Keystone logo
Hollanda

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Hollanda 2024

kurum sayısı: 9
  • Amsterdam, Hollanda

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Beugen, Hollanda

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Maastricht, Hollanda

  Maastricht Üniversitesi (UM), Hollanda'daki en uluslararası üniversitedir ve 21.000 öğrencisi ve 4.000 çalışanı ile büyümeye devam etmektedir. Üniversite, yenilikçi eğitim modeli, uluslararası karakteri ve araştırma ve eğitime çok disiplinli yaklaşımıyla öne çıkıyor. Yüksek kaliteli araştırma ve çalışma programlarının yanı sıra sosyal katılıma güçlü bir şekilde odaklanması sayesinde UM, kısa sürede sağlam bir itibar kazandı. Bugün dünyanın en iyi genç üniversitelerinden biri olarak kabul edilmektedir.

  • Amsterdam, Hollanda

  ROC van Amsterdam (ROCvA), Amsterdam, Amstelveen, Hoofddorp ve Hilversum'daki dokuz modern MBO kolejinde orta öğretim mesleki eğitim vermektedir. Her MBO kolejinin kendi eğitim teklifi ve bir dizi uzmanlığı vardır. Mesleki uygulama okulda görünür ve somuttur. Toplamda, ROCvA yaklaşık 300 MBO kursu sunmaktadır.

  • Amsterdam, Hollanda

  College of MultiMedia (CMM), 1997'den beri çok çeşitli multimedya üretim disiplinlerinde ve BT'de profesyonel eğitim ve kurslar sağlamaktadır. CMM, multimedya üretiminde hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı kurslar sunmaktadır.

  • Schiphol, Hollanda

  Laurentius College . 11 yıldır uçuş görevlisi ve otelcilik eğitiminde pazar lideri. Orada sadece bir diplomayla değilsin, çok yönlü, kişisel bir gelişimden sonra sadece "dünyaya hazır" olduğuna inanıyoruz.

  • Zwolle, Hollanda

  Deltion herkes için orada. Genç ya da yaşlı olman fark etmez. Kendi şirketinize sahip olun veya meslek öncesi orta öğretimi yeni bitirdiniz. Deltion College , öğrencilerimizin kursları üzerinde her gün coşkuyla çalışıyor. Herkes kendisine en uygun şekilde eğitim alabilir.

  • Leusden, Hollanda

  Beeckestijn Business School , dijital, pazarlama, cx, veri ve iletişim için önde gelen eğitim kurumudur; strateji, teori ve know-how'ı farklı seviyelerde kısa, pratik kurslarda birleştiriyoruz. Beeckestijn Business School , bir disiplin, sektöre özgü ana sınıflar ve özel şirket içi öğrenme yolları içinde derinlemesine bilgi sağlayan programlar ve kurslar sunmaktadır.

  • Barcelona, İspanya
  • Paris, Fransa
  • + 9 daha fazla

  European Bartender School dünyanın önde gelen barmenlik okuludur. Global olarak tanınan bir standarda sahip olmak isteyen barmenleri eğitmekten gurur duyuyoruz. Zaten 20 yıl boyunca 70.000 mezun verdik.