Keystone logo
Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

Lütfen 2024 yaz, 2024 sonbahar ve 2024/2025 kurs teklifimize ilişkin web seminerimize katılın.

16 Nisan 2024 Salı 13:30 [Fransız saati]

Tanıtım

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne (CCFS), 1919'dan beri, gerçek başlangıç seviyesinden yabancı dil olarak Fransızca profesörlerine kadar dünyanın her yerinden öğrencileri kabul etmektedir. Cours de Civilisation Française de la Sorbonne fonetik ve Fransız uygarlığı derslerinde Fransızca dil kurslarısunar. Ayrıca, Fransız üniversitelerine girişi kolaylaştıran özel modüller ve (TCF, DELF, DALF) sunarlar. Öğrenim merkezimiz 16 -22 rue de Martignac - 75007 Paris adresinde bulunmaktadır. Sekreterlik sizi karşılamaya ve tüm sorularınızı yanıtlamaya hazır. Ayrıca konut yardımı, idari destek, kültürel hizmetler, kütüphane, çeşitli çalışma salonları, yurt ve bilgisayar laboratuvarları sunuyoruz. Tüm sınıflar interaktif beyaz tahtalarla (IWB) donatılmıştır ve fonetik laboratuvarlarımız en son BT teknolojisine sahiptir. İnternet erişimi, tüm binayı kapsayan bir Wi-Fi ağı tarafından sağlanmaktadır.

Sınav Merkezi

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne ayrıca TCF, DELF ve DALF Fransız ulusal sınavlarına girmek için resmi bir sınav merkezine sahiptir. Sınav merkezimiz iki merkezden oluşur: TCF (Fransızca Bilgi Testi) merkezi ve DELF-DALF (Fransız Çalışmalarında Diploma – İleri Fransızca Diploması) merkezi. Bu testler, Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) tarafından tanımlanan genel Fransızca dil seviyesini değerlendirmek için tasarlanmıştır. Profesyonel, kişisel veya akademik nedenlerle Fransızca bilgilerini basit, güvenilir ve hızlı bir şekilde değerlendirmek ve doğrulamak isteyen herkese yöneliktir.

CCFS Sorbonne [FLE à Paris] (@ccfssorbonne) • Photos and videos Instagram

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne | Paris | Facebook

Çorumlu Çorumlu (@cicicicicim) / Twitter

href="https://www.linkedin.com/company/ccfs-sorbonne/

kabul

Kabul koşulları: 18 yaşını doldurmuş olmak ve ortaöğretimi (lisans düzeyinde) tamamlamış olmak.

Vize Gereksinimleri

Avrupa Birliği dışından gelen ve 3 aydan fazla eğitim almak isteyen öğrenciler, Sorbonne'daki Fransız Medeniyeti Kurslarına kayıt yaptırarak öğrenci vizesine başvurabilirler.

Burslar ve fon sağlama

Siyasi mülteci statüsündeki veya statüsündeki öğrencilerAvrupa geçici koruması, bizimle iletişime geçebilir ve kısmi hibe başvurusunda bulunabilir

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

  • Paris

    16-22, rue de Martignac, 75007, Paris

sorular