Keystone logo
© BIMM University
Brockenhurst College

Brockenhurst College

Brockenhurst College

Tanıtım

İngiltere'deki en iyi üniversitelerden birine hoş geldiniz

Hoşgeldiniz Brock, yüksek başarıyı yakalayan kolej bir dostu hazırladı 27 dönümlük kampüs güzelin içinde Yeni Orman Milli Parkı.

Ulusal olarak tanınan ileri eğitimde mükemmellik ve yenilik için, Brockenhurst bir Beacon Koleji, bölgedeki her yıl 3.000 civarında Altıncı Öğrenci öğrencisini dünyanın dört bir yanından uluslararası öğrencilerin bir karışımı ile birlikte çekmektedir.

Geçen yıl uluslararası öğrencilerin% 57'si elit Russell Grubu üniversitelerine, 2015 yılında da uluslararası öğrencilerin üçü Cambridge'e yerleşti. Dahası, uluslararası öğrencilerimizin% 85'i İngiltere'de 50 en iyi üniversiteye ilerledi.

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri, bizimle çalışmaya davet ediyoruz, yaklaşık 130 uluslararası öğrenci arasından temsil edilen 30'dan fazla ülke var.

Brockenhurst Koleji mükemmel bir akademik itibar sağlar ve herkes için en kaliteli eğitim vermeye kendini adamıştır. Başarımızın anahtarı, öğrenmeyle ilgili tutkumuz ve bizimle çalışmayı seçtikleri ne olursa olsun her öğrenciye ve hayatımızdaki her aşamaya olan bağlılığımız olduğuna inanıyoruz. Hükmümüz, herkesin potansiyelini yerine getirme ve emellerini gerçekleştirme konusunda cesaretlendirilen ve destekleyen, samimi, kapsayıcı ve teşvik edici bir ortamda sunulmaktadır.

Bölgede 3000'den fazla okul terk eden bizden ilk tercih olan altıncı formuz; başarıları, yüksek öğretime ve yerel, ulusal ve uluslararası kariyer planlarına geçtikçe kanıtlanmaktadır. Öğrencilerimizin sürekli yüksek sonuçları ve en iyi üniversitelere geçişi akademik mükemmeliyetimize tanıklık etmektedir.

Konumlar

  • Brockenhurst

    Lyndhurst Road , SO42 7ZE, Brockenhurst

sorular