Keystone logo
CASA Spanish School

CASA Spanish School

CASA Spanish School

Tanıtım

CASA, insanlar tarafından yaşadıkları yeri tanımlamak için yaygın olarak kullanılan bir terim olan ev anlamına gelir. Bir evden daha fazlası olan ev, güvenlik, rahatlık, aidiyet ve sakinlik duygusu uyandırır.

CASA'da, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimiz arasında sıkı sıkıya bağlı bir topluluk oluşturarak İspanyolca öğrenmeyi harika bir deneyime dönüştürmeyi amaçlıyoruz ve sizi Porteño (a) olmanın ne demek olduğunu öğrenmek için sizin kadar meraklı olan diğer maceracılara yaklaştırıyoruz Buenos Aires'li).

Sınıflarımız, ara sıra seyahat edenler, gurbetçiler ve Buenos Aires'in sunduğu çok sayıda kültürel aktivitenin tadını çıkarırken İspanyolca öğrenmek isteyen herkes için tasarlanmıştır.

Herkes, İspanyolca konuşulan bir ülkede yaşarken İspanyolca öğrenmenin, yeterlilik kazanmanın ve dili gerçek anlamda anlamanın en iyi ve en hızlı yolu olduğunu bilir. CASA'da ortak bir amaç olan İspanyolca öğrenmeyi amaç edinenleri bir araya getiriyor ve onları tamamen Arjantin kültürüne dahil ediyoruz. Sonuç olarak, zihninizi açmak ve çevrenizdeki her şeyi/herkesi öğrendiklerinizi uygulama fırsatı olarak görmek için gerekli araçlar ve güvenle uzaklaşacaksınız.

Konumlar

  • Buenos Aires

    Buenos Aires, Arjantin

    sorular