Keystone logo

2 Kurs programlar içinde Profesyonel Çalışmalar Sosyal Bilimler 2024

filtreler

filtreler

 • Kurs
 • Profesyonel Çalışmalar
 • Sosyal Bilimler
Çalışma alanları
 • Profesyonel Çalışmalar (2)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Kurs programlar içinde Profesyonel Çalışmalar Sosyal Bilimler

  Bir ders, öğrencilere akademik olarak zorlu bir deneyim yaşatmak için çok sayıda konuyu kapsamlı bir şekilde inceler. Tamamlama taahhüdü, kuruma ve teslim yöntemine göre değişmekte olup, tamamlanması birkaç aydan birkaç yıla kadar süren kurslarla tamamlanmaktadır.

  Sosyal bilimlerde ders nedir? Bir sosyal bilimler dersi boyunca, bireylerin birbirleriyle olan etkileşimlerini toplumsal yapıya göre sunan materyaller ile ilgilenebilirler. İçindekiler özellikle bu ilişkiler ile ekonomi, antropoloji, psikoloji, siyaset bilimi ve sosyoloji alanlarında ilgilenebilirler. Küresel topluluk ve uluslararası ilişkiler de bir sosyal bilimler dersi kapsamında ele alınabilir. Alt konular arasında cinsiyet sorunları, eğitim, demografik yapılar ve yasal konular yer alabilir.

  Sosyal bilimlerde bir arka plan, öğrencileri başarı için donatıyor olabilir. Hem bireysel hem de takım görevleri ile güçlü ve zayıf yanları tanımlamak için öz-farkındalık yardımcıları ve proje yönetimi yeteneği görev tamamlanmasını sağlayabilir. Bilgi yönetimi becerileri, sosyal bilimler öğrencilerinin işleme ve muhakeme yeteneklerini vurgulayarak, birçok işte gereklidir. Tüm bu beceriler, bir çalışanın performansını ve maaşını olumlu yönde etkileyebilir.

  Sosyal bilimler kursları, birçok dağıtım biçiminde mevcuttur ve çevrimiçi kurumlar bazen en uygun maliyetli seçeneği sunar. Bununla birlikte, her bir program arasındaki farkın, her bir kurumun genel katılım masrafı için ayrı ayrı değerlendirilmesi gerekir.

  Sosyal bilime ilgi duyan öğrenciler becerilerine uygun çeşitli iş alanları bulabilirler. Politik bilimciler politik kaygıları araştırırken, bir ekonomist, büyümeyi etkileyen şeyleri öğrenmek için toplumun mali yapısını inceler. Endüstri-organizasyon psikologları, sosyal bilimler çalışmalarından elde edilen ilkeleri alabilir ve bunları eğitim veya insan kaynaklarının çalışma ortamlarına uygulayabilirler. Kentsel veya bölgesel plancılar, toplulukların ve insan gruplarının gelişimine yardımcı olmak için sosyal bilimler bilgisini de kullanırlar.

  Sosyal bilimlerdeki bir derste desteklenen çeşitliliğe duyulan takdirle uyumlu olarak, dünyanın dört bir yanındaki öğrenciler, çevrimiçi ya da kişisel ortamlardaki sosyal yapıları anlamalarını artırma olanağına sahiptir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.