Keystone logo
Yunanistan

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Yunanistan 2024

kurum sayısı: 5
  • London, Birleşik Krallık
  • Helsinki, Finlandiya
  • + 11 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Athens, Yunanistan

  ATINER'in misyonu, dünyanın her yerinden akademisyenlerin ve araştırmacıların, araştırmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulunmak ve disiplinlerindeki gelecekteki gelişmeleri tartışmak için bir araya gelebilecekleri bir forum olarak hareket etmektir. Homer (3000 yıl önce) bu tür toplantıları sempozyumlara çağıran ilk kişiydi, bugün birçok dil tarafından akademik toplantıları tanımlamak için kullanılan bir kelime. MÖ 5. Yüzyılın Klasik Atina'sında, bu tür akademik toplantılar, özellikle Sokrates'in katılımıyla, ihtişam kolofonlarına ulaştı. Platon Sempozyumunun destansı, bu tür birçok akademik toplantıdan sadece birinin arşivleri (kitap bildirileri) olarak düşünülebilir.

  • Athens, Yunanistan

  1881'de kurulan The American School of Classical Studies at Athens , lisansüstü öğrencilerine ve yaklaşık 190 Kuzey Amerika kolejinden ve üniversitesinden oluşan bir konsorsiyumdan akademisyenlere Yunanistan'da araştırma ve çalışma için bir üs sağlar. Klasik arkeoloji, klasikler, dilbilim çalışmaları, Bizans, Osmanlı ve modern Yunan çalışmaları, arkeoloji bilimleri, siyaset bilimi, tarih ve diğer sosyal bilimler alanlarında programlara sahip bu kurumlar, seçkin akademik programları, kazıları, kütüphaneleri ve diğer Amerikan Okulu, kendi kurumlarının lisansüstü programlarının bir uzantısı olarak. Okulun lisansüstü öğrenciler için akademik programı, birçok kurum tarafından çok yönlü bir doktora için bir gereklilik olarak görülüyor. Yunan alan çalışmalarında. Aslında, bu temel disiplinlerdeki Amerikan üniversitelerinde bugünün fakültelerinin çoğu, çok sayıda konsorsiyum kurumunu açıklayan bir gerçektir.

  • Barcelona, İspanya
  • Paris, Fransa
  • + 9 daha fazla

  European Bartender School dünyanın önde gelen barmenlik okuludur. Global olarak tanınan bir standarda sahip olmak isteyen barmenleri eğitmekten gurur duyuyoruz. Zaten 20 yıl boyunca 70.000 mezun verdik.

  • Thessaloniki / Greece, Yunanistan

  Olympus Havacılık, AVRUPA SİVİL HAVACILIK YETKİSİ / EASA standartlarını takip ederek kıdemli hava kuvvetleri ve sivil havacılık Uçuş Eğitmenleri tarafından kurulmakta ve işletilmektedir. Olympus Havacılık, 0'dan ATPL'ye (Hava Taşımacılığı Pilot Lisansı) kadar her seviyede profesyonel pilot eğitimi sağlar. Akademi, gelecekteki havacıların beceri ve karakterlerini oluşturmak için gerekli olan yüksek bir disiplini sürdürmektedir.