Keystone logo
İrlanda

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde İrlanda 2024

kurum sayısı: 18
  • Manchester, Birleşik Krallık
  • Budapest, Macaristan
  • + 62 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • North City, İrlanda

  Dublin Cultural Institute Limited, samimi ve sıcak bir ortamda öğrencilere kaliteli İngilizce dil kursları sağlamayı amaçlamaktadır. Öğrencilerin eğitim ve kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı ve İrlanda'da geçirdikleri süre boyunca öğrencilerimizi desteklemeyi amaçlıyoruz.

  • Dublin Docklands, İrlanda

  The Institute of Banking (IOB), bankacılık ve uluslararası finansal hizmetler sektöründe çalışan 33.600 üyeden oluşan profesyonel bir ağdır. IOB, University College Dublin'in (UCD) tanınmış bir kolejidir. Kariyerlerinin her aşamasında üyelere yönelik programlarla finansal hizmetler sektörüne uzmanlık eğitimi ve yaşam boyu öğrenme sağlamada mükemmellik merkezidir.

  • Thomas Street, İrlanda

  Liffey College , Dublin'in tarihi ve kültürel Özgürlükler bölgesinde bulunan özel bir eğitim kurumudur. Guinness Storehouse, Christ Church Katedrali, Dublin Kalesi, Temple Bar ve Grafton Street'ten sadece bir taş atımı uzaktayız. Yakınlarda çok sayıda kafe, restoran ve diğer olanaklar da vardır.

  • Cork, İrlanda

  Cork Eğitim ve Öğretim Kurulu (CETB), Cork City ve County Cork VEC'leri entegre edilerek 2013 yılında oluşturuldu ve Ocak 2014'te Cork'taki Fás eğitimi Cork ETB'nin sorumluluğuna girdi. İlk defa, ileri eğitim ve öğretim (FET) tek, tutarlı, entegre bir yapının parçası haline geldi.

  • Blackrock, İrlanda

  Blackrock Further Education Institute (BFEI) hoş geldiniz - eskiden Senior College Dún Laoghaire (SCD), Kolej Haziran 2014'te Dún Laoghaire'den taşındı ve Blackrock Further Education Institute olarak yeniden markalandı.

  • Dublin, İrlanda

  İster doğrudan işe girmek ister üçüncü seviyeye ilerlemek Dun Laoghaire Further Education Institute sizi kariyer gelişiminizin bir sonraki aşamasına davet ediyor. Medya ve ses, sağlık ve spor, tasarım, sürdürülebilir enerji, bilgi işlem ve teknoloji ile sanat ve beşeri bilimlerin birçok alanında mükemmel eğitim veriyoruz.

  • Cashel, İrlanda

  Kinesiyoloji alanında kaliteli eğitim veriyoruz ve bugün tamamlayıcı tedavilere yönelik artan talebi karşılamak için etkili, yetkin profesyoneller üretiyoruz. Mezunlarımız İrlanda'nın ve dünyanın her yerinden insanlara yardım ediyor.

  • Tipperstown, İrlanda

  Pazarlama Enstitüsü, İrlanda'nın pazarlama çalışanları için profesyonel bir organdır. "Pazarlamacıların harika markalar ve harika kariyerler inşa etmelerini sağlamak için" var. Bunu, en iyi uygulamaları, içgörüleri ve uzman içeriğini paylaşarak, pazarlamacılardan oluşan bir topluluk oluşturarak ve kariyer ilerlemesinde pazarlamacılara yardımcı olarak yapar.

  • Naas, İrlanda

  Irish Institute of Training & Development insan kaynakları eğitimi ve geliştirmeyle ilgilenen üyeleri temsil eden, kar amacı gütmeyen profesyonel bir organdır. 2.000'den fazla üyemiz iş, endüstri, danışmanlık, gönüllülük, toplum, eğitim ve kamu sektöründe çalışıyor.

  • Kildare, İrlanda

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Coolock, İrlanda

  Coláiste Dhúlaigh İleri Eğitim Koleji (CDCFE), çok çeşitli disiplinlerde QQI seviye 5 ve 6'da ve Yüksek Ulusal Diplomada Ayrılma Sonrası Sertifika (PLC) Kursları sunmaktadır.

  • Mountjoy, İrlanda

  Burada mezhepler arası İncil kolejinde, İncil eğitiminde ve liderlik gelişiminde mükemmellik yaptığımız işin merkezinde yer alır. Mezhepler arası bir İncil kolejiyiz ve otuz yılı aşkın süredir İrlanda'daki kiliseye hizmet etmeye çalışıyoruz.

  • County Dublin, İrlanda

  The Institute Of Education , konu seçimi açısından herhangi bir kısıtlama yoktur. Mevcut 26 konu ile öğrenciler, güçlü yönlerine, ilgi alanlarına ve gelecek isteklerine en iyi uyan Ayrılma Sertifikası için konu kombinasyonunu seçme esnekliğine sahiptir.

  • Dún Laoghaire, İrlanda

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...