin. Sınav Yok. KPMG, PwC, Disney, LinkedIn, Qantas, Birleşmiş Milletler, Make-A-Wish, Avustralya ve Birleşik Krallık Hükümeti gibi sektör ortaklarımızla gerçek projeler üzerinde çalışın. Öğrendiğiniz her şeyi gerçek dünyadaki durumlara uygulayacağınız ve kariyerinizi değiştirecek meşru iş zorluklarını çözeceğiniz pratik proje tabanlı müfredat.

  • Perth, Avustralya
  • Melbourne, Avustralya
  • + 1 daha fazla

  Engineering Institute of Technology'nin (EIT) temel amacı, olağanüstü bir uygulamalı mühendislik ve teknoloji eğitimi sağlamaktır; Diplomalardan Yüksek Lisans Derecelerine kadar. Endüstride kapsamlı gerçek mühendislik deneyimine sahip en iyi mühendislik öğretim görevlileri ve eğitmenleri dünyanın dört bir yanından seçilmiştir. Öğrenme, yüz yüze sınıfların yanı sıra senkronize, çevrimiçi (e-Öğrenim) teknolojilerle kazanılır.

  • Prahran, Avustralya

  Ducere Global Business School, gerçek bir kariyer etkisi olan dereceler tasarlamak ve sunmak için üniversite-işletme işbirliklerinde tanınmış bir liderdir. Programlarımızın güncel, ilgili ve sektörle bağlantılı olmasını sağlamak için 4 kıtadaki büyük üniversiteler, küresel şirketler, devlet daireleri ve STK'ların yanı sıra AACSB, Clinton Vakfı, Birleşmiş Milletler ve çeşitli küresel odaların üyesi olarak ortaklık yapıyoruz. . Hem iş hem de hayırseverlik misyonumuz var. Ducere, Ducere Vakfı'nın 27 Afrika ülkesindeki faaliyetlerini milyonlarca dolar değerinde finanse etti ve destekledi.

  • Mitcham, Avustralya

  Yetişkin Eğitimi Koleji 2009 yılında Kayıtlı Eğitim Organizasyonu (RTO) olarak kuruldu ve sonuç odaklı, benzersiz destek ve esnekliğe sahip pratik eğitim çözümlerine olan bağlılığımız sayesinde, son yıllarda binlerce yaşamda gerçek bir fark yaratıyoruz. 10 yıl. College for Adult Learning'deki vizyonumuz, öğrenciler için gerçek sonuçlar yaratmaya odaklanmıştır. Özel öğrenme yolculukları, ilgi çekici ve sektörle ilgili kurs içeriği, ekstra çalışma kaynakları ve araçları aracılığıyla öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya kararlıyız. Deneyimli profesyonellerden sınırsız mentorluk ve destek alın. Fark yaratmaya inanıyoruz.

  • Melbourne, Avustralya

  Avustralya'nın önde gelen Mesleki Eğitim ve Öğretim (VET) enstitülerinden biri olan RGIT Australia'ya hoş geldiniz. RGIT Avustralya'da öğrencilerimiz önceliğimizdir ve başarılarından gurur duyuyoruz. Temel hedefimiz, öğrencilere tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlayan bir ortam sağlamaktır.

  • Melbourne, Avustralya

  Brighton Institute Of Technology (BIT) yönetimi ve personeli, tüm yeni ve geri dönen öğrencilere çok sıcak bir karşılama sunmak istiyor. BIT bilgi ve becerileri ile öğrencilerin işgücü veya girmek sağlamak ulusal olarak tanınan ve tam akredite kursları çok çeşitli sunar Pathways ileri eğitim için.

  • Ipswich, Avustralya

  Ashley Institute of Training (ASH) RTO 20749, ulusal olarak tanınan eğitim ve nitelikleri sunmak için onaylanmış bir Kayıtlı Eğitim Kuruluşu'dur.