Keystone logo
Avusturya

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Avusturya 2023

kurum sayısı: 55
  • 143, Avusturya

  Kamu politikası bugün küresel, çok düzeyli bir kriz içindedir. Teraziyi daha güvenli bir barışa, sosyal adalete ve çevresel sürdürülebilirliğe doğru çevirmek - bunlardan sadece birkaçı - ortak fayda için yenilikçi ve girişimci katılımı gerektirir. Açık toplum değerlerine bağlı çok disiplinli ve küresel bir kurum inşa etmek ve araştırma ile uygulama arasında güçlü ve esnek bağlar oluşturmak, genel olarak politika seçkinlerinin zamanımızın en acil sorunlarını çözme konusundaki başarısızlığına yanıt vermenin bir yoludur. . Orta Avrupa Üniversitesi Kamu Politikası Bölümü, kamu politikası alanında dört yüksek lisans derecesi ve Siyaset Bilimi Doktora Programının kamu politikası izini sunmaktadır. Derece programları, yerel, ulusal, Avrupa Birliği ve uluslararası düzeylerde kamu, özel ve kar amacı gütmeyen sektörlerde kariyer arayan dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler için hazırlanmıştır. Günümüz dünyasında kamu yararına başarılı bir katılım aynı zamanda farklı bakış açılarının daha iyi ve daha adil bir şekilde temsil edilmesini gerektirir. Bu amaçla DPP, hem öğrencileri hem de öğretim üyelerini farklı geçmişlerden çekerek ve çok çeşitli bilgi kaynaklarından yararlanarak güçlü bir şekilde kapsayıcıdır. DPP'nin öğrencileri, 21. yüzyılın en önemli kamu politikası zorluklarını çözmeye yönelik yenilikçi katkılar yapmak için donatılmış, geleceğin sosyal ve politik girişimcileridir.

  • Linz, Avusturya

  Her zamankinden daha hızlı ilerleyen kalkınma ile karakterize edilen 21. yüzyılda, eğitim ve ileri eğitim her zamankinden daha değerli ve daha önemli. Karmaşık teknolojik ve ekonomik konular ve çevreye karşı büyük sorumluluk, şirketlere ve yöneticilerine deneyim, bilgi ve yetkinlik temelinde alınan kararlar sunar. Bu nedenle yaşam boyu öğrenme ve daha fazla mesleki yeterlilik esastır. Bu ileri eğitim fırsatları için altyapıyı sağlamak eğitim sağlayıcıların görevidir. 2006 yılında kurulan KMU Akademie & Management AG, başından beri bu sorumluluğun bilincindeydi. Ancak, yarı zamanlı okumak isteyen çalışan insanların büyük bir zorlukla karşı karşıya olduğunu da fark etti: iş, aile ve eğitim dengesini kurmak. KMU Akademie sorumluları bu gerekliliği göz önünde bulundurarak zamandan ve mekandan bağımsız bir uzaktan eğitim konsepti geliştirdiler. 2011 yılından bu yana, KMU Akademie , Middlesex Üniversitesi ile işbirliği içinde, tam olarak bu gereksinimleri karşılayan yarı zamanlı çevrimiçi kurslar sunmaktadır.

  • Graz, Avusturya

  Öğrenci grubumuz, geleceğin akademik uzmanlarından ve endüstri için yönetim kadrosundan oluşmaktadır. Tüm Derece Programlarımız girişimci başarının temel alanlarına odaklanır. İş ve teknoloji alanındaki sekiz Lisans ve altı Yüksek Lisans programı, tam zamanlı istihdamla uyumlu olacak şekilde zaman bazında düzenlenir. Ek olarak, öğrenciler, kariyerlerine erken başlamaya hazırlık olarak ortaokulu tamamladıktan sonra doğrudan meslek dışı bir lisans programına başlayabilirler.

  • Koper, Slovenya
  • Salzburg, Avusturya
  • + 4 daha fazla

  Alma Mater Europaea, kariyer eksikliği olan çalışma alanlarında kariyer odaklı eğitim sağlama konusunda uzmanlaşmış bağımsız bir yüksek öğrenim kurumudur. Çalışma programlarımız ilgili, güncel, disiplinler arası ve etkileşimlidir.

  • Palaiseau, Fransa
  • Vienna, Avusturya
  • + 1 daha fazla

  EIT Manufacturing (EITM) Master School, Avrupa üretimini küresel olarak rekabetçi ve toplum için sürdürülebilir hale getirmek amacıyla imalat sektörüyle bağlantılı önde gelen Üniversiteler, endüstriler ve araştırma merkezlerinden oluşan bir Avrupa birliği olan EIT Manufacturing'in bir parçasıdır. EITM, 'bilgi üçgeni'nin üç tarafını (büyük şirketler ve KOBİ'ler), eğitim kurumları ve araştırma merkezlerini bir araya getirerek eğitim, işletme ve araştırma arasındaki işbirliğini ve entegrasyonu artırmak istiyor.

