Keystone logo
Delmar College

Delmar College

Delmar College

Tanıtım

Başarıya giden en iyi yolun en büyük öğrenme ortamını ve istihdam fırsatlarını sunan bir okul seçilmesi olduğuna inanıyoruz. Delmar College , 1950'den beri Calgary'deki öğrencilere ilham veriyor. Bugün Delmar, Güzellik Uzmanları için lise sonrası eğitimde en saygın isimdir ve Calgary'deki en büyük mezunlar ağlarından birine sahiptir. Saç ve estetik programlarımıza öğrenci odaklı yaklaşıyor ve verdiğimiz eğitimin rakipsiz olduğuna inanıyoruz.

Delmar College , her ikisi de Alberta Üniversitesi'nden Eğitim Lisans derecesine sahip olan ve Eğitim Yönetimi ve müfredat geliştirme alanında Yüksek Lisans derecelerine sahip olan Dan ve Carla Cavanagh'a aittir ve onlar tarafından işletilmektedir. Eğitmenlerimiz kendi alanlarında uzmandır ve sürekli mesleki gelişime katılırlar. Programlarımız yalnızca harika yaratıcı bileşenler sunmakla kalmaz, aynı zamanda devlet sınavlarını ve endüstri standartlarını başarıyla geçmek için gereken tüm temelleri içerir.

Delmar College , Chinook İstasyonu'ndan iki blok ötede, müşteriler için geniş otoparkı olan yakın zamanda yenilenmiş bir tesiste yer almaktadır. Özel Mesleki Eğitim Yasası kapsamında kayıtlıyız ve Ulusal Kariyer Kolejleri Birliği (NACC) ile Alberta Kariyer Kolejleri Birliği (AACS) üyeleriyiz ve Better Business Bureau'nun uzun süredir üyeleriyiz.

Konumlar

 • Corpus Christi

  2901 Ayers St, Corpus Christi, TX 78404, United States, , Corpus Christi

  • Corpus Christi

   101 Baldwin Blvd, Corpus Christi, TX 78404, United States, , Corpus Christi

   sorular