Keystone logo
Birleşik Arap Emirlikleri

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Birleşik Arap Emirlikleri 2024

kurum sayısı: 23
  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Prague, Çek Cumhuriyeti
  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
  • + 2 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Casablanca, Fas
  • Brussels, Belçika
  • + 1 daha fazla

  Misyonumuz, iyi uygulamaların yaygınlaştırılması, yeniliğin teşvik edilmesi ve girişimin teşvik edilmesi yoluyla İslami finansın gelişimini teşvik etmektir. Araştırma çalışmaları, yayınlar, ağ platformlarının oluşturulması ve eğitim yoluyla müdahale ediyoruz.

  • Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri

  Üniversite yeterliliğine sahip öğrenciler için uygun fiyatlı işletme programları. Becerilerinizi geliştirmek, ekibinizi geliştirmek veya profesyonel bir eğitim almak MAK Institute Learning Pathways size ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabilir.

  • Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri

  1997 yılında kurulan EPTI, BAE'nin öğrenme ve teknoloji dünyasındaki yeni gelişmeleri barındıran önde gelen özel enstitülerinden biridir, Sharjah'ın lüks ve birinci sınıf bir bölgesinde yer almaktadır, geniş konferans salonlarına, iyi inşa edilmiş kütüphaneye ve modern bilgisayar laboratuarına sahiptir. 24 saat internet imkanının yanı sıra çeşitli milletlerden nitelikli ve deneyimli öğretim üyelerinden oluşan bir ekibe sahiptir.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  Atlas Educational Institute , 1998 yılında kurulan en tanınmış Eğitim Enstitülerinden biridir ve ana vizyonu ve misyonu, hem geleneksel hem de geleneksel olanı kullanarak çeşitli disiplinlerde çeşitli eğitim fırsatlarında vatandaşlar ve göçmenler için kaliteli eğitim ve öğretim verme misyonuyla Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai Eğitim ve Gençlik Bakanlığı'nın yönergeleri çerçevesinde modern bilgi teknolojisine dayalı yenilikçi eğitim teknikleri.

  • Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri

  Merkezi Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dabi'de bulunan Abu Dabi Limanları, BAE ve Gine'de 11 liman ve terminalin sahibi, yöneticisi ve işletmecisi olan bir şirkettir.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  Polyskills Institute , Dil ve öğretmen Eğitimi alanlarında dünya standartlarında eğitim vermektedir. Polyskills, en son teknolojik gelişmeleri ve eğitim metodolojilerini takip ederken yerel taleplere ve endüstri gereksinimlerine odaklanır.

  • Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri

  Abu Dhabi Vocational Education And Training Institute (ADVETI) 2007 yılında kurulmuştur ve yedi (7) kuruluşa sahiptir: Abu Dabi'deki Al Jazirah Bilim ve Teknoloji Enstitüsü, Al Ain'deki Al Jaheli Bilim ve Teknoloji Enstitüsü, Baynounah Bilim ve Teknoloji Enstitüsü Batı Bölgesinde, Al Shahama'daki Al Reef Lojistik ve Uygulamalı Teknoloji Enstitüsü, Sharjah'daki Sharjah Bilim ve Teknoloji Enstitüsü, Orta Öğretim Teknik Okulları (STS) ve Mesleki Eğitim Geliştirme Merkezi (VEDC).

  • Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri

  Abu Dabi Politeknik web sitesine hoş geldiniz. ADPoly, Uygulamalı Teknoloji Enstitüsü tarafından yönetilen bir devlet kuruluşudur. ADPoly, çeşitli ortaklarla ve yetenekli bir yönetici ve eğitmen ekibi ile işbirliği içinde, uluslararası alanda tanınan, ileri düzey kariyer ve ana dalların Uygulamalı Lisans / Yüksek Diplomalarını getiren heyecan verici yeni bir girişimdir.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  Sizi, özel sertifika hazırlığımızdan, seçilen konularla ilgili daha kısa odaklı programlara kadar uzanan olağanüstü eğitim teklifleri portföyümüzü incelemeye davet ediyoruz. Web sitemizi inceledikten sonra, ortak hedeflerimize ulaşmak için birlikte çalışabileceğimiz yolları belirlemek için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  Knowledge Point, BAE, Dubai'deki önde gelen Eğitim Enstitüsünden biridir. Öğrencileri sektöre hazır hale getirmek için olağanüstü eğitim ve deneyim sunarak güçlendiriyoruz.

  • Al Nahda, Birleşik Arap Emirlikleri

  Emirates Yönetim ve Bilgi Teknolojisi Koleji (ECMIT), başlangıçta BAE Eğitim Bakanlığı tarafından 1998 yılında Emirates Yönetim ve Bilgi Teknolojisi Merkezi olarak kurulmuş ve lisans verilmiş bir yüksek öğrenim kurumudur. 2004'te merkezin adı Emirates College For Management And Information Technology olarak değiştirildi ve üniversitenin gelecekteki seyrini şekillendirmek için görev odaklı beş hedef geliştirildi.

  • Al Ain, Birleşik Arap Emirlikleri

  Syscoms Information Technology Institute , dünya çapında çeşitli ticari faaliyetlere sahip olan ve merkezi Abu Dabi'de bulunan LULU Group'un çeşitlendirilmiş bir girişimidir. Bölgede 1990 yılından bu yana kaliteli eğitim için tanınan enstitü olan Syscoms Enstitüsü, şu anda Bilgi Teknolojisi, İşletme, Sosyal beceriler ve Dil kısa kursları sunmaktadır.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  "DISC" olarak bilinen Bilim ve Bilgisayar Geliştirme Enstitüsü, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai'nin merkezinde bulunan bir eğitim merkezidir. On yıllar boyunca, BAE'de ve ülke dışında okuyan delege sayısı açısından mükemmel bir karlılık seviyesi ve büyüme oranı kanıtladık. Yeni eğitim teknikleriyle birlikte rekabet gücümüz, DISC'i eğitim hizmetlerinde ön plana çıkarıyor.