Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 2 Kurslar programlar içinde İtalyanca Çalışmaları 2024

2 Kurs programlar içinde İtalyanca Çalışmaları 2024

genel bakış

Yabancı bir dilde bir ders öğrencilere farklı bir dil öğrenmekten daha fazlasını sunar. Bu kurslar, öğrencileri bir ülkenin kültürüne ve tarihine sürükleyerek, çevrelerindeki daha büyük dünyaya bakış açısı kazandırır.

İtalyan çalışmalarında ders nedir? Bu kurslar İtalyan dili ve kültüründe yetkin olmayı isteyen öğrenciler içindir. Giriş dersleri, dilleri, dilbilgisi ve sözdizimini konu alan yazılı ve sözlü anlatıma odaklanırken, aynı zamanda İtalya'nın farklı kültürleri ve tarihleriyle tanışmaktır. Kurslar sadece dili öğrenmek için kullanılabilir olsa da, birçok öğrenci, küçük veya büyükler için disiplinlerarası veya çok disiplinli çalışmaların bir parçası olarak alır. Bu kurslar sanat, sinema, moda, tarih, siyaset ve çağdaş İtalya'yı içeren bir dizi konuyu kapsamaktadır.

Bu derslere kayıtlı öğrenciler sadece yeni bir dil öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda kendi başlarına daha fazla bilgi edinirler. Ayrıca Fransızca veya Portekizce gibi diğer Romanca dillerini öğrenmeyi daha kolay hale getirebilir. Öğrenciler ayrıca dinleme ve iletişim becerilerini, herhangi bir kariyerinde yeteneklerini zorunlu kılmaktadır.

Bu kurslar için maliyetler diğerlerine benzer ve süre ve yere bağlıdır. Öğrenciler ayrıca yurtdışında eğitim görmekte ve bu da ek maliyetler içermektedir.

Sadece dili öğrenen öğrenciler pek çok fayda kazanacak olsa da, bu alanda kariyer, bir dereceye kadar iki yıldan uzun bir süredir İtalyanca okuyan öğrencilere yöneliktir. İtalyanca konuşan öğrenciler, evde ve dünya çapında bir çevirmen, tercüman veya öğretmen olarak kariyer aramaktadır. Çevirmenler özellikle siyaset alanında ve iki dilli diplomatlarda aranır. İtalya sanat ve yemekleriyle bilinebilir, ancak ülkede birçok yabancı şirket faaliyet gösterir. İş kariyerleri uluslararası bir halkla ilişkiler müdürü, satış müdürü veya satın alma temsilcisi içerebilir.

Dil kursları çevrimiçi olarak veya dünya çapında kampüslerde alınabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha fazla oku

filtreler

  • Kurs
  • Beşeri Bilimler
  • Dil Çalışmaları
  • İtalyanca Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (2)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

İlgili çalışma alanları