Keystone logo
Malezya

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Malezya 2024

kurum sayısı: 32
  • Kuala Lumpur, Malezya

  1983 yılındaki kuruluşundan bu yana, Methodist College Kuala Lumpur (MCKL), Metodist Eğitim Konseyi tarafından kurulmuştur. Kampüsümüz stratejik olarak Kuala Lumpur'un kalbinde kurulmuştur.

  • Petaling Jaya, Malezya

  Kolej Swasta Bandar Utama (KSBU) olarak yolculuğumuz 1990 yılında Damansara Uptown, Damansara Utama, Petaling Jaya'da 6 adet 4 katlı dükkânlarda başladı. ve Petaling Jaya'daki başarılı karma kalkınma ilçesi. Kalıcı kampüsümüze taşındıktan sonra KBU, adını KBU International College olarak değiştirdi. 2015'te üniversite kolejine yükseldik ve First City University College (First City UC) adını aldık.

  • Ipoh, Malezya

  Bireylerin yeteneklerinin yanı sıra yeteneklere de sahip olduğuna ve dünyadaki herhangi bir kültür veya medeniyetten açık bir bilgi aktarımı yoluyla beslenir, eğitilir ve eğitilirse, kendilerini, toplumu ve milleti geliştirmede rol oynayabileceklerine inanıyoruz. Bu felsefeden yola çıkarak, akademik mükemmeliyet, yüksek etik ve ahlaki değerlere sahip profesyonel ve yarı profesyonel mezunlar yetiştirmeyi hedefliyoruz.

  • Alor Gajah, Malezya

  Kolej Universiti Agrosains (UCAM) logosu, Olgunluğu simgeleyen üç (3) yapraktan esinlenmiştir. Üç (3) renk aralığı, genellikle geliştirme sürecindeki aşamalı bir değişikliktir.

  • Kampung Kuala Muda, Malezya

  Niş bir kolej olarak MERITUS'un eğitime benzersiz yaklaşımı, başarıyı garantilemek için geleneksel, modern ve deneyimsel öğrenmenin pratik ve etkili bir karışımını sunmaktır. MERİTUS, sadece akademisyenlere odaklanan diğer kolejlerin aksine, günümüz işverenlerinin taleplerini karşılayabilen, başarı erdemlerini aşılayan ve mezun olduktan sonra en iyi kuruluşlar tarafından aranan çok yönlü mezunlar yetiştirmeye kararlıdır.

  • Puchong, Malezya

  Yüksek Öğretim Bakanlığı (MOHE) tarafından 5 Yıldızlı (Mükemmel) Üniversite olarak derecelendirilen MALEZYA Binary Üniversitesi, Asya'daki yönetim, BT ve girişimcilik eğitimi için en köklü ve saygın üniversitelerden biridir. Üniversite, CommonWealth Üniversiteleri Birliği (ACU, İngiltere), Uluslararası Üniversiteler Birliği (IAU, Fransa), NARIC (İngiltere) ve Malezya Yeterlilik Kurumu (MQA) tarafından uluslararası olarak tanınan Doktora, Yüksek Lisans ve Lisans düzeyinde üstün programlar sunmaktadır. .

  • Petaling Jaya, Malezya

  Verme ruhu her zaman duvarlarımızın içindeydi. Bilgiyi gelecek nesillere aktarmanın önemini anlıyoruz - tıpkı kurucu ortaklarımızın 40 yıl önce pişirme bilgilerini yerel topluma ilk kez aktardığı gibi, şimdi de aynısını yapıyoruz ve aslında, daha fazlasını bir birikimle destekleyerek onlarca yıllık deneyim.

  • Petaling Jaya, Malezya

  Cyberlynx International College , Kuala Lumpur'da Spor, İşletme ve Tasarım alanlarında çeşitli diploma ve sertifika kursları sunan özel bir kolejdir. Kolej, 25 yılı aşkın süredir eğitim endüstrisinde bulunan bir grup akademisyen ve profesyonel tarafından kurulmuştur.

  • Petaling Jaya, Malezya

  Olympia College , Malezya'da artan özel yüksek öğrenim ihtiyacını karşılamak için 1995 yılında kurulmuştur.

  • Kuala Sungai Baru, Malezya

  Kolej Universiti Islam Melaka , 1996 IPTS Yasası uyarınca kurulan Malacca Eyalet Hükümeti için tamamen sahip olunan bir Yüksek Öğrenim Kurumudur.

  • Shah Alam, Malezya

  Ramsay Sime Darby Healthcare College ('The College'), Malezya'nın sağlık hizmetleri eğitiminin öncülerinden biridir. Kolej, kurulduğu 1995 yılından bu yana akademik mükemmellik geçmişine sahiptir. Ramsay Sime Darby Healthcare College , Yüksek Öğretim Sağlayıcısı olarak Yüksek Öğretim Bakanlığı'na kayıtlıdır.

  • Kuala Lumpur, Malezya

  YAPTIKLARINIZDA DÜNYA SINIFI OLUN TMC International Aesthetic College, güzellik endüstrisinin önde gelen güzellik ve estetik eğitimcilerinden biridir.

  • Kuala Lumpur, Malezya

  1950'deki kuruluşundan bu yana, Stamford College Melaka, hayatlarında bilgi ve başarı isteyen ve arayan insanları eğitme ve yetiştirme mirası üzerine inşa edilmiştir.

  • Malacca, Malezya

  International College Of Yayasan Melaka (ICYM) , yüksek öğretimin ülkenin ilerlemesi için hayati önem taşıdığına inanmak ve anlamak için kuruldu. Kurum, 1997 yılında Milli Eğitim Bakanı'nın resmi olarak açtığı sırada hayırlı bir başlangıç yaptı.

  • Kuala Lumpur, Malezya

  Mindvalley, Normal Okulların İnsan Olmayı Unuttuğu Eğitimi Sağlıyor, bozuk eğitim sistemimizin ortaya çıkardığı şeyden daha fazlasıdır. Dünyaya gerçekten olağanüstü, tatmin edici, mutlu hayatlar yaşama sanatını öğretiyoruz.