Keystone logo
Colorado Community College System

Colorado Community College System

Colorado Community College System

Tanıtım

Colorado Community College System ( CCCS ), her yıl 125.000'den fazla öğrenciye eğitim veren, eyalet genelinde 40 lokasyona sahip 13 benzersiz kolejden oluşmaktadır.

Misyonumuz, öğrencilerimizin akademik mükemmelliği, çeşitliliği ve yeniliği kucaklayan bir atmosferde eğitimsel, profesyonel ve kişisel hedeflerine ulaşabilecekleri erişilebilir, duyarlı bir öğrenme ortamı sağlamaktır.

Bunu tüm öğrenciye odaklanarak, kalıcı ilişkiler kurarak, engelsiz eğitim fırsatları yaratarak ve her zaman öğrencilerimiz için mevcut fırsatları genişletmenin yollarını arayarak yapıyoruz.

Üniversiteye gitmek ve daha müreffeh bir geleceği yeniden hayal etmek isteyen herkesi kabul ediyoruz. Kolejlerimiz "öğrenci için hazırdır" - her tür öğrenciye bir kimlik bilgisi, derece veya dört yıllık bir üniversiteye geçiş için destek hizmetleri ve Pathways sağlar.

Colorado Community Colleges, her yıl inanılmaz bir disiplinler dizisi ve Sanattan Bilime, Havacılıktan Zoolojiye ve Havacılıktan Zoolojiye kadar en çok büyüyen kariyer alanlarında 18.000'den fazla derece ve sertifika veriyor. CCCS kolejleri, mezunların istihdam fırsatlarını artırmak için tasarlanmış, artan sayıda özel disiplinde lisans derecesi sunar. Red Rocks Community College, Amerika Birleşik Devletleri'nde Doktor Asistanı Programında yüksek lisans derecesi sunan tek devlet üniversitesidir.

Konumlar

Konumlar
  • Denver

    East Lowry Boulevard,9101, 80230, Denver

    sorular