Keystone logo
Meksika

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Meksika 2023

kurum sayısı: 258
  • Madrid, İspanya
  • Amsterdam, Hollanda
  • + 8 daha fazla

  IE Üniversitesi, öğrenmeye bir yaşam biçimi olarak yaklaşan öğrenciler içindir. Öğrencilerin ve fakültenin öğrenme sürecinde birlikte etkileşime girdiği destekleyici bir topluluk sağlıyoruz. IE University, zengin çeşitlilikteki bireyler, fikirler ve yaklaşımlarla kişiselleştirilmiş, öğrenci merkezli bir topluluğa sahiptir. Kampüsünde her yıl 130'dan fazla millet temsil edilmektedir ve öğrencilerinin %75'inden fazlası İspanya dışından gelmektedir. IE Üniversitesi, yüksek kaliteli öğretimiyle dünya çapında ve en prestijli dernekler tarafından tanınmaktadır. Yenilikçi bir vizyon, girişimci ruh ve beşeri bilimlere ve akademik titizliğe odaklanan IE University, toplumda fark yaratacak profesyoneller yetiştirmeye kendini adamıştır. Öğrenmeye yönelik pratiğe dayalı yaklaşımımız sınıfta başlar ve tüm dünyada devam ederek öğrencilerimizi uluslararası profesyoneller olmaya hazırlar. Kim olduğunuzu ve kim olacağınızı şekillendirecek ilham verici ve zorlu bir eğitim istiyorsanız, IE University ufkunuzu genişletecek, sizi dünyayla bağlayacak ve hedeflerinize ulaşmak için gereken benzersiz yolda size rehberlik edecek.

  • Monterrey, Meksika

  Tecnológico de Monterrey, Meksika'daki kar amacı gütmeyen bir numaralı özel üniversitedir. 1943'te kurulan Üniversite, o zamandan beri Monterrey'deki amiral kampüsüyle birlikte Meksika genelinde 26 kampüsü içerecek şekilde büyümüştür. Eğitim deneyimleri yoluyla, herkesin yararına olmak için daha da rekabetçi olmaya istekli, sahip olmak yerine var olmaya, bir şeylere sahip olmak yerine başkalarına hizmet etmeye net bir şekilde odaklanarak, değişimin temsilcisi haline gelen insanlar oluştururuz; eylemlerinin başkalarının dönüşümünü destekleyebileceğinin farkında olan, kendi hayatlarından sorumlu insanlar.

  • Monterrey, Meksika
  • Guadalajara, Meksika
  • + 2 daha fazla

  Tecnológico de Monterrey, Don Eugenio Garza Sada ve Enseñanza e Investigación Superior, AC Tecnológico de Monterrey adlı kar amacı gütmeyen bir dernek oluşturan bir grup girişimcinin vizyonu sayesinde 1943 yılında kuruldu. siyasi ve dini aidiyetleri yoktur.

  • Campeche, Meksika

  Universidad Internacional Iberoamericana ( UNINI México ), hedefleri ve yol gösterici ilkeleri tüm insanlar için eşit eğitim fırsatlarını garanti eden lisans ve lisansüstü dereceler için bir yüksek öğretim kurumu olarak tasarlanmıştır.

  • Jumeirah, Birleşik Arap Emirlikleri
  • Guadalajara, Meksika
  • + 1 daha fazla

  Bağımsız bir ruha sahip profesyonel, akredite bir film okulu olan Raindance, 1992'den beri hem acemi hem de deneyimli film yapımcılarına eğitim veriyor. Değerlerimiz bağımsızlığa odaklanmıştır ve kurslarımız, becerilerinizi kendi tarzınıza göre geliştirmeniz için tasarlanmıştır.

  • Tlaquepaque, Meksika

  ITESO, Guadalajara Cizvit Üniversitesidir. 1957'de kurulan dünyadaki 228'den fazla Cizvit üniversitesinden oluşan bir ağa aittir. Hepsi, 450 yıllık bir Jesuit eğitim geleneğini, tarihsel olarak dünya düşüncesinin merkezinde yer alan ve bilim ve sanatın her alanında lider yetiştirmek için bilinen bir geleneği paylaşıyor.

  • Mexico City, Meksika

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Mexico City, Meksika
  • Monterrey, Meksika
  • + 2 daha fazla

  Tecnológico de Monterrey'deki EGADE Business School, ortak değer yaratan ve toplumu dönüştüren çok yönlü girişimci liderleri güçlendirmeye kendini adamış, lider Latin Amerika işletme eğitimi kurumu olarak dünya çapında tanınan bir itibar oluşturmuştur.

