Keystone logo
Bakersfield College

Bakersfield College

Bakersfield College

Tanıtım

1913'te kurulan Bakersfield College , ülkenin sürekli olarak faaliyet gösteren en eski topluluk kolejlerinden biridir. Kolej, Bakersfield'ın kuzeydoğusundaki 153 dönümlük ana kampüste, Bakersfield'ın 35 mil kuzeyindeki Delano Kampüsü'nde, Bakersfield şehir merkezindeki Weill Enstitüsü ve güneybatı Bakersfield'de BC SouthWest'te yılda 33.000 öğrenciye hizmet vermektedir. Ayrıca Bakersfield'ın 18 mil kuzeybatısındaki Shafter Öğrenim Merkezi, Arvin / Lamont, McFarland, Kuzeybatı Bakersfield'daki Olive Drive Eğitim Tesisi, Wasco ve diğer topluluk lokasyonları dahil olmak üzere çeşitli alternatif yerlerde sınıflar sunuyoruz.

Öğrencilerimiz çeşitlidir ve hizmet ettiğimiz toplulukları temsil eder; BC, Hispanik Hizmet Veren Kurum unvanına sahiptir. Öğrenci popülasyonumuzla ilgili ayrıntıları BC Puan Kartında görebilirsiniz.

Dersler, geleneksel 16 haftalık dönem takviminde ve çeşitli geleneksel olmayan planlama seçeneklerinde sunulur: akşamlar, hafta sonları, kısa süreli mesleki programlar ve çevrimiçi.

Konumlar

Konumlar
  • Bakersfield

    Panorama Drive,1801, 93305, Bakersfield

    sorular