Keystone logo
Andrew College

Andrew College

Andrew College

Tanıtım

Andrew College deneyimi, olumlu bir şekilde hayat değiştiriyor. Kampüse adımınızı atar atmaz hak ettiğiniz kişisel ilgiyi görecek ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Hayatın her kesiminden ilginç insanlarla tanışacak ve düşündüğünüzden daha fazlasını başarmaya zorlanacaksınız. Profesörlerin sizi adınızla tanıdığı ve başarınıza ciddi bir ilgi gösterdiği kampüste büyüyecek ve öğreneceksiniz.

Kolej'in sıcak ortamı, kendinizi rahat hissetmenizi ve düşüncelerinizi ifade etmenizi sağlayacaktır. İhtiyaçlarınıza duyarlı bir ortamda tam potansiyelinizi keşfetmek için daha fazla fırsata sahip olacaksınız.

Andrew College , Hristiyan mirasına uygun olarak, öğrencileri üst düzey bir üniversitede daha ileri eğitim için hazırlayan ve kendilerini küresel topluluk içinde sorumluluk sahibi ve potansiyeli olan kişiler olarak anlamalarını sağlayan bir ortam sağlar. Andrew mezhepçi değildir ve hizmetleri ırk, cinsiyet, etnik köken, inanç veya ekonomik statüye bakılmaksızın açıktır.

Andrew College , Southern College of Colleges and Schools Commission on Colleges tarafından aşağıdaki dereceleri ve sertifikaları vermek üzere akredite edilmiştir: Associate of Arts (AA), Associate of Science (AS), Associate of Music (AM), Associate Degree in Nursing (ADN) ), Bachelor of Science in Business Administration, (BSBA), Kanser Kayıt Yönetim Sertifikası ve Kilise Müzik Sertifikası.

Konumlar

Konumlar
  • Cuthbert

    College Street,501, 39840, Cuthbert

    sorular