Keystone logo
Aeropole Flight Training

Aeropole Flight Training

Aeropole Flight Training

Tanıtım

Aeropole" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/37/37618_Crew.jpg" alt="Aeropole" />

Alt = "Aeropole hakkında

alt = "Aeropole 2010 yılında kurulmuş birinci sınıf bir uçuş akademisidir. Teknik olarak gelişmiş uçaklar için pilot eğitim konusunda uzmanız. Ana üsümüz olarak Finlandiya, Helsinki-Malmi ile modern Elmas filosu işletiyoruz. Yüksek nitelikli onaylı organizasyonumuz ve deneyimli eğitmenler, havacılıkta veya havayolu pilotunda yeni olun, özel ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.

Hedefimiz

Biz alt = "Aeropole size mükemmel uçuş eğitimi sunma konusunda tutkuluyuz. Amacımız kalite açısından Finlandiya'da bir numaralı uçuş okulu olmaktır. Size verdiğimiz söz müşteri hizmetleri, eğitim, ekipman ve personel.

1. Mükemmel müşteri hizmeti

Sadece tutabileceğimiz sözler vereceğiz. Bu, nokta ve adil eğitim anlaşmaları, anlaşılması kolay fiyatlandırma ve işler değiştiğinde açık iletişim anlamına gelir. Eğitim programları, düzenli çalışma saatleri, akşamları ve hafta sonları ihtiyaçlarınıza göre kişisel olarak uyarlanır.

2. Eğitim kalitesi

Eğitime oldukça pedagojik bir yaklaşımımız var. Uçuş becerilerimizi veya deneyimlerimizi göstermek için burada değiliz, öğrencilerimizi uçuş hedefleri profesyonel veya boş zaman için güvenli ve kendinden emin pilotlar olarak eğitmek için buradayız. Daha önce başka bir Finlandiya uçuş okulunda görülmeyen bir eğitim ve kalite sistemine yeni bir yaklaşım getirdik. Öğretim yöntemlerimiz, yerel İskandinav ortamı için uyarladığımız ve daha da geliştirdiğimiz birinci sınıf sistemler denenmiş ve test edilmiştir ve Avrupa havacılık düzenlemelerine tamamen uymakta ve bunları aşmaktadır.

3. Modern uçaklar

Uçağımız son teknoloji ürünüdür, eğitim için mükemmeldir ve son derece iyi bir güvenlik kaydına sahiptir (aslında sektördeki en iyisidir.) Fiyat kategorimizde Finlandiya'nın en yeni ve en modern eğitim filosunu çalıştırmayı iddia ediyoruz. . Tüm öğrencilerimiz cam kokpit uçaklarında eğitim almaya teşvik edilir ve öğrencilerimize ihtiyaç duydukları tüm becerileri kazandırmak için geleneksel enstrümanlar da öğretiriz.

4. Profesyonel ve yetenekli eğitmenler

Eğitmenlerimiz, eğitmen olarak binlerce saatlik olmasa da yüzlerce deneyime sahiptir ve çoğu havayolu veya charter uçuş deneyimine sahiptir. Onlar bizimle, çünkü ödüllendirmeyi öğretiyorlar ve sadece daha fazla uçuş saati yapmak için değil, kaliteye tutkuyla bağlılar. Bununla birlikte, öğretim kalitesi bireysel öğretmenin omuzlarına dayanmaz, organizasyonumuzda ve öğrenimimizde kaliteye yönelik metodik yaklaşımımızla beslenir.

İnancımız, zirvede kalmanın tek yolunun, hepimizin sonsuz bir öğrenme yolculuğunda olduğumuzu tanımasıdır - mükemmellik, azim ve sürekli iyileştirme yoluyla gelir. Bu takıntımızın bizimle deneyimlemek üzere olduğunuz şeyden zevk almanızı engellemesine izin vermeyin: heyecan ve eğlence, ister özel bir pilot olun ister havacılıkta yeni ve ödüllendirici bir kariyere başlayın, uçmanın ayrılmaz bir parçasıdır. Bu deneyimler boyunca size güvenle rehberlik edelim!

Biz Kimiz?

Havacılık ve charter pilotları, kariyer eğitmenleri, uçak mühendisleri, işletme yöneticileri ve girişimciler gibi havacılık ve işletme uzmanlarıyız. Öğrencilerinin öğrenmesi ve müşteri hizmetleriyle gerçekten ilgilenen bir uçuş okulunun olmayışından dolayı hayal kırıklığına uğradık, bu yüzden bir tane kurduk. En ucuz uçuş okulu olmayabiliriz, ama kesinlikle en iyisi olmaya çalışıyoruz!

Onaylar

  • EASA ATO Sertifikası FI.ATO.2016 - Avrupa Havacılık Güvenliği Ajansı (EASA) Kuralları uyarınca Onaylı Eğitim Organizasyonu (ATO) kapsamındaki tüm kurslar için Finlandiya CAA Onayı.
  • EASA ATO Sertifikası DK / ATO / 011 - Avrupa Havacılık Güvenliği Ajansı (EASA) Kuralları uyarınca Onaylı Eğitim Organizasyonu (ATO) kapsamındaki tüm kurslar için Danimarka CAA Onayı.

Konumlar

  • Helsinki

    Helsinki-Malmi Airport Main terminal, 00700, Helsinki

    sorular