Keystone logo
College Of European And Regional Studies

College Of European And Regional Studies

College Of European And Regional Studies

Tanıtım

3 Nisan 2001'de, kar amacı gütmeyen kuruluş kuruldu ve iki yıllık bir çabanın ardından, Çek Cumhuriyeti Akreditasyon Komisyonu'nun kararından sonra College Of European And Regional Studies kuruldu. Güney Bohemya Bölgesi'ndeki ilk özel kolej olarak akredite edildi ve hala oradaki en büyük özel kolej. Faaliyetlerinin önemli bir uzantısı, Příbram'daki şubesinin temeliydi. 26 Mayıs 2004'te, P boardíbram'daki College Of European And Regional Studies Faaliyetlerine ilişkin Muhtıra, belediye kurulunun tören oturumunda imzalandı.

Çalışma programları, kamu idaresi görevlilerinin eğitimine yöneliktir. Odak noktası ve çalışma programlarının özellikleri nedeniyle, kurumsal ve ekonomik alanlardaki Avrupa standartlarını ve süreçlerini açık bir şekilde takip ederek, öğrenciler kamusal yaşamdaki çeşitli süreçlerin yönetimi veya organizasyonu alanında çok çeşitli beceri ve bilgi edinirler.

Böylelikle mezunlar, kamu yönetiminde, şubelerinde ve kurumlarında, aynı zamanda kar amacı gütmeyen kuruluşlar, sosyal kuruluşlar ve ekonomi alanında da istihdam edilebilirler. On beş yıllık varlığı ve uygulaması kapsamında The College Of European And Regional Studies 2.000'den fazla öğrenci mezun olmuştur. 400 öğrenci şu anda tüm lisans eğitim programlarını okuyor.

Konumlar

  • Ceske Budejovice

    Žižkova tř. 250/4, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice, Czechia, , Ceske Budejovice

    sorular