Keystone logo
Arcadia University The College of Global Studies

Arcadia University The College of Global Studies

Arcadia University The College of Global Studies

Tanıtım

Küresel Çalışmalar Koleji, Arcadia Üniversitesi'ni oluşturan üç Kolej ve üç Okuldan biridir: Küresel Çalışmalar Koleji, Sanat ve Bilim Koleji, Sağlık Bilimleri Koleji, Global İşletme Okulu, Eğitim Fakültesi ve Devam Eden Çalışmalar Okulu. Arcadia, 75 yılı aşkın süredir yurtdışında eğitim alanında liderdir. 2009 yılında, mevcut Yurtdışı Eğitim Merkezi Kolej statüsüne yükseltilerek Küresel Çalışmalar Koleji oluşturulmuştur. Yurtdışında eğitimin sunulması ve geliştirilmesine adanmış türünün ilk Kolejidir.

Uluslararası eğitim ve araştırmada 75 yılı aşkın liderlik ve yenilik geleneğine dayanan The College of Global Studies, lisans öğrencilerine Avustralya, Şili, Küba, İngiltere, Yunanistan, İrlanda, İtalya, Yeni Zelanda, İskoçya'da yurtdışında 130'dan fazla programa erişim sağlar. , Güney Afrika, İspanya ve Galler. Arcadia University'nin yurtdışındaki programlarına her yıl 300'ün üzerinde kolej ve üniversiteden yaklaşık 3.000 öğrenci katılmaktadır. Arcadia, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar program katılımcılarına sürekli olarak en üst düzeyde destek ve hizmet sunmaya çalışmaktadır.

Arcadia Üniversitesi'ndeki Küresel Çalışmalar Koleji, öğrencileri gittikçe karmaşıklaşan ve birbiriyle ilişkili bir küresel toplumda anlamlı katkı sağlayacak hayatlara hazırlar. Stratejik kurumsal ortaklıklar ve çeşitli ve zorlu küresel bağlamlarda ifade edilen yenilikçi akademik, deneysel ve ortak müfredat programları sayesinde, öğrenciler eleştirel düşünmeyi, ustaca gözlemlemeyi, düşünceli bir şekilde düşünmeyi ve anlamlı bir şekilde katılmayı öğrenirler.

Konumlar

Konumlar
  • Glenside

    South Easton Road,450, 19038, Glenside

    sorular