Keystone logo
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Tanıtım

Deney. Soru. Meydan okuma. Oluşturmak. Yaz kurslarımızda yapmanıza teşvik edilecek şeylerden sadece birkaçı.

Tam zamanlı lisans programlarımızda ders veren ve misafir öğretmenler, uzman teknisyenler ve öğrenci mezunları tarafından desteklenen kurs ekiplerimiz tarafından yazılan son derece pratik kurslarımız, yaratıcı düşünme ve çeşitli sanatlarda yaratmaya yönelik çeşitli yaklaşımları keşfetmenize olanak tanır. formlar.

Yaz kurslarımız, yaratıcı teknikler ve süreçler hakkında bilgi edinmenin yanı sıra, sanatsal yeteneklerinize olan güveninizi artırmayı ve size geleceğiniz hakkında daha bilinçli bir karar verme fırsatı vermeyi amaçlamaktadır.

Sanat portföyünüzü geliştirmek, üniversite başvurunuzu tamamlamak için veya CV'nizi veya yaratıcı dünyaya olan ilginizi zenginleştirmek istediğiniz için kayıt olabilirsiniz.

Kurslarımız, Birleşik Krallık'tan ve dünyanın her yerinden çeşitli yaşlardan, geçmişlerden ve deneyimlerden genç öğrencileri, yaratıcı profesyonelleri ve serbest çalışanları cezbetmektedir.

Üç haftalık kurslarımız 13+, 15+ ve 18+ yaş arası tüm meraklılara açıktır; Ust yas siniri yoktur.

Yaz Kurslarımız size şunları yapma fırsatı sunar:

 • Yeni yaratıcı beceriler ve teknikler geliştirin
 • Üniversitede bir sanat kursuna hazırlanın
 • Yaratıcı uzmanlardan öğrenin
 • Bir İngiliz sanat üniversitesinde eğitim alma deneyimi
 • Kariyer beklentilerinizi artırın
 • Dünyanın her yerinden öğrencilerle fikir ve becerileri paylaşın
 • İngiltere'nin en iyi yaz destinasyonlarından birinde zaman geçirin
 • Portföy tavsiyesi ve üniversite başvuru desteği alın
 • AUB Katılım Sertifikası

SSS

Bununla birlikte, sorunuzun kapsamı dışındaysa, yaz kursları@aub.ac.uk adresinden bizimle iletişime geçin veya +44 1202 363831/363823 numaralı telefonu arayın. Ayrıca bize Skype'tan da ulaşabilirsiniz: yaz kurslarıAUB.

AUB Yaz Kursuna Kimler Katılabilir?

Yaz kurslarımız tüm yaratıcı meraklılara açıktır.

Genç öğrenciler, 14-16 (Haziran kursu) ve 13-14 (Temmuz kursu) yaşları arasındaki hevesli yaratıcılar için tasarlanmış Yaratıcı Sanatlar Yaz Okulumuza katılabilirler.

Kurslar, çeşitli geçmişlere ve deneyimlere sahip, Birleşik Krallık'tan ve dünyanın her yerinden her yaştan öğrencileri, yaratıcı profesyonelleri ve serbest çalışanları cezbetmektedir.

Yaz kurslarımız, birlikte öğrenebilen ve işbirliği yapabilen böyle bir insan karışımından yararlanır.

Yaz Kurslarına Özel Giriş Koşulları Var mı?

Öğrencilerin ve yaratıcıların geçmişleri veya önceki deneyimleri ne olursa olsun paylaşmalarını ve öğrenmelerini istediğimiz için yaz kurslarımıza resmi bir giriş şartı yoktur.

Kurslar son derece pratiktir ve yaratıcılıkla yakından ilgilenenler için yazılmıştır; yaz öğrencilerinin bireysel ve bir takımın parçası olarak öğrenmeye hevesli ve istekli olmalarını bekliyoruz.

Kurslarımıza katılmak için herhangi bir ön yeterlilik şartı aranmaz.

Kurs Hangi Dilde Düzenleniyor? Katılmak için Sertifika, İngilizce veya Ielts Testine İhtiyacım Var mı?

Tüm yaz kursları İngilizce olarak verilmektedir.

Resmi bir İngilizce giriş şartı yoktur, ancak yaz kurslarımızdaki deneyiminizden tam olarak yararlanmak ve kurs lideriniz ve diğer öğrencilerle iletişim kurabilmek için orta düzeyde İngilizceye sahip olmanızı öneririz.

İngilizcenizin yeterince iyi olup olmadığı konusunda şüpheniz varsa, tavsiye için lütfen bize [email protected] adresinden e-posta gönderin.

Kursumda Kaç Kişi Olacak?

Kurslarımız çok popülerdir, ancak harika bir kurs deneyimine ve eğitmeninizle yeterli iletişim süresine sahip olmanızı sağlamak için sınıf mevcudu küçük tutuyoruz.

