Keystone logo
Birleşik Krallık

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Birleşik Krallık 2023

kurum sayısı: 777
  • Birmingham, Birleşik Krallık

  100 ülkeden yaklaşık 29.000 öğrencisiyle (HESA Student Record 2020/21 © Higher Education Statistics Agency Limited) Birmingham City University, öğrenim görmek için geniş ve çeşitliliğe sahip bir yerdir. Öğrencileri yaptığımız her şeyin merkezine koyar, onlara gelecekteki başarıları için en iyi fırsatları veririz.

  • Falmouth, Birleşik Krallık
  • Penryn, Birleşik Krallık

  Yaratıcı. bağlandı. Cesur. 120 yılı aşkın deneyim, profesyonel tesisler, mükemmel öğretim, eşsiz bağlantılar ve canlı bir yaratıcı toplulukla, her şeyi farklı yapmaktan korkmuyoruz. Falmouth Üniversitesi'nde, yüksek öğrenimin şeklini yeniden düşünüyor ve etkili araştırma ve yenilikler sunuyoruz.

  • Newcastle upon Tyne, Birleşik Krallık

  Global Top 125 üniversitesi (QS World University Rankings 2023) arasında yer alan Newcastle, 140 ülkeden 29.000 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Russell Group'un kurucu üyelerinden biri olarak, genel mükemmellik (2022) için beş artı QS Yıldız derecesi elde eden dünyadaki yalnızca 19 üniversiteden biriyiz ve Birleşik Krallık'ta yalnızca üç üniversiteyiz. Kökenlerimizi 1834 yılında kurulan Tıp ve Cerrahi Okulu'na kadar izleyebiliriz. Bugün, dünya lideri araştırmayı birinci sınıf bir akademik deneyimle birleştiriyoruz.

  • Winchester, Birleşik Krallık

  Winchester Üniversitesi, öğrencilerin tam potansiyellerine ulaşmalarını ve dünyada bir fark yaratmalarını sağlar. Zengin bir mirasa ve canlı çağdaş kültüre sahip, güzel ve mükemmel bir İngiliz şehri olan Winchester'da yer alan üniversitenin samimi ve kompakt kampüsleri, öğrencilere şehir ve kampüs yaşamının faydalarını sunar. Londra'ya veya sahile bir saatte ulaşmanızı sağlayan mükemmel ulaşım bağlantılarıyla iyi bir konumdayız ve Southampton Havaalanı trenle sadece 10 dakika uzaklıktadır.

  • Bristol, Birleşik Krallık
  • Stapleton, Birleşik Krallık

  UWE Bristol'de size bir seçim yapmanız için yetki veriyoruz. Sizin kadar kendine meydan okuyan bir üniversite seçmek. Size amaç veren bir tutku seçmek. Yol gösteren, sizi her şeyi sorgulamaya ve olabileceğiniz en iyi olmaya teşvik eden bir topluluk seçmek.

  • Shadwell, Birleşik Krallık

  LIS Londra'da yeni bir kurumdur. Programları derinlemesine disiplinler arasıdır ve karmaşık, gerçek dünya sorunları etrafında yapılandırılmıştır. Neden? Niye? Çünkü dünya, disiplinler arası bir yaklaşım gerektiren karmaşık problemlerle dolu; çözümleri tek bir konudan veya uzmanlıktan gelmeyecek. İklim değişikliğinden örgüt kültürüne kadar günümüzün karmaşık sorunlarına birden fazla açıdan yaklaşılması gerekiyor. LIS'in yaptığı budur. Öğrencilerine uzman problem çözücüler olmayı öğretirler.

  • Madrid, İspanya
  • Amsterdam, Hollanda
  • + 8 daha fazla

  IE Üniversitesi, Madrid ve Segovia'daki kampüsleri ile İspanya'nın en iyi uluslararası üniversitesidir. Dünyanın önde gelen yüksek öğretim kurumlarından biri olarak kabul edilen IE, teknolojilerin ve çeşitliliğin küresel vizyonun, girişimci bir zihniyetin ve hümanist bir yaklaşımın geliştirilmesinde kilit rol oynadığı bir öğrenme ortamı sağlayarak, kuruluşlarda yenilik ve değişimi yönlendiren liderleri şekillendirir.

