Keystone logo
Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus

Tanıtım

Business Academy Aarhus , uygulamaya yönelik yüksek öğrenim programları geliştirir ve sunar. 5000'den fazla tam zamanlı öğrenci, 3.400 yarı zamanlı öğrenci ve yaklaşık 400 çalışanımızla Danimarka'daki en büyük işletme akademilerinden biriyiz.

Business Academy Aarhus , bir Uygulamalı Bilimler Okulu'dur.

Birçok Avrupa ülkesinde bu, yüksek öğretim kurumları için İngilizce bir terimdir. Sunduğumuz derece programları uygulamalı derecelere odaklanmaktadır.

Üniversiteler gibi biz de hem lisans programları sunuyoruz hem de akademik dereceler veriyoruz, ancak yüksek lisans veya doktora dereceleri vermiyoruz.

Buna ek olarak, lisans düzeyinde sürekli eğitim ve yarı zamanlı programlar ve iş başında niteliklerini güçlendirmesi gereken kişiler için kısa süreli kurslar da sunuyoruz (yalnızca Danca).

Programlarımız teori ile pratiği birleştirir.

Küçük takımlarda eğitime, grup çalışmasına, proje çalışmasına, ticaret ve sanayi ile işbirliğine, gerçekçi vakalara ve zorunlu stajlara öncelik veriyoruz. Her yıl 300'den fazla öğrencimiz programlarının bir parçası için yurt dışına gidiyor.

Programlar geliştirmek ve tamamlamak, hem öğrenciler hem de şirketler için değer yaratmalıdır. Bunu akılda tutarak, ortaklık şirketleri ile ortak bir çaba içinde belirli inovasyon ve geliştirme projeleri ile ilgili niteliklerimizi uygulamak için özel bir çaba sarf ediyoruz.

Yüksek öğrenimde birkaç yıllık deneyim

Business Academy Aarhus , 1 Ocak 2009'da kuruldu. Aarhus Business College, Aarhus Tech ve JU'nun (tarım okulu) yüksek öğrenim programlarının birleşmesi olarak oluşturuldu. Bugün programlarımızdan bazıları, Aarhus Deniz ve Teknik Mühendisliği Okulu ile işbirliği içinde sunulmaktadır.

Yüksek öğrenime giden esnek bir Pathway

Bir program seçmek önemli bir yaşam kararıdır ve hangi programın sizin için doğru olduğunu bulmak her zaman kolay değildir.

Business Academy Aarhus hem Akademi Mesleği derece programları (AP derecesi) hem de Lisans derecesi programları sunuyoruz. Bir AP derecesi programı, bir Lisans programının ilk iki yılına karşılık gelir. Program kendi içinde nitelikler sağlar, ancak aynı zamanda daha uzun bir eğitim almanın dinamik bir yolu olabilir. Bu nedenle, final sınavlarınızdan hemen sonra iş hayatına girme seçeneğiniz vardır veya tamamlama programlarımızdan birinde veya Danimarka'da veya yurtdışında başka bir kurumda lisans derecesi ile eğitiminize devam edebilirsiniz.

Akademide okumak

Bir yüksek öğrenim programına başladığınızda, kendi öğreniminizden de sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bizim deneyimimiz, en çok öğretime aktif olarak katıldığınızda öğrendiğinizdir. Yaklaşık 30 kişilik küçük sınıflar ve tüm programların önemli unsurları olan proje çalışmaları ve vaka çalışmaları aracılığıyla size aktif olarak katılma fırsatı sunuyoruz.

Tüm programlarımız sektörle yakından bağlantılıdır. Bu nedenle, teori ve pratiği birleştiriyoruz ve esas olarak teorinin daha sonra çalışma yaşamınızda pratik sorunları çözmek için kullanabileceğiniz kısımlarını öğretiyoruz. Şirket ziyaretleri ve misafir konferansları bu nedenle tüm program ve projelerimizin önemli bir parçasıdır ve final sınav projeleri genellikle belirli şirketlerdeki pratik sorunlara dayanmaktadır. Haftada yaklaşık 18-25 saat eğitim verilmektedir. Öğrenim saatlerinin sayısı haftadan haftaya ve programdan programa değişir.

Kariyeriniz Eğitiminizle Başlar

İster staj ister mezuniyet sonrası ilk işiniz arıyor olun, Business Academy Aarhus Kariyer Merkezi size ihtiyacınız olan ilhamı, araçları ve yardımı sağlayabilir. Akademi öğrencisi olarak başvurular için yardım, özgeçmiş ve iş görüşmesi gibi çeşitli kurslara ve atölye çalışmalarına katılabilirsiniz. Ayrıca bireysel yardım ve tavsiye sağlıyoruz.

Bir Fırsatlar Dünyası

Mezun olduktan sonra iyi bir iş bulmak, akademi öğrencilerinin çoğunun hedefidir. Bununla birlikte, bazı öğrenciler daha fazla çalışmayı ve çalışmayı yarı zamanlı bir kursla birleştirmeyi tercih ederken, bazıları da eğitimlerine tam zamanlı olarak Danimarka'da veya yurtdışında, kurs tanıma anlaşmamız olan birçok eğitim kurumundan birinde devam etmeyi seçmektedir. Her programın açıklamaları altında bir iş ve ileri eğitim fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Stajınız İçin Geleceği Hazırlayın

Business Academy Aarhus bir öğrenci olarak, bilginizi pratikte kullanabileceğiniz zorunlu bir staja katılacaksınız. Bu staj (genellikle 3-5 ay) size aşağıdakileri deneyimleme şansı verecektir:

  • Bir şirkette ilgili gerçek yaşam öğrenimi
  • Gelecekteki bir işe yol açabilecek ağ oluşturma ve deneyim
  • Uluslararası bir şirkette çalışmak

Business Academy Aarhus her yıl Danimarka'da ve yurtdışında, örneğin Carlsberg, Ikea, Nordea Bank, Novo Nordisk ve Porsche USA gibi 1000'den fazla şirketle işbirliği yapmaktadır.

Yurtdışında Staj

Stajınızı dünyanın herhangi bir yerinde yapmayı seçebilir ve Avrupa içinde, stajınızı yabancı bir ülkede almanın maliyetini karşılamak için bir Erasmus hibesi alabilirsiniz. Business Academy Aarhus , örneğin Malezya, Şanghay, Kanada ve Tanzanya'daki stajlara yardımcı olmak için kuruluşlar ve şirketlerle işbirliği yapıyoruz.

Konumlar

  • Aarhus

    Business Academy Aarhus, University of Applied Sciences Sønderhøj 30, 8260 Viby J, Aarhus

    sorular