Keystone logo
Constructor University Foundation Year

Constructor University Foundation Year

Constructor University Foundation Year

Tanıtım

Evden uzakta yeni bir Ev

Öğrenciler, kampüsü sevgiyle "balon" olarak adlandırıyorlar - Avrupa'nın ortasında, 100'den fazla ülkeden gelen öğrencilerle birlikte yaşayacağınız ve öğreneceğiniz uluslararası bir İngilizce küçük evren. Constructor'da geçen bir dönemin ardından, kampüsün her köşesi güzel bir anıya bağlanacak. Bütün bir geceyi sıkı çalışarak, arkadaşlarınızla gülerek ve gece saat 3'te pizza sipariş ederek geçirdiğiniz sessiz çalışma alanının köşesindeki koltuk grubu olsun.

Kışın ilk kar yağdığında, siz ve arkadaşlarınızın kafeterya tepsilerinde kızakla aşağı indiğiniz Campus Green'deki küçük tepeler olsun. İster kolejinizin önündeki ağaç olsun, şans getirmesi için ilk Bulgar dostluk bileziğini astığınız yer. Kampüste yaşamak ve öğrenmek, arkadaşlarınızın yakında aile gibi hissedeceği ve kampüsün evden uzakta yeni bir ev olacağı anlamına gelir.

Ziyaretçiler kampüse her geldiklerinde, 34 hektarlık geniş, yeşil kampüsün güzelliğinden etkilenirler. Kampüsün ortasındaki geniş kampüs yeşili ve futbol sahası öğrencileri dışarıda birlikte oturmaya, güneşlenmeye ve spor yapmaya çekiyor.

Çeşitliliğe Dalın

Öğrencilerin kişilerarası ve kültürlerarası yeterliliklerini geliştirmelerine izin vermek, Constructor University'nin eğitim misyonunun önemli bir bileşenidir. Hazırlık Yılı öğrencisi olarak, sınıf içinde ve dışında birçok öğrenme fırsatından tam olarak yararlanabilirsiniz. Kültürlerarası kampüs ortamına dalın, sunulan çeşitli spor etkinliklerine katılın veya kampüsteki birçok sosyal, kültürel, politik, akademik ve girişimci kulüpten birine üye olun.

Kampüsteki yatılı kolejler güvenli, etkileşimli ve ilham verici bir yaşam ve öğrenme deneyimi sunar: İki odalı bir dairede özel bir oda alacaksınız ve genellikle farklı bir milletten olan bir ev arkadaşınızla ortak alanları ve bir banyoyu paylaşacaksınız.

Kolej içi kafeteryalar kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği sunar ve arkadaşlarınızla buluşmak, sohbet etmek ve rahatlamak için harika bir mekandır. Kampüsteki son teknoloji rekreasyon merkezine ve tiyatro alanı, spor sahaları, dans odası ve kağıt stüdyosu gibi iyi donanımlı aktivite alanlarına tüm gün erişim, kampüsümüzde yaşamanın avantajlarından sadece bir tanesidir. güzel kampüs Kampüs, Almanya'nın kuzeyinde çok kültürlü ve girişimci bir denizcilik şehri olan Bremen şehir merkezine yakın bir konumdadır.

Konumlar

  • Bremen

    Jacobs University Bremen Campus Ring 1, 28759, Bremen

sorular