  • Palaiseau, Fransa
  • 143, Avusturya

  EIT Manufacturing, Avrupa üretimini küresel olarak rekabetçi ve toplum için sürdürülebilir hale getirmek amacıyla imalat sektörüyle bağlantılı önde gelen Üniversiteler, endüstriler ve araştırma merkezlerinden oluşan bir Avrupa birliğidir. 'Bilgi üçgeninin' üç tarafını bir araya getirerek: iş dünyası (büyük şirketler ve KOBİ'ler), eğitim kurumları ve araştırma merkezleri, EITM eğitim, iş ve araştırma arasındaki işbirliğini ve entegrasyonu artırmak istiyor. EIT Manufacturing, yeni nesil Üretim Yenilikçileri ve Girişimcilerini mezun etmek için uluslararası ve kapsayıcı zihniyete sahip benzersiz ve mükemmel bir yüksek eğitim programı sunar.

  • Rovereto, İtalya
  • Trento, İtalya
  • + 2 daha fazla

  Trento Üniversitesi 1962'de kuruldu ve her zaman İtalyan ve yabancı kurum ve kuruluşlarla ittifak ve karşılıklı verimlilik oluşturmayı hedefledi. 1982'de Üniversite (o zamana kadar özel), özyönetimi garanti eden bir tüzükle halka açıldı.

  • Saint Pölten, Avusturya

  3.700'den fazla öğrencisi ile St. Pölten Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Avusturya yüksek öğretim sektöründe önemli bir oyuncu ve bölgedeki en önemli işverenlerden biridir. Üniversitemiz, geleceğe yönelik ve giderek artan sayıda eğitim programları, güçlü disiplinler arası işbirliği ve araştırma odağı ile farklılaşmaktadır.

  • Feldkirchen in Kärnten, Avusturya
  • Klagenfurt, Avusturya
  • + 2 daha fazla

  Başlangıcından bu yana, Carinthia University of Applied Sciences (CUAS), Carinthia'da benzersiz bir eğitim kurumuna dönüşmüştür. CUAS'ın çalışma programlarının sürekli olarak daha da geliştirilmesi ve endüstri ve bilim ile yoğun işbirliği nedeniyle, CUAS öğrencileri, zamanın nabzında geleceğe yönelik bir eğitime sahip olacaklarından eminler.

  • Klosterneuburg, Avusturya

  Institute of Science and Technology Austria (ISTA) , Viyana'nın eteklerinde Klosterneuburg'da bulunan, doğa ve matematik bilimlerinde temel araştırma ve lisansüstü eğitime adanmış genç bir uluslararası enstitüdür. ISTA, dünya çapında araştırmalar yürütmeye kendini adamıştır. 2026'ya kadar, 90'a kadar araştırma grubu, uluslararası en modern ortamda araştırma yapacak.

  • Vienna, Avusturya

  Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) finans için bir mükemmeliyet merkezidir. Viyana'da (Avusturya) bulunan, İleri Araştırmalar Enstitüsü (IHS), Viyana Üniversitesi ve WU (Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesi) tarafından kurulmuştur. Bu üç kurum, uluslararası alanda tanınmış araştırmalar üretmeyi ve rekabetçi bir doktora eğitimi sağlamayı amaçlayan Viyana'da bir merkez oluşturmak için güçlerini ve uzmanlıklarını birleştirdi.

  • Espoo, Finlandiya
  • Delft, Hollanda
  • + 11 daha fazla

  EIT RawMaterials Academy - SUMA , öğrencileri hammadde kariyerlerini artırmak için teknik bilgi, girişimcilik becerileri ve endüstri bağlantılarıyla donatmak için üniversiteleri, araştırma enstitülerini ve şirketleri birbirine bağlar. Daha sürdürülebilir, yeşil ve dijital bir geleceğe katkıda bulunmak için ham madde değer zincirini olumlu yönde etkileyen inovasyonu teşvik etmek için öğrencileri bir araya getiriyor ve eğitiyoruz.

  • Espoo, Finlandiya
  • Stolberg (Rhineland), Almanya
  • + 14 daha fazla

  EIT RawMaterials Academy - SINReM , öğrencileri hammadde kariyerlerini artırmak için teknik bilgi, girişimcilik becerileri ve endüstri bağlantılarıyla donatmak için üniversiteleri, araştırma enstitülerini ve şirketleri birbirine bağlar. Daha sürdürülebilir, yeşil ve dijital bir geleceğe katkıda bulunmak için ham madde değer zincirini olumlu yönde etkileyen inovasyonu teşvik etmek için öğrencileri bir araya getiriyor ve eğitiyoruz.

  • Espoo, Finlandiya
  • Stolberg (Rhineland), Almanya
  • + 14 daha fazla

  EIT RawMaterials Academy - EMerald , öğrencileri hammadde alanındaki kariyerlerini artırmak için teknik bilgi, girişimcilik becerileri ve endüstri bağlantılarıyla donatmak için üniversiteleri, araştırma enstitülerini ve şirketleri birbirine bağlar. Daha sürdürülebilir, yeşil ve dijital bir geleceğe katkıda bulunmak için ham madde değer zincirini olumlu yönde etkileyen inovasyonu teşvik etmek için öğrencileri bir araya getiriyor ve eğitiyoruz.

  • Espoo, Finlandiya
  • Stolberg (Rhineland), Almanya
  • + 14 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...