Keystone logo
Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)

Tanıtım

AMPA Hakkında

Müzik ve Sahne Sanatları Akademisi (AMPA), Avustralya'nın önde gelen tersiyer sanat eğitimi eğitimi sağlayıcılarından biridir.

20 yılı aşkın bir süredir genç sanatçıları eğiten ve ilham veren AMPA, çağdaş, caz ve klasik müzik, dans performansı (modern, bale, caz, çağdaş ve hip hop) gibi performans sanatları üzerine odaklanarak lisans ve yüksek lisans derecelerinde en yüksek kaliteyi sunmayı taahhüt etmektedir. ), müzik tiyatrosu, kompozisyon / müzik prodüksiyon ve sanat yönetimi.

Kendine özgü kişisel yaklaşımı, yüksek kalibreli öğretim kadrosu, performansa dayalı çalışma ve bireysel çalışma tasarımlarına önem veren AMPA, yetenekli sanatçıları, müzisyen, dansçı, sanatçı, besteci, yapımcı, koreograf, yönetmen, öğretmen ve sanatçı olarak başarılı olmak için gerekli becerilerle donatıyor. Avustralya ve dünya çapında endüstri profesyonelleri. Son derece rekabetçi endüstrilerin talepleri göz önüne alındığında, AMPA'nın nihai önceliği, hangisini seçtikleri sahada kalıcı bir etki bırakacak olan ilham verici ve yetkin sanatçıların geliştirilmesidir.

Yüksek Öğretim Akreditasyonu

 • AMPA, Avustralya Hükümeti - Üçüncül Eğitim Kalite ve Standartlar Ajansı (TEQSA) aracılığıyla kayıtlı bir Yüksek Öğrenim Sağlayıcısıdır.
 • AMPA, tüm kursları için tescilli bir FEE-Yardım sağlayıcısıdır
 • AMPA, Yurtdışı Öğrencileri için Commonwealth Enstitüleri ve Dersleri Kayıtları'na (CRICOS) kayıtlıdır.
 • AMPA, tüm tam zamanlı kurslar için AUSTUDY / ABSTUDY onaylıdır
 • AMPA Avustralya Özel Eğitim ve Öğretim Konseyi (ACPET) üyesidir.

Misyon

AMPA'nın misyonu, en yüksek standartlarda müzik ve performans eğitimi vermektir:

 • Üçüncül programların teslimi, uluslararası kalitenin eğitimi ve araştırması;
 • Mezunları daha fazla bilgi, yetenek ve mesleki uygulama ile güçlendirilmiştir;
 • Tüm insanlarda müzik ve sanata yaratıcılık, takdir ve bağlılık ilhamı

Vizyon Bildirisi

AMPA, Avustralya'da ve ötesinde performans, yaratıcılık ve burstan bağımsız olarak sürekli olarak çaba sarf eden bir müzik ve sanat eğitimi lideri olmaya kendini adamıştır. Öğrenciler mümkün olan en iyi mesleki uygulamaya dayanarak en yüksek standartlara göre eğitilir. Mezunlarımızla, fakülte ve toplumumuzla, AMPA müzik ve sahne sanatları arenasında olumlu bir etki bırakmak istiyor.

Konumlar

 • Surry Hills

  136 Chalmers Street, NSW 2010, Surry Hills

  sorular