Keystone logo
Umman

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Umman 2024

kurum sayısı: 8
  • Muscat, Umman

  - National Hospitality Institute - Körfez bölgesindeki Otelcilik, Yemek ve Seyahat Endüstrileri için kaliteli mesleki eğitimin önde gelen sağlayıcısıdır. Umman, Maskat'ta bulunan, mümkün olan en kapsamlı ve profesyonel eğitimi sağlama niyetiyle faaliyet göstermektedir.

  • Muscat, Umman

  MGi - Modern Gulf Institute - öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişim için İngilizce, IELTS ve bilgisayar becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlayan iş, mesleki gelişim, yönetim ve sosyal beceri eğitim programları ve atölye çalışmaları sunmaktadır. Danışmanlık ve yönetici koçluk çözümleri sunuyoruz.

  • Al Azaiba South, Umman

  Pioneer Yönetim ve Teknoloji Enstitüsü, GCC'nin Umman, Muscat'ta bulunan lider eğitimidir. Bilgi Teknolojisi, Veritabanı Teknolojisi, Proje Yönetimi, Yazılım Becerileri ve çok daha fazlası alanlarında bir dizi eğitim programı sunuyoruz. 30 yıldan fazla birleşik BT ve Kurumsal Eğitim deneyimine sahip inanılmaz derecede yetenekli profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından yönetilmektedir.

  • Birkat Al Mouz, Umman

  University Of Nizwa (UoN) 2004 yılında Umman Sultanlığı'nda kar amacı gütmeyen özel bir üniversite tarafından yönetilen bir fakülte olarak kurulmuştur. Nizwa'nın tarihi eski başkenti yakınlarındaki Al-Dakhiliya'nın iç bölgesinde Muscat'ın ulusal başkentine 140 km uzaklıkta yer almaktadır. Üniversite, saltanatın geleneklerine ve değerlerine saygılı, ilerici ve güvenli bir öğrenme ortamı sağlamayı amaçlamaktadır.

  • Salalah, Umman

  Salalah Teknoloji Koleji, Umman Sultanlığı'ndaki teknolojik eğitimin önde gelen sağlayıcılarından biridir. Umman'ın Bahçe Şehri Salalah'ta yer almaktadır. Salalah, "Arabistan'ın parfüm başkenti" olarak da bilinir. Şehir, Umman'ın güney kesiminde başkent Maskat'a yaklaşık 1000 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Sakinleri çok cana yakın, cömert ve misafirperver. Topluluk, modernleşmeden geçerken bile, kıymetli kültürünü ve değerlerini korumuştur.

  • Muladdah, Umman

  Güney Al Batinah Bölgesi'nde yer alan University of Technology and Applied Sciences - Al Musannah (eski adıyla Al Musanna College Of Technology ), sürdürülebilir bir altyapı, yetenekli insan kaynakları ve mükemmel bir öğrenci topluluğu oluşturmaya kendini adamış önde gelen teknolojik kolejlerden biri olarak kabul edilmektedir. eğitim ve iş piyasasının değişen taleplerini karşılamak için.

  • Muscat, Umman

  1999 yılında Al-Ahliyya Amman Üniversitesi ile akademik bağlı olarak kurulan ve sadece kadınlar için uzmanlaşmış ilk yüksek öğretim kurumu olan Al-Zahra Kadın Koleji'ne, daha sonra kapsamlı rönesansa katkıda bulunan seçkin bir eğitim anıtı haline hoş geldiniz. Majesteleri Sultan Kabus tarafından.

  • Amman, Ürdün
  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
  • + 6 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...