Keystone logo
© Duke University
Duke University

Duke University

Duke University

Tanıtım

Duke Üniversitesi, bireyleri, kuruluşları ve toplulukları temel ve dönüştürücü öğrenme deneyimlerine dahil etmek için tasarlanmış sürekli eğitim programları sunmaktadır. Duke'un hedefi, yaşam boyu eğitim zenginliği sağlamak, işgücü boşluklarını gidermek ve küresel yaşam boyu öğrenenler için tercih edilen ortak olmaktır.

Büyüme, işbirliği, yaratıcılık, dürüstlük ve kapsayıcılık duygusunu benimseyen bir öğrenci topluluğu oluşturmak için çalışarak Duke Üniversitesi'ne hizmet ediyoruz. Entelektüel güçleri, öğrenme sevgisi, hayal gücü ve açık fikirlilik duygusu ve toplumlarına bağlılık gösteren öğrencileri belirlemeye ve kaydetmeye çalışıyoruz; işleri daha iyi hale getiren ve başkalarına iyi davranan öğrenciler arıyoruz.

Topluluğumuzu oluştururken özellikle çok çeşitli yetenekleri, geçmişleri, yaşanmış deneyimleri ve bakış açılarını onurlandıran ve kolektif olarak temsil eden öğrenciler arıyoruz. Çeşitlilik içeren bir topluluğun, öğrencileri zenginleştirici bir lisans deneyimine ve anlamlı ve etkili yaşamlara daha iyi hazırladığına inanıyoruz. Her başvuru sahibini bir birey olarak değerlendirecek ve özellikle kendine özgü koşullarının bağlamını ve öğrencilerin, ailelerin, okulların ve toplumların karşı karşıya olduğu fırsat ve kaynak eşitsizliğini göz önünde bulunduracağız.

Duke'un eşitlik taahhüdünü sürdürmeye ve desteklemeye kararlıyız. İçeride ve dışarıda dürüstlük ve açıklıkla iletişim kuracağız ve meslektaşlarımıza saygı, anlayış ve nezaketle davranacağız.

Konumlar

  • Durham

    Durham, NC 27708-0700, 90700, Durham

  • Durham

    Durham, NC 27708-0700, 90700, Durham

sorular