Keystone logo
Dar Loughat cross-cultural language center

Dar Loughat cross-cultural language center

Dar Loughat cross-cultural language center

Tanıtım

Dar Loughat, Fas'ta, Modern Standart Arapça ve İngilizce konuşan Arapça'nın her seviyesinde yoğun bir kurs sağlayan, mesleki bir dil merkezidir.


2004 yılında Kuzey Fas'taki Tetouan kentinin kalbinde kurulan Dar Loughat, Arap dünyasında kültürler arası bir merkez olarak hızla güçlü ve saygın bir üne kavuşmuştur . Bu kadar harika bir başlangıç ​​yapmamıza yardımcı olan şey şu oldu:/>


Konumumuz/>

UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası ilan edilen şehir Tetouan'ın merkezinde ideal bir konumda bulunan öğrencilere Fas en iyi seçeneklerini sunmaktayız. Tetouan'da Arapça eğitimi alan öğrenciler, şehrin mükemmel plajlarından, yaprak dökmeyen Rif Dağlarından ve beş yüz yıllık Medine'sinden yararlanabilirler.


Kalite/>

Dar Loughat, yurtdışında eğitim Forumu üyesi olarak, en üst düzeyde eğitim hizmetlerini vermeye devam ediyor. Dar Loughat'ta, öğrenciler üç ila sekiz öğrencinin küçük ölçekli derslerinden ve uluslararası tecrübelerinden en iyi şekilde yararlanmalarına olanak tanıyan çok çeşitli gezi ve sosyal ve kültürel etkinliklerden yararlanmaktadır.


Öğretmenlerimiz/>

Dil kurslarımız, sadece ana dili İngilizce olmayan insanlara Arapça öğretmeye adanmış, hevesli, çok dilli, nitelikli ve deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir.


Uluslararası Atmosferimiz/>

İlginç, uyarıcı ve çok kültürlü bir öğrenme ortamı yaratarak yıl boyunca çok çeşitli ve uluslararası bir öğrenci topluluğuna hoş geldiniz diyoruz.

72349_chart.png


Sosyal Programımız/>

Çeşitli daldırma ve dil değişimi aktiviteleri sayesinde, öğrencilerimize Fas yaşamıyla günlük temas kurmalarını sağlarız; bu sayede kelime dağarcığını genişletebilir, konuşma dil performanslarını geliştirebilir ve yerel kültürün daha iyi anlaşılmasını sağlayabiliriz.

Konumlar

  • Tetouan

    Place Moulay Mehdi 8, Rue M'hammed Benaboud, 93000, Tetouan

    sorular