Keystone logo
Canadian College

Canadian College

Canadian College

Tanıtım

Vancouver şehir merkezinin merkezinde yer alan Canadian College , Alberni caddesi üzerinde, son moda perakendecilerin, en iyi restoranların ve ünlü otellerin yanındadır. Kampüsümüzde 28 derslik var, ha! restoran, ofisler ve güneşli bir çatı terası. Ayrıca yürüme mesafesinde kampüs dışı bir öğrenci yurdumuz var.

Bina

Sınıflar 2., 3. ve 4. katta, ofisler 4. katta ve 5. katta büyük bir çatı bahçesi bulunmaktadır.

sınıflar

Her biri yüksek hızlı internet, öğrencilerin cihazları için güç istasyonları ve yüksek tanımlı bir ekranla donatılmış modern sınıflarımız, öğrenci merkezli öğrenimi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

ha! Restoran

Harika yemekler ve samimi bir atmosfer ile Eh! dersten sonra yemek yemek, içmek ve sosyalleşmek için mükemmel bir yerdir. Eh! öğrenciler için indirimli yemek planları sunar ve ayrıca her hafta ücretsiz bir sohbet kulübü düzenler.

ofisler

Dördüncü kattaki geniş açık konseptli ofisimizde konaklamanız boyunca konuksever personelimiz size yardımcı olmaya hazırdır.

Çatı katındaki veranda

Çatı katındaki veranda, öğrencilerin öğle yemeği yiyebilecekleri ve yaz barbeküleri, masa tenisi, yoga ve dans dersleri gibi çeşitli etkinliklere katılabilecekleri harika bir açık hava alanıdır.

Öğrenci evi

Vancouver şehir merkezinde yer alan öğrenci yurdu, Stanley Park'tan birkaç blok uzaklıktadır, birçok uygun fiyatlı restoran ve bara yakındır ve Canadian College a kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Konumlar

  • Vancouver

    1050 Alberni St #450, BC V6E 1A3, Vancouver

sorular