Sınıf sayıları kurs konusuna bağlı olarak değişecektir, ancak yaz kurslarında Kurs lideriniz, kurs asistanınız ve AUB öğrenci elçileri sizi desteklemek için genellikle kurs başına 15 ila 25 öğrenciye sahiptir.

Bir Yaz Kursu Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Tüm yaz kursları, çevrimiçi mağazamız aracılığıyla banka kartı veya kredi kartı ile kolayca rezerve edilebilir.

Çevrimiçi ödeme yapamıyorsanız, sizden bir rezervasyon formu doldurmanızı isteyeceğiz ve bir banka havalesi ayarlayabilmeniz için size banka hesap bilgilerimizi vereceğiz (bunu seçerseniz ek banka ücretleri ödeneceğini lütfen unutmayın) yöntem).

Rezervasyon Formu için yaz kursları@aub.ac.uk adresine e-posta gönderin.

Burada nasıl rezervasyon yapacağınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Uluslararası Öğrenciyim – Yaz Kursu Almak İçin Vizeye İhtiyacım Var mı?

Birleşik Krallık/AB/AEA pasaportunuz yoksa, kurslarımızdan birine katılabilmeniz için burada eğitim almanıza izin veren bir vizeye ihtiyacınız olacaktır.

Birleşik Krallık'ta kısa bir yaz kursu okumak isteyen uluslararası öğrencilerin çoğu, bunu Kısa Süreli Eğitim Vizesi kullanarak yapabilir.

Ancak, önceden vize başvurusunda bulunmanız gerekip gerekmediğini belirlemek ve vize almak için yeterli zaman tanımak sizin sorumluluğunuzdadır.

Yaz kursuna katılmadan önce gerekli vizeyi almak için yeterli zaman tanımalısınız ve Üniversite, ödemenin tamamını aldıktan sonra bir vize destek onay mektubu sağlayacaktır.

Vize gereklilikleri ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer destekleyici belgeler için lütfen Birleşik Krallık Hükümeti Vize ve Göçmenlik web sitesine bakın.

Uygunluğu teyit etmek için tüm vizeler ve seyahat belgeleri, ya üniversite konaklama yerlerine varışta ya da kayıttaki ilk gün kontrol edilecektir. Doğru vizeye sahip değilseniz, kursa katılmanıza izin veremeyiz ve herhangi bir geri ödeme almaya hak kazanamazsınız.

Vize başvurusu yapıyorsanız ve vizenizi güvence altına almak için seyahat ve kurs düzenlemelerinizi teyit edecek belgelere ihtiyacınız varsa, vize başvuruları için kurs onay mektuplarının ancak kurs ücretleri ve rezervasyon yaptığınız konaklamalar ödendikten sonra düzenleneceğini lütfen unutmayın. dolu.

Başka Ne Ödemem Gerekecek?

Yaz kurslarımız tüm materyalleri ve kaynakları içeren tamamen kapsayıcıdır.

Konaklamamızda kalanlar için kahvaltı ve öğle yemeği (Pazartesi - Cuma) sağlanmaktadır ve bu nedenle öğrencilerin sadece akşam ve hafta sonu yemekleri için ekstra paraya ihtiyaçları olacaktır. Hediyeler, kişisel alışverişler, ek atıştırmalıklar ve hafta sonu etkinlikleri için alışverişe çıkmayı planlıyorsanız, fazladan abit getirmeniz önerilir.

Yerel olarak yaşıyorsanız veya sadece yaz kursuna rezervasyon yaptırmayı ve konaklama yerinizi bağımsız olarak ayarlamayı seçtiyseniz, öğle yemeği ve diğer yemekler, etkinlikler veya gerekli kişisel satın alımlar için yeterli paraya izin vermelisiniz.

Kurs Sonunda Ne Alırım?

Kursu başarıyla tamamladıktan sonra size bir AUB Katılım Sertifikası verilecektir.

Bunu, portföyünüze veya cv'nize ekleyebileceğiniz çalışmayı kanıtlamak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, şu anda yapmakta olduğunuz herhangi bir eğitim için (örneğin başka bir üniversitede Yurtdışı Eğitim öğrencisi olarak veya CAS kredileri için IB alan bir öğrenci olarak) kendi ülkenizdeki üniversite kredilerine başvurabilirsiniz.

Aldığınız yaz kursuna bağlı olarak, zamanınız boyunca üretilen çalışmaları da yanınızda götürme imkanına sahip olacaksınız.

Örneğin, Makyaj öğrencilerinin eskiz defterleri ve fotoğraf çekimlerinden tamamlanmış stillerin bir dizi dijital baskısı olacak, Film ve Animasyon öğrencilerinin kısa filmleri olacak, Moda öğrencileri bitmiş moda kıyafetlerini ve moda foliolarını vb.

Konumlar

 • Bournemouth

  Arts University Bournemouth Fern Barrow Road Poole, BH12 5HH, Bournemouth

sorular