Keystone logo
© TESS
École Intuit.Lab

École Intuit.Lab

École Intuit.Lab

Tanıtım

École Intuit.Lab Hakkında

Ecole intuit.lab, Mumbai, Fransız tasarım grafik tasarım ve görsel iletişim kurumu. 2011 yılında Patrick Felices, Clément Derock ve Frederick Lalande tarafından ortak olarak kuruldu. Bu endüstri gazilerinin vizyonu sadece bir okul değil bir kültür inşa etmektir. Yaratıcı beyinlerin yenilik yapma, yaratma ve tasarım devriminin bir parçası olma özgürlüğüne kavuştuğu bir kültür.

Bugün, her alandan öğrenilen profesyoneller tasarımın gelecekte rolünü fark ediyorlar. Teknoloji ve tasarım birlikte, en anıtsal dönüşümü ile dünyaya öncülük ediyor ve bu hareketin bir parçası olabilirsiniz.

Tekrar düşünmek, yapmak, kırmak ve tekrar düşünmek istemez misin? İntuit.lab'da merakınız, enerjiniz ve yaratma tutkunuz en önemlisidir. Öyleyse gelin ve dünyanın dört bir yanından ilham veren sanatçı ve tasarımcılarla derin yaratıcı düşünceyi keşfedin.

Küresel tasarım liginin bir parçası olmak için bize katılın ve içindeki yerinizi bulun.

128537_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Hindistan'da Tasarım

Teori ve pratik öğrenme teşvik edici bir eğitim deneyimi için bir araya gelir.

Hindistan tarihsel olarak sanatla eş anlamlıdır. Yine de Hindistan çevresindeki estetik dokunuşun kanıtları her geçen gün azalıyor. Güzellikle yaşamak, erken yaşlardan itibaren aşılanması gereken bir alışkanlıktır. Sadece iyi tat meselesi ciddiye alındığında, Hindistan'daki ekonomik ve sosyal kalkınma güzel olabilir.

Ancak bir değişiklik hakkında konuştuğumuzda, şimdiki zamandan daha iyi bir zaman olmadı. En iyi Fransız tasarım okulu, école intuit.lab'in Mumbai'de kurulması, grafik tasarım, sanat ve reklamcılık ile ilgili eğitim alanında gerekli belirgin iyileşme yönünde bir adımdır.

Fransa ve Hindistan'ın işbirliği kültürel bir güç merkezi oluştururken, Fransa'nın Fransız çağdaş tasarımına yansıyan bir zihniyet olan kendi mirası, sanatı ve kültürüyle gurur duymaya gelince öykünmeye değer bir ülke olarak Fransa'ya bakması önemlidir.

Ecole intuit.lab, akademik müfredata profesyonel olarak maruz kalma - Hindistan'daki tasarım ve sanat eğitimi ortamında şimdiye kadar çok ihtiyaç duyulan bir pozisyon olan başarıya ulaştı.

İşte tasarım eğitiminde yeni bir dalgayı dört gözle bekliyoruz.

Sektöre Hazır

Tasarım, dijital ve yaratıcılık eğitimi ile öğrencileri endüstrinin ihtiyaç duyduğu profesyonellere dönüştürüyoruz.

Gelişen bir pazar ve artan refah ile Hindistan, markaların ve ürünlerin gelişmesi için mükemmel bir ortamdır. Ortaya çıkan pazarlama, markalaşma ve iletişim fırsatları dünyanın en zenginlerinden bazılarıdır ve tasarım profesyonelleri için ideal ortamı sağlar.

Dijital platformların hayatımıza artan etkisi ile Hindistan'da popüler dijital kültür ortaya çıktı. Bu, dijital ortamın tasarımcılar için bir dizi heyecan verici yol açtığı anlamına geliyor. Bu nedenle öğrencilerimizi dijital tasarım ve düşünmede anlayışlı ve usta olmaları için eğitiyoruz.

Ecole intuit.lab, Hint pazarının potansiyelini anlar ve muazzam pazar ihtiyaçlarını karşılamak için 'sektöre hazır' öğrenciler yaratmayı taahhüt eder. Bunu, öğrencilerin gerçek yaşamı ve mesleki maruziyetini akademik müfredata yerleştirerek başarıyoruz. Seçilmiş, profesyonel fakülteler, haftalık ve aylık atölye çalışmaları, değişim programları, yerel ve uluslararası stajlar ile intuit.lab, kampüsten çıkan her öğrencinin profesyonel dünyaya hazır olmasını sağlar.

Sektöre hazır olan bu yetenek école intuit.lab’ı diğer kurumlara göre başa ve omuzlara çeken şeydir.

Yaratıcı Zeka

Yeteneklerini kullanmayı öğrenme

Yaratıcı zeka öğretimizin kalbidir. Genç yaratıcı insanların tasarımcı ya da sanat yönetmeni olmak için kullandıkları paylaşılan bilgidir.

Bir tasarımcı için asıl zorluk, yaratıcı enerjilerini akıllıca kullanmayı öğrenmek; kanalize etmek ve kontrol etmek için. Sorunların üstesinden gelmek, kişisel kültür ve bilgi üzerine çizim yapmak ve akıllıca seçimler yapmak, çekici, somut ve zekice çözümler bulmak için uyum sağlamak.

