Keystone logo
Yeni Zelanda

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Yeni Zelanda 2024

kurum sayısı: 12
  • Auckland, Yeni Zelanda

  NCBT ( Newton College of Business and Technology ), Auckland merkezli bir NZQA onaylı Sağlayıcıdır. Yeni Zelanda. NCBT, 1995'ten beri Yeni Zelanda Yeterlilik Kurumu'na (NZQA) kayıtlıdır ve başlangıcından bu yana, uluslararası öğrencilerimize Pastoral Bakım'a güçlü bir vurgu yaparak kaliteli eğitim sağlamaya odaklanmıştır.

  • Wellington, Yeni Zelanda

  Campbell'de öğrenciler, Wellington ve Auckland kampüslerimizde zenginleştirici öğrenci deneyiminin bir parçası olarak en iyi İngilizce eğitimini alırlar. Campbell'in özenli ve destekleyici bir ortamda birinci sınıf akademik öğrenim sağlama konusundaki uzun tarihi ve itibarından gurur duyuyoruz.

  • Christchurch, Yeni Zelanda

  University of Canterbury International College (UCIC), University of Canterbury lisans programlarına Pathway UCIC, Yeni Zelanda'da benzersiz olan Üniversite Transfer Programları (UTP'ler) sunar. UTP'ler, Canterbury Üniversitesi'nin lisans derecesinin ilk yılına eşdeğerdir.

  • Auckland, Yeni Zelanda

  New Zealand School of Wines and Spirits (NZSWS), 2006 yılında Jane Skilton MW tarafından kurulmuştur. NZ'nin önde gelen Wine & Spirit Education Trust (WSET) kursları sağlayıcısı ve Master of Wine tarafından sahip olunan ve işletilen WSET onaylı tek okul.

  • Auckland, Yeni Zelanda

  Celia Hay tarafından kurulan New Zealand School of Food & Wine , yeni nesil baristalar, şefler, restoran ve kafe sahipleri, konaklama yöneticileri, sommeliers ve şarap uzmanları, konaklama turizmi girişimcileri ve o zamandan beri iyi yemekleri seven insanları eğitiyor. 1995.

  • Auckland, Yeni Zelanda

  Auckland ve Christchurch'teki Abacus Institute of Studies kampüslerine hoş geldiniz. Öğrenmenizi desteklemek ve ilerletmek için seçkin bir eğitim kuruluşu seçtiniz. Bizimle geçirdiğiniz zaman önemlidir ve akademik faaliyetleriniz ile kampüs hayatından aldığınız keyfi dengelemenizi öneririz.

  • Waitākere, Yeni Zelanda

  UUNZ'un misyonu, dünyanın her yerinden öğrencilere, Yeni Zelanda'ya ve küresel işgücüne başarılı bir şekilde katılmaları için onları donatacak öğrenme deneyimleri sağlamaktır. UUNZ, Yeni Zelanda'da dönüştürücü eğitim sunan lider öğrenim ve endüstriye hazır eğitim kuruluşu olmayı hedefliyor.

  • Christchurch, Yeni Zelanda

  Ara Institute of Canterbury Ltd, dünya standartlarında, yüksek öğretim düzeyinde eğitim sağlayan canlı, ilerici, devlet tarafından finanse edilen bir enstitüdür.

  • Auckland, Yeni Zelanda

  1972'de kurulan Crown, Yeni Zelanda'nın Seyahat ve Turizm, Otelcilik, Sağlık ve Refah, Bilgisayar ve İşletme alanlarında eğitim veren en uzun soluklu üçüncül kurumlarından biridir.

  • Auckland, Yeni Zelanda

  Techtorium (endüstri ortaklarımızın yardımıyla) kivileri BİT endüstrisine katılmaları için teşvik eder. Bu nedenle, kursları başarıyla tamamladığımız için Kategori 1 Sağlayıcı statüsünü kazandık.

  • Auckland, Yeni Zelanda

  Air New Zealand Eğitim Akademisi eğitim programları, mükemmellik arayışı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Programlarımız, havacılık sektörünü küresel ölçekte anlayan havacılık uzmanları tarafından geliştirilmiştir.

  • Wellington, Yeni Zelanda

  Wellington Yeni Zelanda'da Pioneer Üniversite Derecesi Pathway Sağlayıcısı.