Keystone logo
Endonezya

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Endonezya 2024

kurum sayısı: 5
  • Manchester, Birleşik Krallık
  • Budapest, Macaristan
  • + 62 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Jakarta, Endonezya

  Prasetiya Mulya, 1980 yılında Endonezya'nın önde gelen iş adamları tarafından kuruldu. Endonezya'daki ilk MBA programı daha sonra prestijli uluslararası akademisyenler ve uzmanların yardımıyla 1982'de kuruldu.

  • Jakarta, Endonezya

  Jakarta International College (JIC), yüksek kaliteli uluslararası eğitim standardı sunmaya özen gösteren ve kendini adamış bir grup profesyonel tarafından 2002 yılında Cakarta'da kuruldu. Son 19 yıldır JIC, Monash College Jakarta'nın Monash College Diploma ve Monash University Foundation Year (MUFY) eğitimlerini veren tek sağlayıcısı olmuştur. Binlerce öğrenci, Monash Üniversitesi'ne ve Avustralya'daki diğer saygın üniversitelere başarıyla transfer oldu.

  • West Jakarta, Endonezya

  Raffles College (daha önce INTI College Indonesia ve Raffles Academy olarak biliniyordu), ülkedeki uluslararasılaştırılmış özel öğrenim kurumunun öncüsüdür ve Jakarta, aynı zamanda Raffles Christian School of Schools'un (RCGS) bir parçasıdır. Çeşitli pratik ve yenilikçi kurslar aracılığıyla Raffles College, Pathway programları ve dünya çapında tanınan mesleki nitelikler sunan saygın bir kurum olarak itibar kazanmıştır.

  • Makmur, Endonezya

  IMPERIA KOLEJİ (Daha önce Imperia College of Hospitality olarak biliniyordu) veya ICH, 2011 yılında nispeten yeni olarak kuruldu. Yine de, şirket on yıldan fazla bir süredir buralarda ve binden fazla öğrenciye ağırlama becerilerini başarıyla sağlıyor.