  • Mexico City, Meksika

  Vatel Uluslararası Otel İşletmeciliği ve Turizm Okulu, öğrencileri oteller, restoranlar, acenteler gibi konaklama işletmelerinde sorumlu bir şekilde yönetim pozisyonlarını yürütmek için gerekli bilgi ve becerileri kazanmaya hazırlayan, dünya çapında tanınan bir kurumdur. seyahat, hizmet acenteleri, hastaneler, eğlence merkezleri vb. Vatel'in akademik planı, profesyonel dünyaya doğrudan katılma fırsatı sunan resmi bir çift diploma (Meksika-Fransa) sunar.

  • Naucalpan de Juárez, Meksika

  UVM zorluklarıyla daha başarılı bir şekilde yüzleşmek için daha iyi insanları ve profesyonelleri hazırlama ihtiyacının farkında olarak, UVM'de Yeni Certeza Eğitim Modelimizi başlatmaya karar verdik.

  • México, Meksika

  Son derece başarılı stratejiler sağlayan iş ve insani gelişim alanlarına yönelik yaklaşımları aktarmaya kendini adamış bir Üniversiteyiz. Hazırlığın işlevinin, bireyi olumlu bir deneyim düzeyinde toplumumuzla işbirliği yapan bilgi ve değerler insanı yapmak olduğuna kesin olarak inanıyoruz. Öğrenmeyi, büyük başarılar ve memnuniyetlerle sonuçlanan bağlılık gerektiren bir araç olarak öneriyoruz, girdikten sonra, sınıf arkadaşlarına ve sınıf profesörlerine deneyim katkıda bulunmalarına izin veren, alanda zenginleştirici bir profile sahip olan profesyonellerimizin seçimini vurguluyoruz. , çünkü bilgi coşkuyla, doğrulukla, dürüstlükle ve güncellenerek uygulanır. Üniversitemiz, mezunlarımızın ve öğretim kadromuzun gelişmesine ve büyümesine ve ayrıca kullanımın öncelikli olduğu konforlu tesislere olanak tanır.

  • Puebla City, Meksika

  Puebla Politeknik Üniversitesi, Üniversite tarafından sağlanan eğitim hizmetini güçlendirmeyi amaçlayan kalite hedeflerini oluşturarak, gözden geçirerek ve periyodik olarak değerlendirerek Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini karşılamaya ve sürekli iyileştirmeye kararlıdır. üretici ve sosyal sektörlerin ihtiyaçları.

  • Mexico City, Meksika

  Meksika Teknoloji Üniversitesi'nde herkesin kaliteli bir eğitim alma hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, lise, lisans veya yüksek lisansınızı okumanız için size uygun fiyatlı eğitim, akademik burslar ve bir iş bankası sunuyoruz. Amacımız, yaşam kalitenizi artırabilmeniz için hazırlanmış bir profesyonel olmanızdır.

  • Cortazar, Meksika

  Kapsamlı bir kalite yönetim sistemi aracılığıyla çalışan birinci sınıf bir üniversiteyiz: Politeknik Üniversiteler modeline dayalı olarak, kaliteleri ve uygunlukları ile tanınan çeşitli eğitim programları aracılığıyla insanları bütünsel olarak eğitir. Yüksek nitelikli personele sahiptir. Sürdürülebilir bir yaklaşımla ve uluslararası projeksiyonla araştırma, teknolojik geliştirme ve yenilik kültürünü teşvik eder.

  • México, Meksika

  Universidad Michoacana de San Nicolás de Hidalgo, Vasco de Quiroga'nın hümanizminin, Miguel Hidalgo, José María Morelos, Melchor Ocampo'nun ideallerinin varisi; Misyonu: Michoacán, Meksika ve dünyanın sosyal, ekonomik, politik, bilimsel, teknolojik, sanatsal ve kültürel gelişimine katkıda bulunmak, dik, yetkin, Üniversitemizin etik değerlerinin rehberliğinde, ilgili ve kaliteli eğitim programları ile çevrelerinde değişim yaratan lider insan; bilimsel ve teknolojik ilerlemeyi ve sanatsal yaratımı teşvik eden sosyal ihtiyaçlarla bağlantılı araştırmalar yapmak; yaygınlaştırma ve üniversite yaygınlaştırma yoluyla evrensel değerleri, demokratik uygulamaları ve sürdürülebilir kalkınmayı kurtaran, koruyan, artıran ve yaygınlaştıran faaliyetler oluşturmak.