  • Kingston upon Thames, Birleşik Krallık
  • London, Birleşik Krallık

  Kingston University'de, öğrencilerimizin öğrenme fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olarak ve onları 21. Yüzyılın zorlu iş ortamında ihtiyaç duyacakları gelecek becerileri ve bilgileriyle donatarak yaşam şanslarını artırma konusunda tutkuluyuz.

  • Oxford, Birleşik Krallık

  Lady Margaret Hall ('LMH'), Oxford Üniversitesi'nde bir kolejdir. Kurucular, Kolej'e Kral VII. İlk dokuz öğrenci 1879'da kabul edildi. Kolej büyüdü, kapılarını erkeklere açtı ve şu anda 600'den fazla öğrenci ve 45 Üyeden oluşan bir topluluk. LMH, dünyanın en yüksek dereceli üniversitelerinden biri ve İngilizce konuşulan dünyanın en eski üniversitesi olan Oxford Üniversitesi'nin 39 kurucu kolejinden biridir.

  • Leeds, Birleşik Krallık

  Aşağıdaki okullarda üstün öğrenci eğitimi ve araştırması sunmak için bilgisayar bilimi, kimya, mühendislik, matematik, fizik ve astronomi uzmanlarını bir araya getiriyoruz.

  • South Kensington, Birleşik Krallık

  Bilim ve teknolojide küresel bir lider olan Imperial College London'ın bir parçası olarak, iş, teknoloji ve girişimci bir zihniyetin birleşimi yoluyla küresel iş ve sosyal dönüşümü yönlendiriyoruz. Gerçek dünya sorunlarına çözümler geliştirmek, iş dünyasına fayda sağlamak ve toplumu iyileştirmek için yenilikçi düşünce ve anlayışı yeni teknolojiyle birleştiriyoruz.

  • London, Birleşik Krallık

  Londra Bankacılık ve Finans Enstitüsü (LIBF), 140 yılı aşkın süredir İngiliz eğitiminde saygın bir isim olmuştur. Birleşik Krallık ve uluslararası öğrenciler için yarı zamanlı ve tam zamanlı olarak lisans ve lisansüstü dersler veriyoruz. Uzman bir fakülteye sahip daha küçük, uzman bir üniversite koleji olarak, kariyer yolculuğunuzda size yardımcı olmak için mükemmel bir konumdayız - dünya çapında binlerce öğrencinin tam da bunu yapmasına yardımcı olduk. Kurslarımız, gerçek hayattaki durumlardan alınan pratik becerilere güçlü bir vurgu yaparak işletme, yönetim, veri bilimi ve finans alanlarında bir kariyer için ihtiyaç duyduğunuz becerileri sağlar.

  • London, Birleşik Krallık

  King's College London, dünyanın en iyi 35 üniversitesinden biridir (QS World University Rankings 2022) ve İngiltere'deki en eski üniversiteler arasındadır (kuruluş 1829). Üniversitenin 29.600'den fazla öğrencisi vardır ve 11.000'den biraz azı dünya çapında 150 ülkeden uluslararası öğrencidir.

  • London, Birleşik Krallık

  Dünyanın en heyecan verici başkentlerinden birinde bulunan London Met, ilham verici ve kararlı öğrenciler, öğretmenler ve yenilikçi düşünürlerden oluşan sıcak bir topluluğa ev sahipliği yapmaktadır. İhtiyaçlarınıza ve yaşam tarzınıza en uygun şekilde, çoğu tam zamanlı veya yarı zamanlı eğitim için mevcut olan, lisans ve lisansüstü derecelerden kısa kurslara ve profesyonel niteliklere kadar çok çeşitli kurslar sunuyoruz.

  • Madison, Amerika Birleşik Devletleri
  • Teaneck, Amerika Birleşik Devletleri
  • + 3 daha fazla

  New Jersey'deki en büyük özel üniversite olan FDU, kar amacı gütmeyen, mezhep dışı, çok kampüslü bir kurumdur. 1942'de kurulan FDU, 1948'de dört yıllık statü ve 1956'da üniversite olarak onay aldı. Üniversite, eczacılık, hemşirelik uygulamaları, klinik psikoloji ve okul psikolojisi doktora programları dahil olmak üzere 100'ün üzerinde lisans ve yüksek lisans programı sunmaktadır; ve AACSB tarafından akredite edilmiş bir işletme okulu. Derece programları iki New Jersey kampüsünde ve ABD dışındaki iki FDU lokasyonunda sunulmaktadır: İngiltere'de Oxfordshire'daki Wroxton College ve Kanada, British Columbia'daki Vancouver Kampüsü.