Keystone logo
Anne Arundel Community College

Anne Arundel Community College

Anne Arundel Community College

Tanıtım

Anne Arundel Community College (AACC), kendinizi her yaşta ve hayatınızın herhangi bir noktasında yeniden tanımlama şansınız olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden burada herkes için bir şeyler var!

Akademisyenler söz konusu olduğunda, programlarımız yenilikçi ve ödüllüdür. AACC, bizi birçok dört yıllık kolejle eşit veya daha fazla hale getiren çok sayıda ulusal, bölgesel ve eyalet ödülü kazandı. Ön lisans derecelerimiz ve kredi sertifikalarımız, öğrencileri dört yıllık bir kuruma transfer olmaya veya hemen bir kariyere geçmeye hazırlar.

Yeni veya genişletilmiş bir kariyer mi arıyorsunuz? Kariyer eğitimi arıyorsanız, gerekli becerileri artırmak için çalışıyorsanız veya yeni ilgi alanlarını takip ediyorsanız, AACC ihtiyaçlarınızı karşılamak için kredisiz profesyonel eğitim sunar.

Son olarak, ama kesinlikle en az değil, AACC her yaş için kapsamlı yaşam boyu öğrenme fırsatları sunar. Fitness'tan yerel tarihe, en havalı çocuk yaz kamplarına kadar, zihninizi genişletecek ve ruhunuzu harekete geçirecek kurslarımız var.Konumlar

Konumlar
  • Arnold

    College Parkway,101, 21012, Arnold

    sorular