Keystone logo
Boston Architectural College

Boston Architectural College

Boston Architectural College

Tanıtım

Boston Architectural College , New England'daki en büyük bağımsız mekansal tasarım kolejidir. Mimarlık ve tasarım yaptığımız tek şey, bu yüzden çalışmaya, öğretmeye ve burada çalışmaya gelen insanlar tasarıma deli oluyor.

130 yıldır buradayız.

Boston Architectural College 1889'da profesyonel bir kulüp olarak başladı. 1971'de ABD'de bir çalışma bileşeni olan ilk akredite mimarlık programı olduk. O zamandan beri iç mimarlık, peyzaj mimarlığı ve tasarım çalışmalarında programlar başlattık.

Boston Architectural College öğrencilerinin mimari ve tasarıma ilgi duymalarının en büyük nedenlerinden biri, doğal olarak yaratıcı ve yapıcı olmalarıdır. Boston Architectural College öğrencileri her zaman çizim yapıyor, inşa ediyor ve tamir ediyorlar. İster dijital ister fiziksel olsun, bir şeyler hayal edecek ve fikirlerinizi hayata geçireceksiniz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

Konumlar
  • Newbury Street,320, 02115, Boston

sorular