Keystone logo
© BIMM University
Bayswater College

Bayswater College

Bayswater College

Tanıtım

Eğitim Yoluyla Bir Macera

1973 yılında kurulan Bayswater College hoş geldiniz. Yaşamın her aşamasında eğitim yoluyla ilgi çekici deneyimler sunuyoruz. İster okulda ister üniversitede, iş arayan, profesyonel veya emekli olun, kurslarımız kariyerinizi geliştirmenize ve hayatınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Macera, eğitim ve resmi nitelikler sayesinde Bayswater College , küresel vatandaşlara 45 yılı aşkın bir süredir değerli deneyimler sunmaktadır.

Kurucuların Mesajı:

Bayswater Education'ı kurduk çünkü eğitim ve seyahatin hayatın en büyük maceraları olduğunu biliyoruz. İlham vermek ve eğitmek misyonumuz güzel, modern sınıflarımızda başlıyor ve dünyadaki topluluklara ve kültürlere uzanıyor.

Seyahat, konaklama, sınıflar ve aktivite programları aracılığıyla etkili bir öğrenim için bir platform sağlıyor ve yolculuğunuz boyunca yapılandırılmış rehberlik sunuyoruz. Misyonumuzu sınırlarımızın ötesine de taşımak istiyoruz, bu yüzden bizimle kayıt olduğunuzda dezavantajlı bir kişiye aynı eğitimi veriyoruz.

James Herbertson ve Stephan Roussounis

Zaman çizelgesi:

2017

 • Bayswater Education kuruldu

2018

 • Londra'nın merkezinde bir kolej olan LSC Stanton'ın satın alınması, 2015 yılında Londra'da kurulan iki okuldan oluşmuştur. 1973'te Stanton İngilizce Okulu ve 1975'te Londra Çalışma Merkezi (LSC) kurulmuştur.

2019

 • Bayswater College London'un lansmanı yapıldı

117334_Pano_2110_2113-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Bayswater College

Küresel Vatandaşlar İçin

 • Sınırlarımızın ötesine bakıyoruz; yeni kültürleri kucaklıyoruz ve daha zengin oluyoruz. Londra'nın kalbinden dünyanın geri kalanına kadar eğitime erişim sağlıyoruz. Hepiniz hoşgeldiniz.

Rehberlik için

 • Yolculuğunuzun her aşamasında küçük şeylerle ilgileniyoruz. Kayıttan mezuniyete, burada her zaman yardım edecek birinin olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Öğrenciler için

 • Yaptığımız her şey öğrencinin başarısına ve güvenliğine yöneliktir. Güvenin öğrenmede önemli bir araç olduğunu biliyoruz ve bu güveni teşvik etmek için buradayız. Odak noktamız, yaptığınız iyilik.

Ciddi Eğlence İçin

 • Genel deneyiminiz bizim için önemlidir ve eğlencenin maceranın büyük bir parçası olduğunu biliyoruz. Sizleri benzer düşünen insanlarla tanıştırmayı amaçlıyoruz, böylece arkadaşlıklar sizin mirasımız olur.

İyi İş

 • İnsanların hayatlarını değiştirme becerisini veriyoruz. Öğrettiğimiz her öğrenci için, dezavantajlı bir arka plandan başka bir tane öğreteceğiz. Sınırlarımızın ötesinde sınıflar sağlıyoruz ve eğitime olan bağlılığımızı en çok ihtiyaç duyulan bölgelere yayıyoruz.

Bir Bakışta

 • 15 Sınıf
 • 4 Öğrenci Salonu
 • 65 "Etkileşimli TV
 • Hyde Park'tan 5 dakika

Dersler

Bayswater College , iletişim becerilerinizi geliştirmenize veya kariyeriniz için gereken uzmanlık deneyimini geliştirmenize yardımcı olabilecek çeşitli kurslar sunar. Öğretmenlerimiz ne yaptıkları konusunda tutkulu, ilerlemenizi önemsiyor ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyor.

Destek ekibimiz sınıf dışındaki hayatınızın mümkün olduğunca iyi olmasını sağlamak için burada.

Yardım etmek ve tavsiyede bulunmak için buradayız, mutluluğunuz başarımızın bir ölçüsüdür.

117332_Pano_1770_1775-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

İyinin Eğitimi

Eğitim yoluyla onlara en çok ihtiyacı olanlara fırsatlar sunabileceğimizi biliyoruz. Bu yüzden insanları kardan önce koyan bir iş modeline bağlıyız.

Eğitim insanlara dünya için bir anahtar sağlar. Misyonumuz herkes için kapılar açmak ve bir kuşak kaşiflere ilham vermek.

Ne Yapıyoruz?

Öğrettiğimiz her öğrenci için, dezavantajlı bir arka plandan başka bir tane öğreteceğiz. Bire bir temelde. Öğrencilerimizin memleketindeki çocukları ve hayır kurumlarını desteklemek için zaman, uzmanlık ve fon bağışları yapıyoruz.

Sesimizi, değerlerimizle uyumlu nedenlere aktif olarak katılmak için kullanırız. Etkinlik programlarımız arasında uluslararası hayır kurumlarından konuşmacılar, fon yaratma faaliyetleri ve Dünya Kadınlar Günü veya Mülteci Haftası gibi etkinliklere katılım bulunmaktadır.

Pasif bir kurum değiliz ve öğrencilerimizi hem iyi olanı teşvik etmenin hem de dile dalmanın bir yolu olarak katılmaya teşvik ediyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Öğrenme fırsatı, bunu karşılayacak olanlarla sınırlı olmamalıdır. İngilizceyi yabancı dil olarak okumak için dünyayı dolaşmak, güven kazandıran ve daha iyi iş olanakları sağlayan benzersiz ve sürükleyici bir deneyimdir. Ancak, bu seçenekler herkes tarafından kullanılamaz. Misyonumuz, genç ve dezavantajlı insanlara ekonomik konumlarından bağımsız olarak yaşamlarını zenginleştirecek temel becerileri öğrenme şansı vermek. Nerede olurlarsa olsunlar, yeni nesil kaşiflere ilham vermek istiyoruz.

Nasıl yapıyoruz:

En çok ihtiyaç duyulan yerde eğitim sağlama misyonumuzu paylaşan ve destekleyen kuruluşlarla ortaklık yapıyoruz. Aksi takdirde kar getirecek fonlar taahhüt ediyoruz.

Her hafta bir öğrenci bizimle birlikte çalışıyorsa, bir hafta boyunca yardım için ülkesinden veya bölgesinden bağış yapacağız. Mevcut yerel yardım kuruluşlarından yararlanıyoruz ve bir öğretmen ya da dersler için eşdeğer fonları bağışlıyoruz.

117333_Pano_1725_1731-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Konumlar

 • London

  Bayswater College, 167 Queensway, W2 4SB, London

  • Liverpool

   Liverpool, Birleşik Krallık

   • Brighton and Hove

    Brighton and Hove, Birleşik Krallık

    • Bournemouth

     Bournemouth, Birleşik Krallık

     • Paris

      Paris, Fransa

      • Vancouver

       Vancouver, Kanada

       • Calgary

        Calgary, Kanada

        • Cape Town

         Cape Town, Güney Afrika Cumhuriyeti

         • Toronto

          Toronto, Kanada

          • Nicosia

           Nicosia, Kıbrıs Cumhuriyeti

           • Limassol

            Limassol, Kıbrıs Cumhuriyeti

            sorular