Keystone logo
© BIMM University
Birmingham City University International College

Birmingham City University International College

Birmingham City University International College

Tanıtım

Neden BCUIC ve Birmingham City Üniversitesi?

Güvenlik

Her kampüs binasının özel bir güvenlik masası vardır ve binalara girişe sadece rozet sahiplerine izin verilir - üniversite personeli ve öğrencileri.

Öğrenci servisi

BCUIC, her öğrencinin refahını sağlayan kendi Öğrenci Hizmetleri ekibine sahiptir. Ekip her dönem başında Oryantasyon ve Kayıt'a ev sahipliği yapar ve gerektiğinde engelli desteği ve öğrenme desteği sunar. Her yarıyılda ekip ayrıca öğrencilerin yerleşmelerine ve arkadaş edinmelerine yardımcı olacak bir dizi sosyal etkinlik düzenler.

Oğlunuz veya kızınız, öğrencilere finansal konular, sağlık ve refah, vize ve göçmenlik konularında destek ve tavsiye sunan Üniversite Ask Masasına erişme avantajına da sahip olacak. Hem BCUIC hem de Birmingham City Üniversitesi'nde öğrencinin refahı önceliklidir. mentatdgt / Pexels

SIJ Programı

BCUIC, öğrencilerin ilerlemesinin izlenmesini sağlamak için özel bir programa sahiptir. Bir öğrencinin devam zorunluluğu% 85'in altına düşerse veya art arda devamsızlığı devam ederse, Öğrenci Hizmetleri ekibi uyarılır ve endişe tereddütsüz giderilir.

Akademik destek, bire bir toplantılar ve Bireysel Öğrenme Planları (ILP'ler) gibi bir dizi süreç aracılığıyla sağlanır ve üniversitede başarı şansı BCUIC'in zorunlu Etkileşimli Öğrenme Becerileri ve İletişim (ILSC) modülü tarafından daha da artırılır. Her BCUIC Pathway programına gömülü olan bu modül, bir İngiliz üniversitesinde başarı için gereken tüm akademik becerilere odaklanır - zaman yönetimi, topluluk önünde konuşma, araştırma ve doğru referanslama dahil.

Kariyer Sonuçları

Birmingham City University şu anda istihdam edilebilirlik açısından İngiltere'de 7. sırada yer almaktadır ve öğrencilerin% 97'si mezun olduktan sonraki altı ay içinde istihdam veya ileri eğitim almaktadır.

Derece derslerinin çoğu işe yerleştirme fırsatlarını içerir ve Üniversite aynı zamanda Graduate adlı bir istihdam programı yürütür. Bu, öğrencilerin müfredat dışı faaliyetlerini kaydeden ve Bronz, Gümüş ve Altın seviyelerinde çalışmalarını sağlayan bir ödül programıdır. Bu şema en başından itibaren her derecede gömülüdür, bu nedenle oğlunuz veya kızınız BCUIC'in ilk gününden itibaren profesyonel profillerini geliştirmeye başlayabilecektir. Birmingham City University, öğrenciler mezun olduktan sonra üç yıla kadar kariyer desteği vermeye devam ediyor.

Bu, kariyer danışmanlarıyla istişareleri ve çevrimiçi bir e-rehberlik hizmetine erişimi içerir.

Kalifiye Eğitmenler

Üniversitenin 1.700 akademik personelinin birçoğu sektörlerinde profesyonel ve önde gelen uzmanlar uygulamaktadır. Oğlunuz veya kızınız, ister sağlık bilimi, ister bilgisayar, işletme, mühendislik veya sanat okuyor olsun, doğrudan bilenlerden ilk elden, güncel bilgi alacaktır.

Bu uzmanlık seviyesi, BCUIC'in kendi mesleklerinde eşit derecede nitelikli olan öğretmen ekibine yansır.

BCUIC Hukuk Vakfı programı kısmen pratik avukat Karen Parker tarafından verilir; Sanat ve Tasarım programlarımız daha önce ünlü Kuyumculuk Okulu'nda ders veren bir mücevher tasarımcısı Kathryn Marchbank tarafından verilmektedir.

Tanınan Standartlar

BCUIC, Nisan 2018'de Yüksek Öğrenim için Kalite Güvence Ajansı'ndan (QAA) 'Övgüye değer' bir rapor almaktan gurur duydu ve Birmingham City Üniversitesi, Hükümetin Öğretim Mükemmelliği Çerçevesinde (TEF) Haziran 2017.

BCUIC, Üniversite Evi, Şehir Merkezi Kampüsü

Vimeo'da Navitas'tan Birmingham City Üniversitesi'nde uluslararası öğrenci olmak.

BCUIC, Üniversite Evinde, Üniversite Şehir Merkezi Kampüsünde yer almaktadır.

University House'da eğitim alarak üniversitenin ana kampüsüne yürüme mesafesinde olacaksınız. Bu, ana akım öğrencilerle iyi entegre olacağınız ve 135 milyondan fazla kaynaktan oluşan bir kütüphane de dahil olmak üzere bir dizi modern tesise kolay erişebileceğiniz anlamına gelir.

University House'un optimum konumu, Bullring alışveriş merkezi ve Selfridges gibi Birmingham'ın önemli cazibe merkezlerinin yanı sıra New Street tren istasyonundaki ulusal demiryolu hizmetinden sadece kısa bir mesafede olacağınız anlamına gelir.

Konumlar

  • Birmingham

    Bartholomew Row,15, B5 5JU, Birmingham

sorular