Keystone logo
Community College Of Rhode Island

Community College Of Rhode Island

Community College Of Rhode Island

Tanıtım

Community College Of Rhode Island ( CCRI ), eyaletteki tek kapsamlı ön lisans derecesi veren kurumdur. Eyalet genelindeki yerlerde yüksek öğretime uygun fiyatlı açık erişim sağlıyoruz. Birincil misyonumuz, yeni lise mezunlarına ve geri dönen yetişkinlere, bir dizi akademik, kariyer ve yaşam boyu öğrenme programları aracılığıyla entelektüel, profesyonel ve kişisel gelişim için gerekli bilgi ve becerileri edinme fırsatı sunmaktır. Farklı öğrenci nüfusumuzun geniş kapsamlı eğitim ihtiyaçlarını, öğretimdeki zengin mükemmellik geleneğimizi ve başarılı olma yeteneği ve motivasyonuyla tüm öğrencilere adanmışlığımızı temel alarak karşılıyoruz. Transfer ve kariyer başarısı için gerekli yüksek akademik standartları belirliyoruz, çeşitliliği savunuyor, toplumun ihtiyaçlarına cevap veriyor ve eyaletimizin ekonomik kalkınmasına ve bölgenin işgücüne katkıda bulunuyoruz.

45 yıldır, Kolej'in amacı en yüksek kalitede akademik transfer programları, kariyer odaklı eğitim ve öğrenci destek hizmetleri sağlamak olmuştur.

Community College Of Rhode Island , akademik ve mesleki-teknik alanlarda programlar ve tam ve yarı zamanlı öğrenciler, yeni lise mezunları ve daha büyük yetişkin öğrenciler için tam kapsamlı programlar ve hizmetler sunmaktadır.

Community College Of Rhode Island öğrenci topluluğu, çağlar, kültürler ve deneyimler bakımından hatırı sayılır çeşitliliğe sahiptir.

Mezun olan birçok öğrenci dört yıllık kolejlere ve üniversitelere geçiş yapmaktadır. Diğerleri, teknik alanlarda hemen istihdama yol açabilecek kariyer odaklı programları tamamlar.

Community College Of Rhode Island fakültesi yaklaşık 300 tam zamanlı üyeye sahiptir.

Community College Of Rhode Island , Associate in Arts (AA), Associate in Science (AS), Associate in Applied Science (AAS), Associate in Applied Science in Technical Studies (AAS-TS) ve Associate in Arts Güzel Sanatlar (AFA) dereceleri. Bir yıllık birkaç sertifika da verilir.

Community College Of Rhode Island , halkın kullanımına yönelik tesislerini kamuyu ilgilendiren konularda sponsor programları açar ve becerilerini geliştirmek veya yaşamlarını iyileştirmek isteyen küçük işletmeler, devlet kurumları ve bireyler için atölye çalışmaları ve seminerler sunar.

Her anlamda, Community College Of Rhode Island bu eyaletin eğitim ihtiyaçlarını karşılayan topluluk koleji olmak için çabalamaktadır.

Konumlar

Konumlar
 • Newport

  John H Chafee Boulevard,1, 02840, Newport

  • Providence

   Hilton Street,1, 02905, Providence

   • Lincoln

    Old Louisquisset Pike,1762, 02865, Lincoln

    • Warwick

     East Avenue,400, 02886, Warwick

     sorular