Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Camden County College (CCC)

Camden County College (CCC)

Camden County College (CCC)

Tanıtım

Camden County College, New Jersey ve çevresindeki bölgedeki en büyük, en kapsamlı topluluk kolejlerinden biridir. Transfer eğitimi, işgücü eğitimi ve kültürel etkinlikler için hayati bir kaynaktır ve 1965'ten beri New Jersey Eyaleti tarafından ruhsatlandırılmıştır. Kolej'in misyonu, Kurtarıcı'nın Annesi Semineri'nin 1967'nin başlarında satın alınmasıyla başlatılmıştır. sonbahar, Camden County Koleji öğrencilerinin birinci sınıfı Blackwood Kampüsü'nde ders almaya başladı ve ilk mezuniyet sınıfı 1969'du.

Bugün, Kolej'in Blackwood ve Camden'deki iki kampüsü ve Cherry Hill'deki ek konumlar ve diğer eğitim siteleri, erişilebilir, uygun fiyatlı yüksek öğrenim ve mesleki eğitim sağlama ortak misyonunu paylaşmaktadır. Kolej'in Camden Şehrindeki varlığı 1969'da başladı ve 1991'de tam kampüs statüsü verildi. Bugün, Camden City Kampüsü, önlisans çalışmaları ve işgücü eğitimi yoluyla Camden Şehri ve Camden County'nin ekonomik gelişimini desteklemeye yardımcı oluyor.

2011 yılında CCC, Lakeland'da Camden County Yangın Akademisi ve Camden County Polis Akademisi'ne ev sahipliği yapan Camden County Bölgesel Acil Eğitim Merkezi'nin (RETC) yönetimini üstlendi. Aynı yıl Sicklerville'deki Camden County Teknik Enstitüsünde sunulan tüm yetişkin eğitimleri Kolej'in gözetimi altındaydı. Camden County College'ın Cherry Hill konumu, Kolej, Cherry Hill Kasabası ve William G. Rohrer Hayırsever Vakfı arasındaki benzersiz bir kamu / özel ortaklığının sonucu olarak 2000 yılında açıldı.

Kolej, Camden County sakinleri ve çevredeki topluluklar için kazançlı istihdam sağlayan kaliteli lise sonrası eğitimi aktif olarak sağlamaya çalışır. ABD Eğitim Bakanlığı verileri üzerine yapılan son araştırmalar, CCC'nin eğitimde önlisans tamamlama konusunda ülkenin en iyi 50 koleji arasında ve Afrikalı-Amerikalı öğrenciler tarafından tamamlanan ön lisans derecelerinde ilk 100 arasında yer aldığını göstermiştir. Kolej, yılda 17.000'den fazla kredi öğrencisini 100'den fazla derece ve sertifika programına kaydettirir ve ileri teknoloji programlarında ulusal düzeyde bir lider olarak tanınmaktadır. Kolej ayrıca transfer eğitimi, iş ve endüstri için özelleştirilmiş eğitim ve toplum temelli kültürel sanatlar için hayati bir kaynaktır.

Kolej, mali idare ve girişimci ortaklıklar yoluyla eyaletteki en düşük öğrenimi sürdürür. Güçlü stratejik planlama tarafından yönlendirilen idare, öğretim üyeleri ve personel, öğrenci başarısını garantileyen programlar ve hizmetler sağlamaya çalışır.

Konumlar

  • Camden

    North Broadway,200, 08102, Camden

    sorular