Keystone logo
Big Sandy Community and Technical College

Big Sandy Community and Technical College

Big Sandy Community and Technical College

Tanıtım

Big Sandy Community and Technical College ( BSCTC ), dört kampüste (Prestonsburg, Pikeville, Paintsville ve Hager Hill) 25'ten fazla akademik ve teknik program sunmaktadır. Big Sandy Community and Technical College , Kentucky Community and Technical College System'deki (KCTCS) 16 iki yıllık kolejden biridir. Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC) tarafından akredite edilmiştir. Amacımız, öğrencileri Kentucky dört yıllık kolejlerine başarılı bir şekilde transfer olmaya veya kariyerlerine hemen başlamaya hazırlamaktır.

BSCTC , sınıfları geleneksel bir sınıf ortamında ve Uzaktan Eğitim programı aracılığıyla çevrimiçi olarak sunar. Uzaktan Eğitim, planlama çatışmaları, çocuk bakımı, iş veya diğer taahhütler nedeniyle kampüste derslere katılamayan birçok öğrenci için bir alternatiftir. Kentucky Sanal Kampüsü ile olan ortaklığımız sayesinde, 1100'den fazla sınıf arasından seçim yapabilir ve diğer üniversitelerin maliyetinin bir kısmına kendi evinizin konforundan derecenizi kazanabilirsiniz.

200'den fazla sertifika sunuyoruz: Önlisans dereceleri (Associate of Arts, Associate of Science, Associate of Applied Science in çeşitli programlarda), diplomalar ve sertifikalar. İster iş gücüne geri dönmenizi sağlayan kısa vadeli bir sertifika isterse bir eyalet kolejinden veya üniversiteden bir lisans derecesine başlamanızı sağlayacak bir ön lisans derecesi olsun, sizin için en iyi yolu seçin.

Konumlar

Konumlar
  • Bert Combs Drive,1, 41653, Prestonsburg

sorular