Keystone logo
Acudemy

Acudemy

Acudemy

Tanıtım

Basit, Etkili

Acudemy , Londra'nın merkezinde bulunan ve akredite ve ısmarlama eğitim kurslarında uzmanlaşmış bir eğitim sağlayıcısıdır. Kapsadığımız popüler kurslar muhasebe içerir

106224_pexels-photo-1438072.jpeg

Biz Kimiz

Acudemy Ltd, merkezi Londra'da bulunan ve küçük işletmeler ve bireyler için akredite ve ısmarlama eğitim konusunda uzmanlaşmış bir eğitim merkezidir.

Profesyonel Muhasebeciler ve Kıdemli İş Girişimcileri tarafından kurulan ve sektördeki kişilerin katılımını ve başarısını artırmak ve genişletmek isteyen, böylece işverenlere değerli bir kaynak haline gelmiştir.

Acudemy muhasebe ve finans, satış ve pazarlama ve proje yönetimi gibi popüler iş kategorilerinde akredite ve ısmarlama eğitim kursları vermektedir. Londra eğitim merkezimizde veya seçtiğiniz bir yerde kısa süreli kurslar, hafta sonu kursları ve kurum içi eğitim sunuyoruz.

Görevimiz

Profesyonellerden ve üst düzey iş girişimcilerinden oluşan bir ekiple, misyonumuz, sektördeki insanların eğitime katılmalarını sağlamak ve başarılarını en üst düzeye çıkarmaktır. Tüm şirketler için inkar edilemez bir kaynak, ismimiz aslında üstün eğitim ile ilişkilendirilecektir.

Acudemy Eğitimi, sıkı değerlere dayanan bir ethos uyarınca çalışır.

Eğitim Değerleri

  • Katılımcılara becerilerini geliştirirken kendilerini güçlendirecek bir ortam sağlama
  • İşverenler ve çalışanlar arasında etkin ortaklıklar için katalizör görevi görmek
  • Sınıfının en iyisi eğitim sağlanmasıyla adanmışlık, bağlılık ve çaba ödüllendirmek
  • Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamayı ve hem öğrencilerin hem de işverenlerin beklentilerini yönetmeyi taahhüt eder.
  • En iyi uygulamalara uygun olarak çalışmak
  • Başkalarının başarısını kutluyor

Eğitim programlarımız öğrencileri güçlendirmek ve eğitim ve kariyer hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Katılımcılara, kendileri ve işverenleri için benzersiz bir faydalar kombinasyonu sağlama becerilerini geliştirerek parlak gelecekler inşa ediyoruz.

106226_pexels-photo-1153213.jpeg

Neden Bizi Seçmelisiniz

2013 yılından bu yana, Acudemy Training muhasebe ve finans, liderlik ve yönetim gibi uzmanlık alanlarında akredite ve ısmarlama bir eğitim vermektedir. İşte Acudemy ile Acudemy özel yapan üç küçük şey.

Kariyer Hedeflerinize Ulaşın

Hizmetimiz, katılımcıları teorik bilgilerini pratik bir uygulama ile daha da geliştirmeye teşvik etmek için yapılandırılmış uygulamalı eğitim programı yaklaşımımızı kullanarak, bireylerin eğitim ve kariyer hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Kendi gelişimini ilerletmek isteyenler için ideal.

Esnek

Odak noktamız, daha küçük gruplar içinde esnek öğrenme seçeneklerinin sunulması ve böylece adayların maksimum etkileşim ve katılımını sağlamaktır. Maliyetlerimizi izlemek için zaman ayırıyoruz; güçlü yönlerimizden biri de kurslarımızın bilgi ve tecrübeleri ne olursa olsun kariyer odaklı tüm adaylar tarafından karşılanabilir olmasını sağlamaktır.

Olağanüstü destek

Deneyimli ekibimiz her zaman yardım etmek için hazırdır. İstisnai destek ve rehberlik seviyelerimiz, tavsiyeye veya teşvik etmeye ihtiyacınız olduğunda yanınızda olacağımız anlamına gelir. Kariyer fırsatlarınızı iyileştirmek, bu promosyondan yararlanmak, işe geri dönmek ya da sadece kalabalıktan Acudemy , Acudemy size kimsenin Acudemy şekilde yardımcı olabilir.

106225_pexels-photo-1096773.jpeg

Konumlar

  • London

    Acu Empire House, Grays Inn Road,225, WC1X 8RH, London

sorular