Keystone logo
Filipinler Cumhuriyeti

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Filipinler Cumhuriyeti 2024

kurum sayısı: 24
  • Danao City, Filipinler Cumhuriyeti

  MCSM'ye hoş geldiniz! Doğal Tıp ve Temel Bilim çalışmaları için neden tercih edilen kurum olduğumuzu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Haziran 2008'de merhum Dr. Ishak tarafından Malacca'nın tarihi eyaletinde inşa edilen ve kurulan Malacca College of Science and Management Koleji, Güney Doğu Asya'daki ilk Tamamlayıcı Tıp Koleji'dir. Doğal Tıp Diploması için kursu almış 50 yüksek lisans öğrencisi, Temmuz 2009'da kaydolan ilk öğrenci grubu.

  • Manila, Filipinler Cumhuriyeti

  Ulus oluşturmaya kendini adamış dinamik bir özel kurum olan, öğretim ve araştırmada uluslararası alanda tanınan National University Temel değerlerin rehberliğinde ve kültürel mirasımız olan Dinamik Filipinizm ile karakterize edilen National University , ilgili, yenilikçi ve erişilebilir kaliteli eğitim ve diğer gelişim programları sunmaya kendini adamıştır.

  • Pasig, Filipinler Cumhuriyeti

  Tanrı'nın halkının müjdeciliğinde kilisenin sağ kolu olan Katolik Okulu, sadece kilisesinin dogmalarını ve doktrinlerini bilen değil, aynı zamanda onları yaşam tarzı haline getiren bir Hristiyan yetiştirmekle görevlidir. Görev ve amaç duygusunu, kişisel, yurttaşlık ve ahlaki sorumluluk duygusunu oluşturur ve güçlendirir.

  • Naga, Filipinler Cumhuriyeti

  Ateneo de Naga University , mükemmel eğitim ve formasyon sağlar, güçlü araştırmalar yürütür ve özellikle Bicol'da toplumu dönüştüren toplum hizmetinde bulunur. Yetkili, yaratıcı ve kendini adamış öğretim üyeleri, personeli, yöneticileri, entegre sistemleri ve mükemmel tesisleri ile mümkündür.

  • Quezon City, Filipinler Cumhuriyeti

  Ateneo de Manila University ruhunu anlamak için - onu neyin şekillendirdiğini ve nereden geldiğini, nereye gittiğini ve sizi nereye götürebileceğini - sloganını, Domino'daki Lux veya "Lord'daki Işık" ı anlamak çok önemlidir. Aziz Paul'un Mektubundan Efesliler'e (5: 8) bu sözler, Tanrı'nın işine en iyi katkıları dünyayı dönüştürürken Ateneo'nun oğullarına ve kızlarına dayandığı bir yaşam tarzının ruhunu yakalar.

  • Ozamiz City, Filipinler Cumhuriyeti

  Üniversite, 8 on yıldan fazla bir süre önce kurulduğundan ve Cizvitlerin, Hatıraların, Columban misyonerlerinin ve Hıristiyan Kardeşlerin birleşik parlaklığı ve adanmışlığıyla, dini, tarihi rolü ve üretim ve eğitimdeki zengin burs mirası ile vicdanlı ve ön planda kalmaya devam ediyor. Misamis Occidental'ın, komşu şehir ve kasabaların ve körfezin mükemmel ve hizmet odaklı gençleri.

  • Quezon City, Filipinler Cumhuriyeti

  World Citi Colleges , eğitim vizyonunun ve misyonunun yüksek bir çağrı ve bakanlık teşkil ettiğine inanmaktadır. Eğitimde mükemmelliğe olan bağlılığıyla bağlı olarak, temelde Hıristiyan, bakış açısında milliyetçi, yetkinlik temelli ve müfredatta araştırma odaklı, vurgu olarak bilimsel, kapsam olarak küresel ve oryantasyon.

  • Manila, Filipinler Cumhuriyeti

  University of Santo Tomas Asya'nın mevcut en eski üniversitesi olarak ayırt edilirken, yaşı Filipin eğitimindeki üstünlüğü ile birleşti. Sadece eğitimin farklı alanlarında birkaç ilke sahip olmakla övünüyor.

  • Quezon City, Filipinler Cumhuriyeti

  Kalayaan College (KC), Filipinli öğrenciler ve denizaşırı ülkelerdeki ilgilenen öğrenciler için kaliteli yüksek öğrenime kendini adamış Filipinler Üniversitesi (UP) profesörleri tarafından 2000 yılında kurulan özel bir yüksek öğrenim kurumudur. KC, 2001 yılının Haziran ayında, Riverbanks, Marikina'daki orijinal yerinde açıldı. Mayıs 2009'da KC, Quezon City'deki Manga Road köşesi Aurora Bulvarı'ndaki mevcut yerine taşındı.

  • Dasmariñas, Filipinler Cumhuriyeti

  National College of Science and Technology (NCST), Cavite, Dasmariñas Şehri'nin giderek büyüyen bölgesinde önde gelen eğitim kurumlarından biridir. NCST, CALABARZON'un gençlerine hizmet etme kurumsal taahhüdünün bilincinde olan stratejik konumu, çok sayıda teknoloji tabanlı endüstriye ve ildeki farklı teknoparklarda faaliyet gösteren şirketlere sahip olması nedeniyle doğduğu yer olarak Cavite'yi seçmiştir.

  • 768, Filipinler Cumhuriyeti

  1946 yılında, Dr. Francisco T. Dalupan, Sr. Filipinli Gençliğin II.Dünya Savaşı'nın sona ermesinden sonra üniversite eğitimi konusundaki yaygarasına yanıt olarak, onun büyük bir üniversite vizyonunun ilk parçasını kurdu - Filipin Ticaret ve İşletme Koleji. Bunu 1948'de dört kolej izledi: Liberal Sanatlar, Eğitim, Diş Hekimliği ve Enstitü.

  • Quezon City, Filipinler Cumhuriyeti

  De La Salle Araneta University (DLSAU), De La Salle Sisteminin yedinci üyesi ve Filipinler'deki en genç Lasallian üniversitesidir. 1946'da Bulacan'da Araneta Ziraat Enstitüsü olarak kurulan üniversite, 1947'de Malabon'a taşındı ve 1978'de Gregorio Araneta Üniversitesi Vakfı adını aldı.

  • Manila, Filipinler Cumhuriyeti

  Vatel Manila, Uluslararası Otelcilik Yönetimi programı sunmaktadır ve Saint Benilde'deki De La Salle-College'da yer almaktadır. Benilde, öğrencileri ilgi alanlarını ve tutkularını geliştirmeleri için besleyen ve onları yerleşik endüstrilerde ve gelişmekte olan uzmanlık alanlarında profesyonel olarak yetkin olmaları için eğiten bir öğrenme ortamıdır.

  • Boston, Amerika Birleşik Devletleri
  • Mexico City, Meksika
  • + 32 daha fazla

  Ortak okullarımızın yeteneklerle güçlü, kişisel düzeyde bağlantı kurma ve yüksek nitelikli adaylarla bağ kurma şansına sahip olduğu bir ortam yaratıyoruz.

  • Makati, Filipinler Cumhuriyeti

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...