Keystone logo

2 Hazırlık Yılı programlar içinde Turizm ve Otelcilik Konaklama 2024

filtreler

filtreler

  • Hazırlık Yılı
  • Turizm ve Otelcilik
  • Konaklama
Çalışma alanları
  • Turizm ve Otelcilik (2)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Hazırlık Yılı programlar içinde Turizm ve Otelcilik Konaklama

Bir vakıf yıl öğrenciler yüksek öğrenim taşınmak yardımcı olmak için tasarlanmış bir program türüdür. Çalışmanın Bu ders genel olarak eğitim yetenekleri emin değilseniz ve gelecek fırsatlar için hazırlamak için bazı ekstra yardım isteyen öğrenciler için iyi bir seçimdir.

Sen merak olabilir: "misafirperverliğini bir vakıf yıl nedir?" Bu programlar, öğrencilerin lisans programları veya nihai kariyer girmek için onları hazırlamak, otelcilik ve turizm sektöründe hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olmak içindir. Öğrenciler, yönetim, lojistik, ya da müşteri hizmetleri gibi farklı konular, çeşitli hakkında bilgi verebilir; alanla ilgili genel bir çalışma ya da restoranlar, oteller ya da eğlence mekanları gibi belirli alanlara odaklanmak olabilir. Bazı programlar, öğrencilerin iş tutmak ya da ders çalışırken bir staj için izin vermek için tasarlanmıştır.

bu tür programların en büyük avantajlarından biri de eğitimlerine devam ya da işgücü girmek için ya hazırlamaktadır olmasıdır. Birçok öğrenci kariyerleri boyunca iyi onlara hizmet ya da ileri eğitim onların hedefi olduğunu bulmaya sona değerli beceriler kazanırlar. Ayrıca, bu program öğrencilere değerli teknik ve bilişsel becerileri öğretmek yardımcı olabilir.

Bu programlardan birinin maliyeti öğrencilerin mali araştırma yapmak için bu çok önemli neden olan, birçok farklı faktöre bağlı olacaktır. doğru ve güncel fiyat bilgilerini almak için seçtiğiniz bir kurum başvurun.

Birçok kariyer misafirperverliği bir vakıf yıl sürmesi olanlara açıktır. Öğrenciler kendilerini otel, konukevleri, olay merkezleri veya diğer tesislerin çeşitli personel pozisyonlarına veya yönetimi çalışmak donanımlı bulabilirsiniz. Başka bir seçenek bir restoranda çalışan veya şirket catering gıda hizmetler sektörüne girmektir.Hatta isterlerse kendi işlerini açmak için tercih edebilirsiniz.

Bu programlarda ilgileniyorsanız buradan başlayın. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.