Keystone logo
Brighton College

Brighton College

Brighton College

Tanıtım

Brighton College , Vancouver yakınlarındaki British Columbia'nın Lower Mainland bölgesinde bulunan bir mesleki eğitim kolejidir. Ana kampüsümüz, Burnaby'nin merkezinde elverişli bir konuma sahiptir.

Daha parlak bir gelecek için hayatlarını iyileştirmek için çeşitli geçmişlere ve yeteneklere sahip öğrenciler için yüksek kaliteli eğitim ve ciddi bir öğrenme ortamında destek sağlıyoruz.

Kolej, uygulamalı eğitimle birlikte teknik ve pratik bir eğitimin, öğrencileri mezun olduktan hemen sonra istedikleri kariyer yoluna girmeleri için hazırlamak ve yönlendirmek için sağlam bir temel olduğu inancına dayanmaktadır.

Mesleki Eğitim ve Kariyer Yardımı

2000 yılında kurulan Brighton College , o zamandan beri inşaat ve mühendislik teknolojisinden bilgi teknolojisine kadar 30'dan fazla programın yanı sıra Ofis Asistanı, Uluslararası Ticaret, Muhasebe ve İşletme Yönetimi gibi işle ilgili çok çeşitli kurslar sunacak şekilde büyümüştür. Programlarımızın çoğu, endüstride tanınan sertifikalardan akreditasyonlar ve ortaklıklar ile geliştirilmiştir.

Öğrenci hizmetleri ve kariyer geliştirme hizmetleri departmanlarımız, öğrenci başarısını ve mesleki gelişimi sağlamak için akademik danışmanlık, akademik yardım ve kariyer gelişimi sunar.

Konumlar

  • Burnaby

    4538 Kingsway, Suite #305, , Burnaby

    sorular