Keystone logo
Canadian College Of Health, Science & Technology Muhasebe Yöneticisi
Canadian College Of Health, Science & Technology

Muhasebe Yöneticisi

Windsor, Kanada

0 Weeks

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Muhasebe Yöneticileri, ödenecek ve alacak hesapları, maaş bordrosu ve günlük mali girişler ve mutabakatlarla ilgili doğru defterleri muhafaza ederek bir şirketin mali verilerini ve uyumluluğunu denetler. Daha büyük organizasyonlarda, Muhasebe Yöneticileri, bu görevleri yerine getirmek için bir Muhasebeci ile birlikte çalışır.

Genellikle, Muhasebe Yöneticileri aylık finansal raporlama, genel muhasebe kayıtları gibi günlük muhasebe görevlerini yerine getirir ve ödemeleri ve ayarlamaları kaydeder. Genellikle satın almaya yardımcı olurlar, Envanterin bakımını yaparlar ve maaş bordrosu çalıştırırlar.

Ek olarak, birçok Muhasebe Yöneticisi, yeni işe alma belgeleri, uyumluluk ve geçici sakatlık sigortası ve işçi tazminat başvuruları gibi birincil İK görevlerine de yardımcı olur ve bu da onları bir kuruluşun mali uygunluğunun vazgeçilmez bir parçası haline getirir.

Genel olarak, muhasebe alanında çalışan kişiler, daha iyi finansal kararlar alması için yönetim için veri üretir. İşletme sahipleri, hissedarlar, yatırımcılar ve diğerleri, performansını ve genel başarısını güncellemek için bu finansal raporlara güvenir.

Program Süresi: 32 hafta

Teori: 28 hafta

Staj: 4 hafta

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Muhasebe ve Vergilendirmede Yüksek Profesyonel Teknik Kurs
    • Porto, Portekiz
  • Finansal Muhasebe Mükemmelliği
    • London, Birleşik Krallık
  • Yöneticiler için Gelişmiş Muhasebe ve Finans
    • London, Birleşik Krallık