Keystone logo
Suudi Arabistan

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Suudi Arabistan 2024

kurum sayısı: 9
  • Ayn Ibn Fuhayd, Suudi Arabistan

  Josoor, kuruluşundan bu yana teori ve pratiği harmanlayan güçlü bir diploma programı ve ısmarlama kurslar aracılığıyla, 4000'den fazla katılımcıya eğitim ve öğretim çözümleri sunarak, onları spor endüstrisindeki projeleri ve organizasyonları yönetmek ve dünya standartlarında sunmak için beceri ve uzmanlıkla donattı. , yüksek profilli spor ve eğlence etkinlikleri.

  • Buraydah, Suudi Arabistan

  Suudi Arabistan'ın idari bölgelerinden biridir ve merkezi Buraidah şehridir. Qassim, yeraltı sularının bolluğuyla bilinir ve Suudi Arabistan Krallığı'na en iyi hurma ve sebze türlerini sağlar. Bölgenin önemli şehirleri: Buraidah, en büyük şehir, Onaizah, Maznib, Bukeiriyah, Badayea, Almaznib, Alkhabra, Riyad Alkhabra, Alasyah, Oklat Alsukoor, Dhariah, Oyoon Aljawa ve diğerleri.

  • Taif, Suudi Arabistan

  Taif University ana kampüsü şu anda Suudi Arabistan'ın batı bölgesi olan Al-Hawiyya, Taif Valiliği, Mekke Emirliği'nde, Arap'ın güneybatısında deniz seviyesinden 1700 m yükseklikte Sarawat Dağları'nın doğu yamaçlarında yer almaktadır. Yarımada. TU'nun ayrıca Taif Valiliğinde üç şube kampüsü vardır: Taraba Şubesi (Taif'e yaklaşık 150 km), Khurma Şubesi (Taif'e yaklaşık 200 km) ve Ranya Şubesi (Taif'e 350 km).

  • Jeddah, Suudi Arabistan

  Eğitim sürecinin ve özel uygulamalı uygulamaların gelişimini ilerletmek için sürdürülebilir stratejik ortaklıklar kurarak kurumsal mükemmelliğe ulaşmaya çalışıyoruz.

  • Abha, Suudi Arabistan

  Değerli Müşteri Adayı, Bu vesileyle kendimizi kısaca tanıtmak istiyoruz. HIPIT (Kağıt ve Endüstriyel Teknolojiler Yüksek Enstitüsü), yeni mezun Suudiler için 2 yıllık bir diploma programı sunan, kar amacı gütmeyen bir eğitim ve teknik eğitim enstitüsüdür. HIPIT, TVTC (No. 210412) altında lisanslıdır. Enstitümüz, KSA'daki en iyi şirketlerin talep ettiği kaliteli eğitimi ve Teknik alanda en iyi kursiyerleri vermeye kararlıdır. HIPIT öğrencilerimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla karlı ve keyifli uzun vadeli ilişkilere inanır.

  • Rabigh, Suudi Arabistan

  Vizyonumuz: Su ve enerji teknolojileri alanında etkin yetenekler geliştirmede en iyi hizmet sağlayıcı olmak.

  • Riyadh, Suudi Arabistan

  Aviation Australia Riyadh College ( AARC ), Suudi Arabistan'da Aviation Australia ve Shamal Investments arasında bir ortak girişimdir.

  • Al Bukayriyah, Suudi Arabistan

  Sulaiman Al Rajhi Kolejlerinin dünya çapında sağlık eğitimi kaynaklarına benzersiz erişime sahip, türünün tek örneği eğitim kurumlarından biri olmasının yanı sıra, üniversitemiz aynı zamanda Uluslararası Kurs Seçimi, Benzersiz Çalışma Kursları, En Son Müfredat, Maastricht Üniversitesi'ne Geçiş Fırsatı ile de öne çıkıyor. Herhangi bir aşamada.

  • Amman, Ürdün
  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
  • + 6 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...