Keystone logo

26 Diploma programlar içinde Turizm ve Otelcilik Otel Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Diploma
  • Turizm ve Otelcilik
  • Otel Yönetimi
Çalışma alanları
  • Turizm ve Otelcilik (26)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Diploma programlar içinde Turizm ve Otelcilik Otel Yönetimi

Otelcilik sektöründe ilgilenen kişiler için, Otel Yönetimi Diploma gelecekteki istihdam için zemin oluşturacaktır. Programlar Okul bağlı, bir yıldan üç yıla kadar değişebilir, ve tüm dünyada fırsatlar vardır.

&nbsp

Otel Yönetimi Diploma nedir? Bu diploma eller misafirperverliği sınıfları ile temel otel yönetimi dersleri birleştirir. Öğrenciler ilk elden resepsiyon, oda bölümü ve restoran operasyonları bakmak alacak. Ön-of-the-house kursları ziyafetler ve yemek, gıda hijyeni, temizlik bilimi, içecek ve bar faaliyetlerini ve müşteri hizmetleri içerebilir. Back-of-the-house mali kontrol ve muhasebe, insan kaynakları, pazarlama, yönetim ve örgütsel davranış içerebilir sınıflar. Birçok program gerçek-yaşam deneyimi geliştirmeye yardımcı olmak için staj ile sınıf çalışmaları birleştirir.

&nbsp

Otel İşletmeciliği alanında diploma kazanç için pek çok faydaları vardır.Eğer öğrenmek becerileri size hayatınızın tüm alanlarında daha iyi bir lider olmak için izin verecek, ve size herhangi bir durum ile yardımcı olmak için iletişim becerilerini geliştireceklerdir. Mezunlar, tüm dünyada sınırsız iş fırsatları var, ve bunlar giriş seviyesi konumunda başlayacak olsa bile, ilerlemesi için fırsatlar harika.

&nbsp

Pek çok uluslararası programlar olduğundan, maliyetler başka bir okula büyük ölçüde değişir. Eğer ilgi pike okulların bir çift bulmak, program süresi ve onunla ilişkili maliyetler hakkında sormak onları doğrudan temas.

&nbsp

Otel Yönetimi Diploma Otelcilik alanında çeşitli pozisyonlar için öğrencileri hazırlamak olacaktır. Kariyer olanakları konferans ve banket koordinasyonu, oda bölme yönetimi, satış ve pazarlama, insan kaynakları ve yönetimini içerir. Daha fazla bilgi ve tecrübe, yüksek yönetim pozisyonlarında ve yönetici imkanları ile kullanılabilir hale gelecektir.

&nbsp

Programların birçok uluslararası sunulmaktadır Çünkü, bazı okullar, bazı online kurslar sunabilir. Bunlar daha esnek bir program gerekir ya da uzak okuldan yaşayanlar yardımcı olabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.