Keystone logo
Avustralya

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Avustralya 2024

kurum sayısı: 156
  • Toronto, Kanada
  • London, Birleşik Krallık
  • + 5 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Surry Hills, Avustralya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Melbourne, Avustralya

  Avustralya'nın önde gelen Mesleki Eğitim ve Öğretim (VET) enstitülerinden biri olan RGIT Australia'ya hoş geldiniz. RGIT Avustralya'da öğrencilerimiz önceliğimizdir ve başarılarından gurur duyuyoruz. Temel hedefimiz, öğrencilere tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlayan bir ortam sağlamaktır.

  • Melbourne, Avustralya

  Brighton Institute Of Technology (BIT) yönetimi ve personeli, tüm yeni ve geri dönen öğrencilere çok sıcak bir karşılama sunmak istiyor. BIT bilgi ve becerileri ile öğrencilerin işgücü veya girmek sağlamak ulusal olarak tanınan ve tam akredite kursları çok çeşitli sunar Pathways ileri eğitim için.

  • Ipswich, Avustralya

  Ashley Institute of Training (ASH) RTO 20749, ulusal olarak tanınan eğitim ve nitelikleri sunmak için onaylanmış bir Kayıtlı Eğitim Kuruluşu'dur.

  • Kangaroo Point, Avustralya

  Shafston, 25 yıldır faaliyet gösteriyor ve öğrencileri hem İngilizce hem de Mesleki Kurslarda eğitiyor. 1996'da kurulduğundan bu yana 100'den fazla ülkeden Shafston'da 120.000'den fazla öğrenci eğitim gördü. Okul, Ryugaku Journal tarafından 2013, 2014 ve 2019 yıllarında Avustralya'daki 1 numaralı İngilizce okulu olarak derecelendirilmek de dahil olmak üzere çok sayıda ödül aldı.

  • Croydon, Avustralya

  SMBC'nin akademik müfredatı, ilham edilmiş Tanrı Sözü olan İncil'e dayalıdır ve buna doymuştur. SMBC'de okumak size İncil, teolojisi ve yaşamın tüm yönlerine uygulanması hakkında derin ve sistematik bir anlayış sağlayacaktır.

  • Shepparton, Avustralya

  GOTAFE, bölgesel Victoria'daki en büyük mesleki eğitim sağlayıcısıdır. Sekiz kampüste 130'dan fazla kurs sunan GOTAFE, tahmini nüfusu 240.000'in üzerinde olan 11 yerel yönetim bölgesine hizmet vermektedir. Yılda ortalama 9.000'den fazla öğrenciye hizmet veriyoruz, 500'ün üzerinde personel istihdam ediyoruz ve hizmet verdiğimiz toplulukların ayrılmaz bir parçasıyız.

  • Surry Hills, Avustralya

  CBC'nin merkez ofisi Surry Hills'te, Merkez istasyondan birkaç dakikalık yürüme mesafesinde ve şehrin ana ulaşım, eğitim, spor, hükümet ve turistik tesislerine rahat yürüme mesafesinde yer almaktadır. CBC, öğrettikleri alanlarda canlı ve ilgili deneyime sahip bir eğitmen ekibine sahiptir. Eğitmenlerin tümü son 2-3 yıl içinde sektörde çalışmış olmalı ve sektör deneyimlerini sürdürmelidir. Bu şekilde, tüm öğrenciler en son endüstri bilgisine erişebilir ve mevcut endüstri standartlarını öğrenebilir. Her zaman en yüksek kaliteyi elde etmek için çabalıyoruz ve yalnızca bilgilendirici değil, aynı zamanda ilgi çekici ve destekleyici kurslar sunuyoruz.

  • Pyrmont, Avustralya

  2006 yılında kurulan Warwick Institute of Australia (WIA), Avustralya'nın Sidney CBD kentinin kalbinde yer alan kapsamlı bir modern işletme ve BT okuludur. Yazılım Geliştirme (BT), Pazarlama Yönetimi, Proje Yönetimi, İş ve Liderlik Eğitimi alanlarında ulusal olarak tanınan bir dizi mesleki yeterlilik sunuyoruz.

  • Sydney, Avustralya

  Bir Hazırlık programı veya lisans üniversite eğitimi almak isteyen tüm Avustralyalı ve uluslararası öğrencileri memnuniyetle karşılıyoruz. Sydney Institute of Business and Technology (SIBT), bir üniversite diplomasına Pathway Esnek giriş kriterleriyle, öğrenciler bir SIBT diplomasını tamamlayabilir ve ardından bir üniversite lisans derecesinin ikinci yıl çalışmalarına geçebilirler.

  • Adelaide, Avustralya

  İstediğiniz Avustralya Üçüncül Kabul Sıralamasını (ATAR) alamadınız mı? Kariyer değiştirmek mi istiyorsunuz? Destekleyici bir öğrenme ortamı mı istiyorsunuz? 2001'den beri saygın Üniversite Ortağımız olan Güney Avustralya Üniversitesi'ne (UniSA) Pathway sunmaktan gurur duyuyoruz.

  • Albert Park, Avustralya

  International Institute of Leadership Studies (IILS) devlet kurumları, iş profesyonelleri, akademisyenler ve kar amacı gütmeyen sektörler için bir dizi sertifika sunmaktadır. Bu programlar, ortağımız Liderlik Sertifikasyon Merkezi tarafından sağlanan sanal kampüsümüz aracılığıyla kurum içi dersler, açık programlar ve çevrimiçi kendi kendine çalışma yoluyla kullanılabilir.

  • Burwood, Avustralya

  Deakin College , Deakin Üniversitesi'ne doğrudan bir Pathway Kolej, Deakin öğrenci deneyimini sağlar ve Üniversitede daha ileri eğitimlere başarılı geçişi destekler. Deakin College kurslarımıza kayıtlı yaklaşık 3000 Avustralyalı ve uluslararası öğrenciye katılacaksınız.

  • Sydney, Avustralya

  Australian Institute of Workplace Training (AIWT), uluslararası ve yerli öğrencilere kaliteli kurslar sunan lider bir Kayıtlı Eğitim Kuruluşudur (RTO). Kurslarımız, en iyi eğitimi almalarını ve gelecekte herhangi bir zorlukla karşılaşmaya hazır olmalarını sağlamak için öğrencilerimize göre uyarlanmıştır.