Keystone logo

9 Diploma programlar içinde Çevre Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Diploma
  • Çevrebilim
  • Çevre Yönetimi
Çalışma alanları
  • Çevrebilim (9)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Diploma programlar içinde Çevre Yönetimi

Bir diploma programı genellikle, kısa bir veya iki yıllık bir programdır ve lisans veya lisansüstü düzeyde ya tamamlanabilir. Genellikle odak alanında hands-on, gerçek dünya deneyimi bir çok kapsayan bir çalışma sıkıca odaklı bir programdır.

Çevre yönetiminde diploma nedir? Programın bu tip su ve toprak yönetimi ve korunması, zararlı yönetimi, parklar ve yaban hayatı da dahil olmak üzere arazi yönetimi ve korunması, üzerinde duruluyor. Aynı zamanda iş süreçlerini kurs ve doğal alanların restorasyonu içerebilir. Sen ortamda değişiklikleri izlemek için teknolojiyi kullanmak ve analiz etmek ve planlama ve koruma çalışmalarına veri nasıl uygulanacağını öğrenebilirsiniz.

Bir çevre yönetim diploma programına edinilen becerilerin çevrenizdeki dünyanın büyük bir anlayış ve toplum, kültür ve iş faaliyetleri çevrenin rolünü elde etmenize yardımcı olabilir.

çevre yönetimi odaklanan programlarla ilgili maliyetler coğrafi bölge ve kurum türüne göre değişir. size uygun ve eğitim hedeflerine uygun bir programı bulmak sonra, program maliyetleri ve ödeme seçenekleri hakkında özelliklerini sormak için doğrudan okula başvurunuz.

Eğer çevre yönetim diploması tamamladıktan sonra, büyük olasılıkla bir korucu, bir parklar ve yaban hayatı yöneticisi veya kamu hem de özel işletmelerin çeşitli türleri için bir danışman olarak çalışmak için gerekli becerileri kazanmış olacaktır. maliyetleri düşürmek ve gelirleri artırırken daha fazla sayıda kurum ortamı "yeşil gitmek" ve korumak için bir çaba yapıyoruz. Eğer ins ve arazi, toprak, su ve hayvan koruma en iyi uygulamaların çıkışları biliyorsanız, bu kuruluşların kendi hedeflerine ulaşmasına yardımcı bir konumda olabilir.

Çevrimiçi bir çevre yönetim diploması tamamlamak mümkün olabilir.Bu seçenek zaten bazı mesafe uzaklıkta, en yakın eğitim kurumu canlı ya da tam zamanlı çalışmak isteyenler için özellikle uygundur. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.