Yaratıcı zeka bir tavırdır ve kendi alanında uzman olanları ayırır ve yeteneklerinin en iyisini yapabileceklerini bilir. Basit teknik bilginin üstünde ve üstünde, özgün ve ilgili bir yaklaşım benimsemek demektir. Çekici bir görüntü olmasının yanı sıra, doğru görüntünün de bulunması önemlidir. Doğru imajla, gücünü belirli bir bağlamdaki yansımasından, belirli bir vizyondan, hatta belirli etik ilkelere göre yansıtan “mantıklı bir görsel üretim” olarak kastediyoruz. Patika / Açılma

128552_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

Eğitime Akademik ve Profesyonel Bir Yaklaşım

« École Intuit.Lab teorik, akademik öğrenme ve pratik, profesyonel uygulamalar arasındaki boşluğu kapatmaya çalışan bir tasarım okulu"

Müfredat sürekli değişen teknolojiye ayak uydurmak, yeni başlayanlar ve tasarımda yenilikçi bir deneyim yaratmak için sürekli gelişir.

Intuit Lab, aşağıdakiler yoluyla tasarımın yoğun bir şekilde anlaşılmasına katkıda bulunan bir ortam getirmeye çalışır:

 • Müşteri etkileşimi, araştırma ve strateji ile çok sayıda canlı ödev
 • Zamanla hareket ederken çeviklik ve uyarlanabilirlik

Bir İnsan Ölçekli Koleji

İnsan büyüklüğü nedeniyle intuit.lab okulu, intuit.labians'a öğretmenler ve yöneticilerle özel olarak hazırlanmış bir çözüm sunan sıcak bir enstitüdür.

Öğrenciler için école intuit.lab bir kolejden daha fazlasıdır: bir tatmin yeri, yaratıcı öykünme, profesyonellerle diyalogları zenginleştirme yeridir. Hayatın görüldüğü bir buluşma yeri.

Üst düzey kursların yanı sıra, aktif yaşam ve gerçek dünya tarafından desteklenen ekip çalışmasıyla beslenen güçlü dostluklar yaratılır. Grup yaratmanın bu anları değerlidir. Derslere gerçek bir takım uyumu ve fikir alışverişi için yiyecekler ekliyorlar. École intuit.lab'ın ruhu yaratıcı, maceracı ve dünyaya açıktır.

3 Kampüsümüze Hoş Geldiniz

Intuit.lab Mumbai

Size ilham verecek bir şehirde yaratıcılığınızı keşfedin. Deniz kenarında oturun ya da tarihi şeritlerden geçin. Şehir yetenekle doludur ve Mumbai şehrinin kalbi olan Prabhadevi'de bulunan kampüsümüz de öyle. Kampüs, sık sık, öğrencilerle etkileşime giren ve onları profesyonel dünya hakkında eğiten küresel tasarıma ve reklam efsanelerine sahiptir.

Öğrenciler ayrıca Mumbai'deki kampüs kurucumuz küresel reklamcılık maestrosu Ravi Deshpande'den ders alma şansına da sahipler. Ayrıca kampüsümüzün yanına yerleştirilen dinamik entegre reklam ajansı Whyness Worldwide'da onu çalışırken görmeye devam edin.

Intuit.lab Paris

Dünyanın dört bir yanındaki ilk kampüsümüz Paris, intuit.lab, isteyen bir tasarımcının hayalidir.

Okulun, reklam dünyasının alkışladığı öğretmen ve profesyonellerden oluşan bir öğretim ekibi vardır. Fransız başkentinde okuyan öğrenciler, dinamik ve çok kültürlü bir ortamda yaşıyorlar. Merkezi konumu nedeniyle okuldan kolayca erişilebilen şehrin olağanüstü kültürel potansiyelinden yararlanırlar.

Ek bir avantaj, en çok aranan yaratıcı şehirdeki eşsiz iş havuzuna erişimdir.

Intuit.lab Aix-en-Provence

Aix-en-Provence'daki intuit.lab okulu, öğrencilerin hayat dolu bir şehirde eşsiz öğrenim ve zenginleştirici yaşam deneyiminden faydalanmalarını sağlar. Kampüs, çağdaş sanat dünyasının akademik taleplerine odaklanır ve öğrencileri buna hazırlamak için yöntemler oluşturur.

Ekip, endüstrinin gerçek sorunlarını anlayan ve öğrencilerin bölge içinde ve uluslararası alanda güçlü ilişkiler kurmalarına yardımcı olan öğretmenlerden ve profesyonellerden oluşur .

Konumlar

 • Paris

  90, rue de Javel 75015 Paris, , Paris

 • Aix-en-Provence

  17, Rue Lieutaud 13100 Aix-en-Provence, , Aix-en-Provence

  • Mumbai

   DGP House, 4th Floor, 88C, Old Prabhadevi Road, Prabhadevi 400025 Mumbai, Maharashtra, India, , Mumbai

  sorular