Keystone logo
Binghamton University, State University of New York Yazma Çalışmaları (Yandal)
Binghamton University, State University of New York

Yazma Çalışmaları (Yandal)

Binghamton, Amerika Birleşik Devletleri

4 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Aug 2024

USD 7.070 *

Kampüste

* New York eyaleti sakinleri için | eyalet dışında ikamet edenler ve uluslararası ikamet edenler için - 26.160 $

Tanıtım

Yazma Çalışmaları yan dal, yazmanın kişisel, profesyonel ve akademik başarılarının ayrılmaz bir parçası olabileceğine inanan öğrencilere yönelik bir yuvadır. Yazma Çalışmaları, dijital medya, profesyonel ve teknik yazı, akademik, yurttaşlık ve kültürel retorik ve yazma pedagojisi teorisi ve pratiğini içeren araştırmaya dayalı, disiplinlerarası bir alandır.

Yandal programını, Yazma Çalışmaları kurslarınızın ana dalınızı tamamlayacak şekilde tasarladık. Dijital medyayla ilgilenen bir tarih öğrencisinin, bilim gazeteciliğiyle ilgilenen bir kimya öğrencisinin veya pazarlama veya savunuculukla ilgilenen bir İngilizce öğrencisinin, kariyerlerinde yazmanın rolünü keşfetmelerine yardımcı olacak dersler bulacağını umuyoruz. Profesyonel yazma, platformlar arası yazma ve sivil yazarlık kurslarımız, yazmanın profesyonel ve yaratıcı yaşamlarınızda nasıl güçlü bir araç olabileceğini keşfetmenizi sağlayacaktır.

Derslerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen zorunlu derslerimiz ve diğer bölümlerden kabul edilen derslerimizi inceleyiniz.

Burslar ve fon sağlama

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular