Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 5 Kurslar programlar içinde Christchurch, Yeni Zelanda 2024

5 Kurs programlar içinde Christchurch, Yeni Zelanda 2024

genel bakış

Çok sayıda yükseköğretim Enstitüleri Christchurch kendi kampüslerinde kurduk. Bu Canterbury Üniversitesi, Lincoln Üniversitesi, Teknoloji Politeknik Enstitüsü ve University of Otago gibi prestijli Üniversiteler Christchurch dayalı olarak iyi kurulmuş şubeleri var.

Yeni Zelanda çarpıcı ve farklı doğal güzellikleri bir ülkedir. Diğerleri gümüş eğrelti yaprak ve koru olmak - - Kivi ulusal sembollerinden biri değil sadece, aynı zamanda adı Yeni Zelandalılar genellikle kendilerini arayın. Yurt dışındaki öğrenciler bir Yeni Zelanda kurumunda okurken tam öğrenim ücretleri ve kendi yaşam masrafları ödemeniz gerekir.

Kurslar kalifiye öğretmenler tarafından verilen ve katılımcıların belirli bir disiplinde bilgi ve deneyimini arttırmayı amaçlayan akademik programlardır. Kurslar uzunluğu, içeriği ve süresi açısından geniş ölçüde farklılık gösterebilmektedir.

Daha fazla oku

filtreler

  • Kurs
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Genel Çalışmalar Havacılık Hukuk Çalışmaları Ekonomi Çalışmaları
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı