Keystone logo
Canada College - Cañada College

Canada College - Cañada College

Canada College - Cañada College

Tanıtım

50 yıldan fazla bir süredir Cañada College, San Mateo County sakinleri için zenginleştirici ve hayat değiştiren eğitim fırsatları sunmaktadır. Ödüllü fakülte ve personelin desteği ve rehberliği ile sakinler, kariyer eğitimi için sertifika ve derece alabilir veya dört yıllık kolejlere ve üniversitelere geçiş kapısı olarak hizmet verebilir.

Silikon Vadisi'nin kalbinde yer alan Cañada College, bilimler, işletme, multimedya, tıbbi yardım, sanat ve teknik eğitim dahil olmak üzere 40'tan fazla kaliteli eğitim programında yüzlerce gün, akşam ve hafta sonu kursları sunmaktadır.

Kolej ayrıca danışmanlık, oryantasyon, sertifika ve derece planlama, transfer yardımı ve özel ders konularında kapsamlı temel beceri eğitimi ve yenilikçi öğrenci destek hizmetleri sunmaktadır.

Cañada College, topluluğumuza öğrenme merkezli bir ortam sağlayarak, tüm öğrencilerin transferlerini, kariyer eğitimlerini ve yaşam boyu öğrenme eğitim hedeflerini gerçekleştirmeleri için eşit fırsatlara sahip olmalarını sağlar. Kolej, öğrencilerine eleştirel ve yaratıcı düşünme, etkili iletişim kurma, niceliksel mantık yürütme ve farklı bir topluluk içindeki farklı görüşleri anlama ve takdir etme becerilerini geliştirir.

Cañada College, akademik yaşam kalitesi, çeşitli kültür ve kişisel destek ve gelişim uygulamaları, olağanüstü öğrenci başarısı ve öğrencileri üniversiteye, modern olana hazırlayan dinamik, yenilikçi programları ile tanınan, önde gelen bir eğitim kurumu olmaya kararlıdır. işyeri ve küresel topluluk.

Konumlar

Konumlar
  • Redwood City

    Farm Hill Boulevard,4200, 94061, Redwood City

    sorular